Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek segíthetnek a vetélésben?

Ezek segíthetnek a vetélésben?

Figyelt kérdés

Kerlek titeket most ne olyanokat írjatok hogy miert akarok ilyet én hibam stb. Csak megoldások érdekelnek.


Nem védekeztünk. Nem élvezett belém de lehet terhes vagyok az előváladéktól mert már 5 napja késik . Holnap csinaltatok tesztet. A kérdésem az hogy sok c-vitamin, koffein, alkohol, ibuprofen bevitelével el tudok e vetélni ha terhes vagyok. Olyat is olvastam hogy fahéjjal is lehet de azt meg nem próbáltam. Szerintetek így sikerülni fog? Vagy van más ötlet?

Abortusz ki van zárva mert szüleim nem tudhatnak róla és még fiatal is vagyok.


Kérlek próbáljatok segíteni és hanyagoljátok most a szidásokat.


Előre is köszönöm



2023. júl. 5. 19:20
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
60%
#30, ahogy elnézem a kérdésben gyakorlatilag megszakított közösülést használtak, ami valóban a legrosszabb hatásfokú védekezés, de azért messze nem "semmi"... arra meg a világon semmi sem utal, hogy 12 évesekről lenne szó... sajnos egy rakat családban még 16, 18 évesen is tabu a szex, sajnos egy rakat szülőnek az a téveseszméje, hogy ráerőszakolhatja a gyerekére a saját elveit, pl a "csak házasságban" című agybajt... ezért aztán a honi jogalkotásnak szerintem nagy szégyene, hogy 18 éves korig a szülő beleegyezését kéri az abortuszba... Ausztriában ez 14 év, sokkal normálisabb ez is, szemben a hazai farizeussággal. Ha valakinek joga van nemi életet élni, annak legyen joga dönteni az esetleges terhességről is!!!
2023. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
10%

Messze nem a semmi?

Akkor a lányodnak te is csak ezt ajánlod (majd) ugye?

"Ha valakinek joga van nemi életet élni, annak legyen joga dönteni az esetleges terhességről is!!!"

Ezt te sem gondoltad át ugye?

Joga van szexelni. Meg ahhoz is h védekezzen.

Aztán ha mégsem akarna abortuszt legyen joga a párocskának (mert nem egyedül csinálta ugye) egyedül, segítség támofatás nélkül felnevelni.

Értem én h nem erre céloztál, de ez a kijelentés azért fordítva is elsülhet

2023. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
69%

#32, pl azért tetszel zöldséget beszélni, mert a terhesség megtartására ma is joga van bárkinek a beleegyezési korhatártól (14 éves kortól). De lehet, hogy neked ezzel újat mondok, de ma sem kényszeríthet egyetlen szülő sem abortuszra gyereket.

"Akkor a lányodnak te is csak ezt ajánlod (majd) ugye?" - a lányom természetesen önmaga dönt as szexualitással kapcsolatos kérdésekről, így a fogamzásgátlásról is... az én feladatom kb annyi, hogy elé tárjam a lehetőségeket, érdemi beleszólása max a nőgyógyászának van a párján kívül...

2023. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
14%

Értelmezzétek amit írtam. Nem azt írtsm h bárki abra kényszerítheti, mert nyilván nem. Viszont ő sem kényszerítheti a szüleit arra hogy eltartsa a gyerekét is.

De ez nem is releváns a kérdés szempontjából.

A fogamzásgátlásról meg amit írtál már csak mentegetés, lévén h az előző válaszodban azt írtad hogy "megszakított közösülést használtak, ami valóban a legrosszabb hatásfokú védekezés, de azért messze nem "semmi"..."

De! Az semmi!

A megszakítás nem védekezés!!!

Egyébként nem a #30as válaszoló vagyok

2023. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
86%

"De! Az semmi!" - az általam eléggé el nem ítélhető maximalistáknak nyilván az. Valójában meg 18%/év-ra csökkent a teherbe esés egyébként 85%/év-os esélyét...

[link]

Márpedig a két szám különbsége teljesen objektív módon VALAMI!!!

2023. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos nem tudok ilyen praktikát, de drukkolok, h megjöjjön és ne legyél terhes🙏🏼
2023. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
0%

Végig olvastad azt amit belinkeltél?


“Én viszont azt mondom, hogy nem elég csak a hatékonysági mutatók alapján meghozni a döntést, ha fogamzásszabályozásról van szó. Számos más tényező is befolyásolja, hogy melyik a megfelelő, személyre szabott választás."


Ez az utolsó része bizony ki is van emelve!


Tudod ha egy 6 táras pisztoly nyomnak a fejedhez amiben csak 1 töltény van és elég sokszor elsütik, bizony semmi esélyed túlélni.

Hihetetlen hogy a felelőtlenséget még hirdeted is.

2023. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
78%
#37, inkább bármi más, mint a rohadt maximalizmus!!! Igen, végigolvastam, és senki sem állította, hogy a megszakított közösülés lenne az első sorban választandó módszer... de aki szerint "semmi", az láthatóan nem az igazság talaján áll...
2023. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
9%

#37! Idézet a kérdezőtől: "Nem védekeztünk." Ezt mifelénk semminek hívják.

A 18%-os hibaarányt meg pont a tizenéves kis taknyosok adják. (Feltéve, ha egyáltalán megszakításról beszélünk, mert az valójában a te fejedben született meg.) A kérdező szerint NEM védekeztek. Kettőtök közül meg szerintem ő volt ott.

2023. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
60%

#37 "Nem védekeztünk. Nem élvezett belém" - aa Kérdező szerencsétlen már a betámadástól való félelmében nem mert mást írni, mint amit az átkozott "felelősségteljes, konzervatív" frakció elvár tőle... ahhoz már csak némi sütni való kell, hogy ez valójában a megszakított aktus leírása...

"A 18%-os hibaarányt meg pont a tizenéves kis taknyosok adják." - hát nem tudom, engem a huszonéves szüzektől mentsen meg a jó sorsom... soha, egy pecig sem vonzottak azok a nők, akiken a tízenéveik második felében nem volt meg a saját szexuális élete...

2023. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!