Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek segíthetnek a vetélésben?

Ezek segíthetnek a vetélésben?

Figyelt kérdés

Kerlek titeket most ne olyanokat írjatok hogy miert akarok ilyet én hibam stb. Csak megoldások érdekelnek.


Nem védekeztünk. Nem élvezett belém de lehet terhes vagyok az előváladéktól mert már 5 napja késik . Holnap csinaltatok tesztet. A kérdésem az hogy sok c-vitamin, koffein, alkohol, ibuprofen bevitelével el tudok e vetélni ha terhes vagyok. Olyat is olvastam hogy fahéjjal is lehet de azt meg nem próbáltam. Szerintetek így sikerülni fog? Vagy van más ötlet?

Abortusz ki van zárva mert szüleim nem tudhatnak róla és még fiatal is vagyok.


Kérlek próbáljatok segíteni és hanyagoljátok most a szidásokat.


Előre is köszönöm



2023. júl. 5. 19:20
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
9%
#40! Aztán kit érdekel, hogy téged ki vonz? A kérdéshez semmi köze. Nem sokan, de képzeld, vannak olyanok is, akik tizenévesen kezdik a szexuális életet, de nem csak a dugáshoz van eszük, hanem a védekezéshez is. Nekik nem szól be senki, de hülye kérdéseket se tesznek fel gyakorin. A kérdező nem az a kategória.
2023. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
84%
#41, és azok a válaszadók milyen kategóriások, akik a feltett kérdésre való érdemi válasz helyett a Kérdezőt minősítgetik, kritizálják? Akik miatt a kérdezők már előre rettegnek bizonyos kérdéseket feltenni?
2023. júl. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
22%

". de aki szerint "semmi", az láthatóan nem az igazság talaján áll..."


Te kevered a szezont a fazonnal!

A megszakítás NEM védekezés.


" hát nem tudom, engem a huszonéves szüzektől mentsen meg a jó sorsom... soha, egy pecig sem vonzottak azok a nők, akiken a tízenéveik második felében nem volt meg a saját szexuális élete..."

Ez hogy jön ide?

Ha szerinted csak az a két véglet van h dugszész nélkül (tehát nem használsz semmilyen fogamzásgátlási módszert) vagy egyáltalán nem dugsz, akkor kérlek tájékozódj! Ne hirdesd a butaságodat, főleg ne a kiskorúak körében, akik így is félnének otthon elmondani hogy abra kell menniük. De hát nem is értik miért? Hiszen levagyon írva hogy 18%esély van arra h így terhes maradjon?!


Mivel a témához nem kapcsolódik eddig azt meg sem említettük hogy a nemi betegségek ellen sem ártana védekezni! De gondolom erre is belinkelsz majd valami végtelenül tudományos kutatást...

2023. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
69%

#43 "Te kevered a szezont a fazonnal!

A megszakítás NEM védekezés." - ez a baromságot még éleírhatod 25-ször, ami természetesen semmit nem változtat a tényeken... attól még egyetlen baromság sem lesz igazság, mert sokat ismétlik...

"Ez hogy jön ide?" - úgy jött ide, hogy a #39 vette a bátorságot, hogy letaknyosozza a Kérdező generációját...

Egyébként meg az utolsó bekezdésed elárulja, hogy alapvető tévedésben vagy, a kérdésre kellene válaszolni, nem nevelni olyan embereket, akikhez fene közöd sincsen...

2023. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
12%

" attól még egyetlen baromság sem lesz igazság, mert sokat ismétlik.." ezt ugye a saját álláspontodra érted?!


Attól. hogy "letaknyosozta" a generációt, még a teljes önmegtartóztatásnak semmi köze nem volt a dologhoz.

Férfiként gondolom nagyon nehezedre esik gumit húzni, ezért próbálod elhitetni fiatalkorúakkal hogy elég ha nem élveznek el bennük.


Az utolsó bekezdésem (védekezés a nemibetegségek ellen) miért is "elárulja, hogy alapvető tévedésben vagy"

Jahh h szerinted azt sem kell, mert te nem tudsz/nem szeretsz óvszert használni.

Az írásaidból az értelmes válaszolók levonják a következtetéseket

Te próbálod a lányokkal megkajáltatni azt a baromságot hogy elég ha időben kiveszed, mert egy felnőtt nőt ezzel nem lehet bepalizni.

Remélem az egyik ilyen lány apja majd elmagyarázza neked hogy hogy is működik ez

2023. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem a kérdésről van szó...
2023. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, ha szerinted 18 = 85-tel, egészségedre... ez nem az én elmeállapotomról állít fel képet....

Egyébként valóban, hamarabb is rájöhettem volna, hogy egy óvszer-ügynökkel állok szembe, aki mindenáron a termékét akarja reklámozni...

Egyébként köszi, valóban nem vagyok rászorulva a nyomorult óvszeredre, ha ennyire érdekel, nálunk a fogamzásgátló tabletta dívik.... de elkeserítlek, az eddigi szexuális kapcsolataimból összesen 1 (azaz EGY) nő ragaszkodott VOLNA a nyomorult óvszeredhez.... abból nyilván nem lett semmi... a nők értelmesebb része is max szükségmegoldásnak tekinti azt a vackot... ebben egyébként tökéletesen hasonlít a megszakításra, mindkettő szükségmegoldás, ha nincs jobb... (a hatásfoka is SOKKAL ROSSZABB a tablettáénál, lásd a tegnap linkelt adatsor)

Mellesleg ez megint nem visz semmmivel se közelebb a Kérdező problémájának megoldásához...

2023. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
72%
Ha olyan bizti ez a módszer, akkor miért is szed fogamzásgátlót a barátnőd?
2023. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
25%

#48, ki a jó fene mondta, hogy biztonságos megoldás??? Idézem: "#30, ahogy elnézem a kérdésben gyakorlatilag megszakított közösülést használtak, ami valóban a legrosszabb hatásfokú védekezés, de azért messze nem "semmi"..." Ott a konkrét adat b+, ennek alkalmazásával 100-ból 18-an esnek teherbe a védekezés nélküli 85-tel szemben... Biztonságosnak én mondjuk a 2 alatti számot nevezném, na ez az, amit a gyakorlatban a gumióvszer sem tud, ugye... viszont a fogamzásgátló igen...

Viszont akor a Kérdező problémájáról is beszéljünk manapság 3 hatásos és relatív biztonságos abortívumot ismerek, de egyik sem házi felhasználásra való... az egyik a mifepriston ("abortusz tabletta"), a másik az MTX fedőnevű folsavantagonista cirtosztatikum, amitől sokszor a KORAI méhen kívüli terhesség is felszívódik, a harmadik a Rivanol oldat méhfeltöltésként. De mint említettem ez mindegyik kórházi módszer....

2023. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
51%
... illetve megoldás lehet még nagyon korai szakaszban a spirál feltetetése, de nem 100% a hatásfok.
2023. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!