Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek segíthetnek a vetélésben?

Ezek segíthetnek a vetélésben?

Figyelt kérdés

Kerlek titeket most ne olyanokat írjatok hogy miert akarok ilyet én hibam stb. Csak megoldások érdekelnek.


Nem védekeztünk. Nem élvezett belém de lehet terhes vagyok az előváladéktól mert már 5 napja késik . Holnap csinaltatok tesztet. A kérdésem az hogy sok c-vitamin, koffein, alkohol, ibuprofen bevitelével el tudok e vetélni ha terhes vagyok. Olyat is olvastam hogy fahéjjal is lehet de azt meg nem próbáltam. Szerintetek így sikerülni fog? Vagy van más ötlet?

Abortusz ki van zárva mert szüleim nem tudhatnak róla és még fiatal is vagyok.


Kérlek próbáljatok segíteni és hanyagoljátok most a szidásokat.


Előre is köszönöm



2023. júl. 5. 19:20
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM ezzel esetleg egy gyomormosást érsz el. Mindenképpen tesztet kell csinálni, mert az is lehet hogy nem vagy terhes. Lehet teherbe esni előváladéktól de nagyon kicsi az esélye. És ha végülis mégiscsak valami csoda folytán teherbe estél, azon orvos tud segíteni, és ahhoz a szüleid is kellenek ha nem töltötted be a 18-at.
2023. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a felsoroltak közül egyik sem alkalmas rá.
2023. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
17%

Beszélned kell a szüleiddel,és elmenni szépen abortuszra!

Ha a szexhez volt eszed..

2023. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
82%
23 ezt az utolsó mondatod elhagyhattad volna, mert semmi szükség nincsen rá.
2023. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
5%
#24! Pont abban van a lényeg😁
2023. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
71%
#25, ritka visszataszító, hogy egyesek a szexuális életet valami negatívnak, vagy hibának próbálják beállítani...
2023. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Megcsináltad a tesztet? Mi az eredmény?

2023. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
36%

#26 nem a szexuális élet a negatív,hanem az,ha valaki képtelen felfogni,hogy abból a kapcsolatból gyerek lehet...védekezni kell,ebben van a kulcs!

Mert ennek az eredménye is sajnos,hogy annyi lelkisérült,szegény,állami gondozott gyerek van a világban..

2023. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
75%
"Mert ennek az eredménye is sajnos,hogy annyi lelkisérült,szegény,állami gondozott gyerek van a világban...", dehogy, az az átkozott abortusz-ellenesség eredménye. Tudomásul kell venni végre, hogy 100%-os fogamzásgátlás NINCS!!!
2023. júl. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
15%

#29! És a kérdező hány százalékost használt? Nulla!Nem kell védeni, s.gghülye a szexhez és nem, nem kötelező 12 évesen szexelni.

Amúgy jól eltűnt. Valószínűleg nem is terhes, vagy csak simán kamu a kérdés.

2023. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!