Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek segíthetnek a vetélésben?

Ezek segíthetnek a vetélésben?

Figyelt kérdés

Kerlek titeket most ne olyanokat írjatok hogy miert akarok ilyet én hibam stb. Csak megoldások érdekelnek.


Nem védekeztünk. Nem élvezett belém de lehet terhes vagyok az előváladéktól mert már 5 napja késik . Holnap csinaltatok tesztet. A kérdésem az hogy sok c-vitamin, koffein, alkohol, ibuprofen bevitelével el tudok e vetélni ha terhes vagyok. Olyat is olvastam hogy fahéjjal is lehet de azt meg nem próbáltam. Szerintetek így sikerülni fog? Vagy van más ötlet?

Abortusz ki van zárva mert szüleim nem tudhatnak róla és még fiatal is vagyok.


Kérlek próbáljatok segíteni és hanyagoljátok most a szidásokat.


Előre is köszönöm



2023. júl. 5. 19:20
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
90%
Csak egy megoldás van. Ha pozitív a teszted, odaállsz a szüleid elé, és segítséget kérsz.
2023. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
90%

Ne próbálj ki ilyen praktikákat, mert valószínű, hogy vetélés nem lesz, csak megsérülsz te, vagy az embrió.

Beszéld meg a szüleiddel.



Elítélni azért, mert egyszer nem védekezett, nem kéne így bántani.



Kérdező, ha terhes vagy, akkor arról igenis kell tudnia a szülőnek, mert ha 18 év alatti vagy, a beleegyezésük nélkül nem végezhetnek el abortuszt rajtad.



Reméljük, hogy csak késik, az ilyen fiatal lányoknák előfordulhat.

Vegyél egy tesztet, ha negatív, akkor valószínűleg a stresszelés miatt késik.

2023. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
37%

Nem azért de ez nem olyan dolog,hogy ivott bort mondjuk apja borospincejéből 14 évesen.

Ez sokkal komolyabb dolog,és igenis tudnia kell,hogy ez nem oylan,hogy ejnye-bejnye majd legközelrbb okosabb leszel. Vallalja a felelősséget, ezért sem gyerekeknek való, nem olyqn szintű,hogy 1est kapott majd kijavítja. Ha terhes vagy abortuszra megy,vagy örökbeadja, mindkettő elég komoly dolog mentalisan,lelkileg és fizikailag is.

2023. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim válasza:
35%
Ahhoz nem vagy fiatal hogy szexejel.waaa...ilyen kérdést..
2023. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a felsorolt praktikákkal csak a saját gyomrodat teszed tönkre, egy egészséges terhesség megmarad.
2023. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
94%
először győződj meg arról, hogy valóban terhes vagy. Sajnos az ilyen praktikák azon túl, hogy nem hatékonyak, kifejezetten veszélyesek is tudnak lenni, aminek következtében nagy eséllyel szintén kórházban kötnél ki. Sajnos magyarországon nem engedélyezik az abortusz tablettát, csak a műtét az opció. Inkább kezd azt intézni, nehogy kifuss az időből, mint ilyen kétes és veszélyes praktikákkal próbálkozz.
2023. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
60%

13 tény, hogy durva dolog, de akkor se kell beszólogatni neki. Ami megtörtént, az megtörtént. A durva szavakkal nem lehet meg nem történtté tenni.

14. Magyarországon a lányok több, mint fele 16 évesen már rég nem szűz, és a legtöbb fiatal lány 18 éves korára már túl van az első szexen.

2023. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
40%

Én ugyan nem bántottam abszolút, de nem is értem jó,hogy nem vállon veregetjük,hogy jól van kislány jól csináltad,majd legközelebb okosabb leszel..

Eleg baj,hogy itt tartunk,hogy ilyen a statisztika

2023. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

5 nap késés nem terhesen is lehet, holnap, a teszt után okosabb leszel. Ha pozitív, akkor sem kísérleteznék a helyedben házi módszerekkel. Mindenképpen keresnék egy bizalmas, értelmes, felnőtt gondolkodású személyt, akivel meg lehet beszélni. Az is lehet, hogy tud a szüleiddel beszélni.

Házi praktikák: Az egyik ismerősöm egyszer elmesélte, a Ratkó-korszakban milyen módokon próbált meg belőle az édesanyja "angyalt csinálni". Hosszú volt a lista, de csak egy eredménye lett: a terhes nőhöz orvost kellett hívni, mert olyan állapotba került. De a baba megmaradt. Szerencsére egészséges is lett, pedig a beteg baba a házi magzatelhajtásnál sajnos fokozottan benne van a pakliban. A sors iróniája, hogy végül ez a nem kívánt gyermek ápolta öreg napjaiban az anyját és nem a másik, akinek mindent megadtak.

2023. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal vagy, akkor lehet simán nem normálisan állt még be a ciklusod.

Teszt!

2023. júl. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!