Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért gondolják úgy az abortus...

Miért gondolják úgy az abortuszpártiak, hogy a magzatgyilkossághoz való joguk erősebb, mint a magzat élethez való jogai?

Figyelt kérdés

A hatályos törvények szerint nem az élet védelme a legerősebb?


Sokszor mondják, hogy a saját testükkel azt tesznek, amit akarnak. DE az már nem a saját testük, hanem egy bennük fejlődő külön test, külön élet. A SAJÁT karjukat, lábukat vágják le, ha akarják, a SAJÁT testükkel azt tehessenek, amit akarnak.


Miért tekintik egyes "nők" a gyilkosságot fogazmásgátlási módszernek?



2013. jan. 2. 15:19
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te férfi/fiú vagy? És hány éves? Gondolom nőgyűlölő is vagy...

Van néhány mondatod amin fennakadt a szemem és szerintem nem csak nekem! pl: "Akkor legalább belehalna a gyilkos anya is. Ez jó ötlet :))" vagy "Úgy látom, itt normális emberek vitatkoznak felelőtlenül kefélő nőstényállatokkal :DD"

Te egy beteg lelkű ember vagy!!! Javasolnám, hogy menj el egy jó pszichológushoz, mert szerintem ez elég komoly és mélyen gyökeredző lehet!

És ahogyan írták már többen előttem, nem az az általános, hogy (ahogy te írod) "felelőtlenül kefélő" nők menjenek abortuszra. Nagyon sok oka lehet pl: születési rendellenessége lenne vagy valamilyen betegsége, szegénység, egyedülálló, segítség nélküli nő, tiniterhesség...és elhiheted, hogy senki sem hobbiból jár oda. Nyilván vannak extrém esetek, de azért ez nem általános.

Neked viszont tényleg súlyos problémáid vannak! Minél előbb kérj segítséget!!! :/

2013. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!