Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért mennek a nők abortuszra...

Miért mennek a nők abortuszra a férjük, barátjuk miatt? Miért érzem úgy hogy tulságosan a férfiaktól függ némelyikük, és hogy ez a döntés már nem is a nőké?

Figyelt kérdés
Értem hogy a döntés közös ahogy a gyerekválallás is. Ez odáig rendben is van. De joga van e egy férfinak kijelenteni hogy márpedig abortuszra mész és kész? S miért lepődnek meg annyira mikor bejelenti a nő hogy terhes. Nem tudják hogy lesz a gyerek?
2013. júl. 4. 21:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Hát akkor ne hidd el. Úgy sem tudhatod biztosra.

Az én véleményem meg az, hogy azt lehet átverni, aki hagyja magát.

Ha mindig kotont húz, nem lesz terhes a csaj. Ennyi. Megtehette volna, nem tette meg. A csajra bízta a védekezést. Tehát ki volt a balek?

2013. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Ez kb. olyan szintű dolog, mintha megszakítással szexelnék, mert a barátom azt mondaná, hogy biztosan időben kiveszi. Aztán hopp, mégis belém menne, én meg terhes maradnék. Aztán őt szidnám, hogy biztos direkt volt, meg nem ezt ígérte blabla.

Közben nyilván legalább annyira az én hibám is lenne, hiszen mi a francét engedtem, hogy gumi/tabi nélkül szexeljünk?


Egy gyerek összehozásához két ember kell. Szóval felesleges a másikat hibáztatni.

2013. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nyilván a srác nézte be,ebből is az következik,hogy senkiben nem szabad megbízni a fontos dolgokat illetően csak saját magunkban.Nem szabad egy másik emberre építeni a jövőnket.
2013. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%

Anno a régmúltban engem is sikerült megszívatni ilyesmivel... na azóta megtanultam a titkot, a dolog első sorban a jó párválasztás kérdése... egyszerűen messziről el kell kerülni az "anyatigris-típusú" nőket, azokat, akiknél az ösztön felülírhatja a józan eszet - kb ennyi.

Minden más inkább csak porhintés, mert ugye akármilyen módon védekeznek, annak mindig van hibaszázaléka, tökéletes fogamzásgátló eszköz momentán NINCS. Tehát a megoldás nem abban van, hogy most gumi vagy tabletta vagy végül már tönkretesszük az egész szexet a módszerek halmozásával és a hozzá kapcsolódó költségekkel, hanem a jó párválasztás. Áll ez férfira is meg nőre is egyébként.

2013. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az első együttlétet valószínűleg nem beszélik meg, hiszen akkor ígérgetni kellene, és közben elszáll a rózsaszínű köd. Utána meg már lehet, hogy késő.
2013. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen, csak a rózsaszín köd 20 perce sokszor emberéletbe kerül, ha nem fogadják a felek azt, aki a ködből fogant...
2013. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Amikor egy suhancnak áll az állítmánya, nem azt fogja mérlegelni, hogy HÁTHA terhes marad a csaj, hanem azt, hogy miképpen lehetne a leggyorsabban leimádkozni róa a bugyit.
2013. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, hát éppen ez a baj. Már megbocsáss, de az eszünk nem ott lent van, hanem felül... Az "állítmány" nem tud gondolkozni, a fej viszont igen. Márpedig gondolkozni kel!!!
2013. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
kell akart lenni, csak lemaradt a vége.
2013. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Aki nem eléggé érett ahhoz hogy tudja védekezni kell az ne is szexeljen.
2013. júl. 7. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!