Elvetetnéd a babádat, ha hiányoznának a felső végtagjai (azaz a karjai)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 15:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges ezen vitatkozni, engem például nem tudnátok meggyőzni, hogy tartsam meg, akik meg megtartanák őket meg nyilván nem lehetne meggyőzni, hogy elvetessék. A kérdés elméleti, mindenki elmondta a véleményét, mit kell erőszakoskodni?
2013. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
18%

Honnan tudod, hogy a kérdés elméleti?

Amúgy nem hiszem, hogy bárkivel erőszakoskodtam volna, feltéve hogy rám célzol...

2013. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
89%

29/30: Nem írtam hazugságot, beteg gyerekekkel foglalkozom, ha nem bírnám lelkileg, nem ezt a szakmát választottam volna. Pont ezért mondom azt, hogy ha lenne választási lehetőségem, én nem szánnék olyan életet a gyermekemnek, amit nap mint nap látok.


Mint írtam már korábban, minden tiszteletem azé, aki így is vállalná a gyermeket (de persze nem azért, hogy megmutassa a világnak, hogy ő mennyire erős, mert ilyen körülmények között is felneveli a kicsit). Én ezzel ezt lezártam, így is jobban belementem ebbe a vitába mint szerettem volna.

2013. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
0%
16-os vagyok... Nem értem miért kellett lepontozni. De köszönöm. Ez is bizonyítja, hogy szerencsére nem vagyunk egyformák és nem gondolkodunk ugyanúgy.
2013. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként meg vitatkozni tényleg felesleges ezen. Mindenki a saját életét éli, és abban az élethelyzetben kell eldönteni,mérlegelni, hogy tud-e vállalni egy ilyen életet. Utolsó voltam.
2013. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 Hargitai János ***** válasza:
77%

üdv


Szerintem ha előre lehet tudni, hogy nem egészséges a gyerek, azt igenis el kell vetetni!! Ne magyarázza meg senki hogy 1 szülő örömét leli egy fogyatékos vagy magatehetetlen gyerekben.

2013. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 anonim ***** válasza:
87%
Elvetetném.Én magam sem szerettem volna,ha karok nélkül születek a világra.Ha van reinkarnáció és reinkarnálódásom előtt megkérdeznék,hogy akarok-e karok nélkül megszületni,gondolkodás nélkül mondanám,hogy akar a fene!És én bizony nem tisztelem mások ellenkező döntését!Mert akik szándékosan hoznak világra karok nélkül gyermeket,holott adva volna a lehetőség abortuszra,ezek az emberek gonoszak,buták,önzőek!A mindenáron gyereket akarok szindrómától felfordul a gyomrom!
2013. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy jobban szerettél volna karok nélkül születni, mint egyáltalán nem születni, csak ezt elképzelni sem tudod...
2013. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim ***** válasza:
82%
38,ez egy nagyon buta hozzászólás.
2013. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
20%
Buta az, aki úgy dobálózik az élettel meg a halállal, mintha maga lenne az isten...
2013. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!