Elvetetnéd a babádat, ha hiányoznának a felső végtagjai (azaz a karjai)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 15:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
13%
90es! Valami ilyesmit akartam én is megfogalmazni. Pár év múlva már fejlettebb lesz az orvostudomány. Akkor majd a bűnöző habitusú vagy az elhízásra hajlamos egyedet is elvetetjük majd?!?!
2013. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 George1971 válasza:
74%

Nick Vujicic is elvan kéz és láb nélkül... és csupaszív ember. Ennek ellenére azt mondom, hogy ki törli meg az orrát ha nem vagy vele ? Ki törli ki a fenekét ha nem vagy vele ? és sorolhatnám.. Nick Vujicic se mindig boldog.. igaz egészséges teljes emberek sem...


Szerintem egy szülő, ha megteheti hogy választ, akkor ez nem kérdés.. csak egészséges gyereket szabad megszülni ! Ha van rá mód, hogy a vizsgálatok kimutassák a rendellenességet, akkor tessék vele élni és komolyan venni.

Vannak persze felelőtlen emberek akik a 21.században down kóros és egyéb rendellenes gyereket tiltás ellenére megszülnek.. van aki bírja egy ideig, majd minden követ megmozgat, hogy őt támogassák, hisz beteg a gyerek.. DE TUDTA ELŐRE..aztán sok eldobja egy intézetbe -na ez a borzasztó.. ott már nem lehet elvetetni.. és csak szenved a kis nyomorult(már bocs) mert ez még inkább nem élet.. inkább rabság életfogytiglan.. persze állami pénzeken -a felelőtlen szülő miatt!

Egy teljes embernek is nehéz a megélhetés, a munkahely szerzés... hol fog dolgozni kezek nélkül ??? még egy kezekkel rendelkező féllábú v. tolószékes se talál munkát... max bedolgozás.. robot munka éhbérért

EZT A JÖVŐT SZÁNOD A GYEREKEDNEK ? NEKED TUTI NEM LESZ JÓ...DE GONDOLD ÁT, NEKI MÉGÚGY SEM -KISZOLGÁLTATOTTAN EGY ÉLETEN ÁT.. FOLYTON VALAKIRE RÁSZORULVA..

Én elveszteném a két karom, én eldobnám az életem.. nem lennék púp a családom hátán.. aki egyedül bármire képtelen..

2013. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos, hogy gyűlölném anyámat, amiért megszült engem karok nélkül, holott tudott róla.
2013. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a "rabság életfogytiglan" érvelést remélem nem gondolod komolyan? Ha így lenézed az alapítványokat, azt csak sajnálni tudom, mint ahogy az is elég érdekes, mi szerint nem kéne állami pénzeket szentelni az általad szimplán csak "nyomorultak"-nak nevezett fogyatékkal élők segítésére, az emberhez méltó életkörülményeinek megteremtésére. Az utolsó sor pedig elég egyszerű világképet feltételez, a valóság szerencsére nem csupán fekete-fehér, igen vagy nem. Sokan vannak rajtad kívül, akik ezzel egyáltalán nem értenének egyet, sőt!
2013. nov. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
16%
"Van aki milliomosnak születik, van aki nyomornegyedbe." És van aki nyomornegyedbe születik majd milliomossá válik! :-)
2013. nov. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
26%
Van aki azt mondja,alapítványnak szül,mert fejlettek már az alapítványok..Van,aki azt mondja,hogy adaptációra.Tehát,majd lesz vele valami. Van aki azt mondja,magának szüli,azt mondja , joga van megszülni,mert ha karok nélküli is,de az akkor is az ő kicsi babája és ugyanolyan aranyos,mint a többi.A világra hozott,vajon szeretne-e alapítványnál (nem családban)éldöglődni?Vagy szeretne-e nevelő szülőknél élni.Másfelől,az aranyos kicsi babából felnőtt nő,férfi lesz,valószínű túléli az ,,anyukát",s akkor hatványozódik az a mindennapi vesszőfutás,kín,szenvedés,gyötrelem,amelyben születésétől kezdve rámértek,mert az ő lelkére senki nem gondolt. ,,Kétszer vetéltem,harmadjára már megtartom, bármilyen legyen is"-lihegte itt valaki és egyéb ostobaságok,lelketlenségek,szörnyű,mennyi érzéketlen tudatlan ember van.
2013. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
62%
Ja,még azt kifelejtettem,hogy olyan is van itt,aki azt mondja,ő megszüli,aztán ha nem tetszik neki hogy kar nélküli,még mindig lehet öngyilkos. Na,az ilyen embereknek nem kéne megszületniük,akik így gondolkoznak.
2013. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim válasza:
84%
igen
2013. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
77%
Páran nagyon írják, hogy így lehet élni. Íme pár apróság amin érdemes elgondolkodni: egész életében másnak kell kitörölnie a fenekét, ha lány akkor a tampon/betét dolog is másra hárul, borotválnia is egész életében másnak kell. Belegondoltatok hogy ez milyen kellemetlen?
2013. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:
12%

sok kellemetlen dolog van az eletben

Pl.a lezuhant lengyel vendegmunkas aki a nyakatol lefele lebnult kellemetlen ??

szerintem oljuk meg.

semmi nem olyan kellemetlen mint a halal.

NEM szabad Istent jatszanunk es mas ember elete felol dontenunk. Ami neked kellemetlen az a masiknak elfogadhato

2013. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!