Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet, hogy nem tőlem vár...

Lehet, hogy nem tőlem vár gyereket a barátnőm. Gondolkozunk az abortuszon, de nem vagyunk biztosak benne. Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Az, hogy rakjam ki a barátnőmet, nem opció, mert nem csalt meg. Bedrogozták. Az érdekes kérdés, hogy hogy került ilyen helyre nélkülem, de sikerült szemtanúkat találni, folyik a nyomozás és meg is bízom a barátnőmben, szóval nem hazudik.

A gyerekkel viszont nem tudjuk, hogy mi legyen. Ha nem lenne kétséges, hogy én vagyok az apa, akkor most boldogak lennénk, bár nem terveztünk gyereket. Az anyagi helyzetünk is megengedné a gyerekvállalást. Én viszont irtózom a gondolattól, hogy más gyerekét neveljem. Ha viszont elvetetjük, akkor talán a közös gyerekünket öljük meg. Nincs mindenki számára elfogadható út. Ti mit tennétek?


2014. jún. 24. 09:30
1 2 3 4 5
 31/46 ReniAdam ***** válasza:
16%
Én "kedves" anyósom és lánya által meg lettem vádolva, hogy nem a páromé a baba, csak a nyakába akarom sózni. 100% hogy az 9 Övé és ezt Ő is tudja, de ennek ellenére megkérdeztem tőle, hogy mit szólna, ha mégsem lenne biztos hogy az Övé. Erre ő azt válaszolta: "Ha tudom hogy nem csaltál meg,hanem még az előtt csúszott be hogy velem összejöttél, akkor Veled együtt fogadnám el és sajátomként szeretném, ha Te meg akarnád tartani.) Szerencsére nem áll fenn ez a helyzet, de Immár 32hetes kismamaként kijelenthetem, hogy rettenetes törés lett volna számomra, ha elveszik tőlem a picit Függetlenül attól, hogy ki az Apja. Ha a párod nem így van ezzel akkor nem is érdemes gondolkodni a dolgon, mert folyton csak ezen kár a az eszetek.
2014. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 ReniAdam ***** válasza:
Bocsi járna
2014. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem kezdjetek el számolni. Hány hetes terhes, mikor volt az erőszak, mikor voltatok együtt.

Nő létemre azt mondom, hogy sok férfit az orruknál fogva vezetnek. Ne legy balek, nyisd ki a szemed.

2014. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
9%
AbBA BELEGONDOLTÁL MI VAN HOGY HA A TIED? ÉLETED VÉGÉIG GYÖTÖRNE A TUDAT HOGY LEHET A TIED VOLT MEGSZÜLETIK ÉS UTÁNA DNS VIZSGÁLAT
2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Mindenképp így lesz, mert most meg akarja tartani. Ha az enyém, akkor jó, ha nem, akkor elhagyom. Más lehetőséget jelenleg nem nagyon látok.
2014. jún. 26. 17:20
 36/46 anonim ***** válasza:
17%
Örülök, hogy így döntöttetek :) Gondoltam rátok sokat.
2014. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
17%
helyesen döntöttetek :) és így legalább ha meg születik és a tiéd nagyon boldog lesztek hogy jól döntöttetek :) sok boldogságot addig is :)
2014. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Ha meg nem tőlem van, akkor egy jól működő, hosszútávra tervezett kapcsolat megy tönkre.
2014. jún. 26. 21:39
 39/46 anonim ***** válasza:
50%
így is elég korrekt vagy a pároddal, nem hiszem, hogy sokan lennének ilyen türelmesek.
2014. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
50%

"Ha meg nem tőlem van, akkor egy jól működő, hosszútávra tervezett kapcsolat megy tönkre."


Ha ez az igazság, amire jó esély van, akkor nem tönkre megy, hanem már korábban tönkre ment..., ez a kifogásolhatóan jól működő

Gondolkodj el a sántításon, egyáltalán, ha érett, felnőtt emberek vagytok, akkor nem drogozzák be, vagy ha mégis elhiszem ezt a kamut, akkor az érett felnőtt gondolkodás autómatikus, azonnali feljelentést von maga után, de ha ő zavart, fél, akkor legalább azoknak az állítólagos barátnőknek kéne észnél lenni!!!!


Sztem, simán félrelépett, de megbánta, bevallani nem meri, és kerített egy habiszti sztorit, amit te szépen be is nyaltál

2014. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!