Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet, hogy nem tőlem vár...

Lehet, hogy nem tőlem vár gyereket a barátnőm. Gondolkozunk az abortuszon, de nem vagyunk biztosak benne. Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Az, hogy rakjam ki a barátnőmet, nem opció, mert nem csalt meg. Bedrogozták. Az érdekes kérdés, hogy hogy került ilyen helyre nélkülem, de sikerült szemtanúkat találni, folyik a nyomozás és meg is bízom a barátnőmben, szóval nem hazudik.

A gyerekkel viszont nem tudjuk, hogy mi legyen. Ha nem lenne kétséges, hogy én vagyok az apa, akkor most boldogak lennénk, bár nem terveztünk gyereket. Az anyagi helyzetünk is megengedné a gyerekvállalást. Én viszont irtózom a gondolattól, hogy más gyerekét neveljem. Ha viszont elvetetjük, akkor talán a közös gyerekünket öljük meg. Nincs mindenki számára elfogadható út. Ti mit tennétek?


2014. jún. 24. 09:30
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
100%
Ez a történet rettenetesen sántít. Ha tiszta lenne a lelkiismerete, azonnal hozzád rohant volna, hiszen te vagy a párja, lelkitársa stb... Nos szerintem ezt a babát nem szabad megtartani én is elvetetném. A terhességben az a legjobb ha mind a ketten biztos háttere vagytok a másiknak, megvan a kölcsönös bizalom. Most szerintem ennek itt vége, hiz te mondtad, hogy hazudik szerinted is pár dologban. Ha meg megtartjátok és kiderül, hogy mégsem a tiéd? Ezen szerintem ne gondolkozzatok és ne húzzátok az időt. Mellesleg a babának se lenne jó ha apa nélkül nőne fel. Sok sikert !
2014. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
83%
.... Ilyet.... Vállalják aztán ha mégsem az övé hagyja ott... Meg adják örökbe.... És mit mondanak majd annak a gyereknek? Semmit... Akkor kétségek között örlődik.... Hazudnak neki... Akkor az egész életét hazugságban éli le, ha rájön, megtudja, keresné a vér szerinti anyját, akkor meg abból lesz probléma... Itt a megoldás(fájdalmas megoldás) az abortusz.
2014. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
38%
Hat mondjuk en no vagyok, de ha ennyire idiota lennek, hogy megcsalnam a paromat -mert tuti, hogy itt szo nincs eroszakrol, meg drogrol- es teherbe esnek vagy az alkalmitol, vagy a paromtol, mennek abortuszra az biztos. Elotte/utana pedig be is fejeznem a kapcsolatot.
2014. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
93%

Majd, ha te is vegig szenvedsz 9 honapot es utana meg orokbeadod a sajat vered, akkor legyel igy felhabarodova, kedves utolso.

Konnyu ezt mondani..."add orokbe", de megtenni mar annal nehezebb.

2014. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg a Kérdező és a barátnője elég "nagyok", hogy megtudjanak hozni egy végleges döntést( és szerintem rohadtul nem az itt lévő válaszok lesznek hatásra a párra). Nem kell itt abortusz túlélőket mutogatni, aki akarja úgyis elveteti, még a videó hatására is.

Szerintem nagyjából mindenki tisztábban van vele, hogyan zajlik egy abortusz, hogy a magzatot, hogyan távolítják el az anyaméhből, és a lelki(már akit megvisel) testi következményekkel.

Gondolom nem tudsz teherbe esni, de azt hiszed javítasz a saját és mások helyzetén, hogy ide írogatsz? Hát nem hiszem. Direkt fájdalmat okozol magadnak, meg még ki tudja milyen gondolatok járhatnak a fejedben...

Az abortusz néha egy szükséges rossz, senki felett nem kell/ nem szabad ítélkezni emiatt. Még neked sem...

2014. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Én ezt tényleg nem értem ... És ha a kettőjük gyermeke?


Remélem, ezt már nem moderáltatjátok ki ...

2014. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem? "Ha nem lenne kétséges"---- írja a kérdező. De kétséges, nagyon is az. Mivel kétséges, hogy övé e egyáltalán, így nem tudják boldogan várni. Közös babájuk még lehet. Amúgy szerintem először le kéne ülni ezt megbeszélni, mert biztos hogy titkol valamit. Ha titkolózik nem tudsz megbízni benne, ezt a kapcsolatot rendbe kell tenni egy baba érkezése előtt.
2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
22%

"Közös babájuk még lehet. "

Ez egyáltalán nem biztos!! ÉS a kérdező határozottan arra kérdez: lehet, hogy az övé és akkor azt ölik, holott fogadásra készek. Szó szerint: "Ha viszont elvetetjük, akkor talán a közös gyerekünket öljük meg" Maradjunk annál, amit a kérdező kérdez, ne fantáziáljatok. DNS vizsgálat. A drog miatt is, a bizonytalanság miatt is.

2014. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem fantáziál senki ezt is ő írta.... Ha nem lenne kétséges, hogy én vagyok az apa, akkor most boldogok lennénk---- tehát nem boldogok. Igenis lehet gyerekük, nem kell rögtön ezzel jönni. 450 000- t te fogsz kölcsönadni nekik? Vagy ha mégse az övék akkor? Ha a gyerek megnő és a vérszerinti anyját keresi, persze ha egyáltalán egészséges lesz, és jó élete lesz, akkor hogy fogja fogadni hogy nem kellett merr erőszakból született? Rengeteg a ha. Bizonytalanságra babát szülni felelőtlenség.
2014. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
19%
"Igenis lehet gyerekük" - vagy nem. Miért vagy ilyen biztos ebben ? Azért, mert "kibicnek semmi sem drága"
2014. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!