Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Holnapra kell mennem abortuszr...

Holnapra kell mennem abortuszra, de a párom belémélvezett. Lehetek tőle terhes az abortusz után?

Figyelt kérdés
Lehet iszonyat hülyén hangzik, de a sperma 5 napig életképes és hát aggódom..

2014. júl. 15. 22:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
48%

"Az abortusz nem bűn"


[link]


Akkor micsoda??????

2014. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
64%
30-as! Ezert valasztanad az abortuszt? Hogy megmutasd, hogy nincs buntudatod miatta? Es szerinted ettol fogjak masok magukat elszegyellni? Erdekes logika.
2014. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok abortuszellenes, de hihetetlen, hogy ilyen közönyös és ostoba emberek léteznek, mint a kérdező.
2014. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
33%
ÉRdekes... nem fekszel bent a kórházban? barátnőmnek már este 6kor bent kellett feküdnie a kórhéázban és 8kor tették fel a lamináriát.
2014. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
11%

Hála mindannyiunk Teremtőjének minden megfogant emberi életért és egy előttem válaszoló által beírt linkért! Csak megerősíteni tudom: kérem újabb tragédiák elkerülése érdekében, olvassa a kérdező és a válaszolók is a témával kapcsolatban a [link]

oldalait!

2014. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
73%

Ja, de nem mindenki hálás a megfogant életért, ha hálás lenne, nem akarná abortálni. Van akinek az volna a tragédia, ha meg kellene szülnie a nem kívánt gyereket.


Aztán az minek olvasgassa az "Áldott teher" alapítvány honlapját? Ha neki nem áldott, csak teher.

2014. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
30%
Akik azt mondják, hogy nem bűn, csak a saját lelkiismeretüket akarják nyugtatni, vagy nagyon sötét és buta emberek. Mivel ver a pici kis emberke szíve, bármilyen formában elvenni az életét igenis BŰN. Attól mert a társadalmi törvények engedik, erkölcsileg bűn ezt megtenni. Az erkölcsi törvények pedig magasabbrendűek.
2014. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, szerinted bűn, mások szerint nem.


Szerintem senki sem megy abortuszra szórakozásból. Aki az abortusz mellett dönt, nyilván mérlegelte a lehetőségeit, és azt találta a lehető legkisebb rossznak.


Te úgy gondolod, minden megfogant életnek joga van megszületni.


Én úgy gondolom, minden gyereknek joga van úgy jönni a világra, hogy legalább az induláskor jó esélyei legyenek egy boldog gyerekkorra, egy jó életre. Szerető családba szülessen, ahol várják, relatív anyagi biztonságba, és egészséges legyen.

Legalább az induláskor! Mert persze, semmi garancia arra, hogy ezek a körülmények mindig fent fognak állni. De legalább a születésekor biztosítsuk neki az esélyt.


Szerintem az a BŰN, hogyha úgy hozunk a világra egy új életet, hogy nem tudjuk biztosítani neki a legszükségesebbet, sem anyagilag, sem érzelmileg. Vagy ha tartósan beteg gyereket hozunk a világra, és egy szenvedéssel teli életre ítéljük már kiskorától.

2014. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem lenne bűn, akkor nyilván nem vitatkoznánk róla, mert mindenki elfogadná erkölcsileg is legálisnak. Ha ennyi emberben felmerül, hogy ez mégiscsak egy emberi élet kioltása, akkor nagyon úgy tűnik, hogy gyilkosságról van szó. Szerintem az csak egy dolog, hogy ki hogyan indul neki az életnek, mert a lehetőségek mindenkiben ott vannak. Nem egy embert ismerek, aki pocsék körülmények között nőtt fel. Az egyiket az apja folyamatosan terrorizálta, verte amikor csak tudta, mégis sikerült normális felnőtt életet kialakítania. Most a párjával Amerikában élnek nagyon jó körülmények között. A másik ismerősöm apja meghalt, az anyja balesetben magatehetetlen lett. A lány nagyon korán állami gondozásba került, mégis tanult szorgalmasan, diplomát szerzett és szintén nagyon jó élete lett. Tudod...alattunk a föld, felettünk az ég és bennünk a létra. Honnan tudod, hogy mindenki akit abortáltak, nem élhetett volna teljes életet? Ennyire biztos nem lehetsz abban, hogy csakis pocsék életük lett volna. Én tudom a fenti példákból is, hogy sokan nagyon hálásak lettek volna az életért, amit sajnos nem kaphattak meg. Tudod, sokszor semmi más nem kell, csak esély az életre. ESÉLY! Érted??? Ha eleve nem kapnak esélyt, akkor abból semmi jó nem lehet, csak pusztulás, csak gyilkosság, csak a nagy semmi. Ha kapnak esélyt az életre, akár boldogok is lehetnek. Ezt elvenni bárkitől is: BŰN!!!
2014. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Azért kellett elvetetni, mert ciszták voltak a magzat mellett.. De azért jó, hogy egyből egy sötét primitív p..ának lettem beállítva.. ^^ De a kérdésre válaszolva köszönöm. Igazából még jó, hogy nem tudtam erre a kérdésre a választ, mivel nem feküdtem le minden jött-ment hapsival csak úgy, és nem vagyok felelőtlen ezért nem gondoltam, hogy ez az opció szóba jöhet, de hát ez van.. A normális válaszadónak köszönöm, a többieknek meg majd én is szívesen tartok kioktatást a dologról, ha neadjIsten rendellenesség vagy bármi ilyesmi miatt az Ő gyereküket kell elvetetni...
2014. júl. 17. 22:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!