Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Holnapra kell mennem abortuszr...

Holnapra kell mennem abortuszra, de a párom belémélvezett. Lehetek tőle terhes az abortusz után?

Figyelt kérdés
Lehet iszonyat hülyén hangzik, de a sperma 5 napig életképes és hát aggódom..

2014. júl. 15. 22:46
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

***a kérdésre válaszólóknak..


bocsi félreírtam

2014. júl. 17. 22:52
 42/47 anonim ***** válasza:
46%
Mivel azt irtad, aggodsz, h ujra teherbe esel, igy nehez azt feltetelezni, h annyira kivant volt a terhesseg. Meg az is igaz, h a veszteseg ellenere, csak volt kedv szexelni... De akarhogy is, sajnalom ami veled tortent!
2014. júl. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is egy 6 centis cisztám volt és nem kellett abortuszra mennem. Egyébként pedig én nem vagyok egy érzékeny lelkületű, de biztos nem tudtam volna szexelni a műtét előtt, főleg, ha amúgy nem vetettem volna el.
2014. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
42%

Hogy a Te szavaiddal eljek ... igen is primitiv p...a vagy, mert erre a kerdesre nem csak az tudhatja a valaszt aki minden jottmenttel lefekszik...

Tudod nem tudlak sajnalni... egy abortuszt meg az is nehezen el meg akinek nem kivant a terhessege... hat meg ha vki szeretne babat... sikerul is es a vegen cisztak miatt kell elvetetni... hat ennel szornyubb dolog nem sok van... Nekem biztos nem lenne kedvem hancurozni mielott elveszik a varva vart babamat...

Vagy szornyen erzeketlen vagy... vagy pedig egy h...e troll akinek nincs jobb dolga... de akkor kozlom h ez piszok rossz vicc es neh a sors majd tenyleg megadja ezt neked...

2014. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
28%
Mi az, hogy kínos kérdés, hát ez nagyon gáz, ideírja,hogy "beleélvezett" Ennek annyi esze van mint egy tyúknak vagy még annyi sem. a 21. sz.-ban ennyi barmot még nem termetta föld. Könyörgöm nincs senkid aki csak egy picikét okosabb mint te, hogy kérdezősködj tőle. Milyen a te párod egy állat. Egy ilyen beavatkozás előtt nem védekeztek, barmok. Egyébként nem leszel terhes, mivel kikaparják belőled a meglévő terhességgel együtt a bejutott cuccot, meg hát ugye egy új terhességhez szükség van még a te érett petesejtedre is, te érettlen.
2014. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
16%
Nem biztos, hogy mindenki olyan hülye lesz mint te , hogy itt reklámozod a 30IQ-dal, hogy mennyire tudatlan vagy, de az is lehet, hogy már nem tudod sajnálni magad és szeretnéd, hogy sajnáljanak. Őszintén mondom, sajnállak, hogy ilyen buta vagy.
2014. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
50%
Jól földbe döngöltétek szegény kérdezőt. Lehet, hogy a feszültségét akarta oldani a szexeléssel. Plusz még ad egy nagy lehetőséget az egészségügyi személyzetnek a röhögésre, mert az biztos, hogy csámcsogni fognak rajta, hiszen észre fogják venni az együttlét nyomait.
2014. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!