Elmennétek abortuszra a helyemben?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, a legidősebb 1,5 éves. Gyógyszert szedek, de mégis valószinű hogy terhes vagyok(rendesen szedtem) mert nem jön meg a menstruációm. Anyagi helxzetről annyit, hogy saját házunk van, bár havi 40 ezer a törlesztője. Anyagilag beleférne igazábol még egy gyerek. Viszont idegileg nemtudom hogy bírnám. A szivem szakadna meg, ha meg kellene ölnöm a babát. A férjem azt mondja ne tartsuk meg. Bocsánat ha összevissza irtam de teljesen össze vagyok zavarodva.

2014. aug. 22. 22:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

Megtartanám sőtt meg is tartottam a 4. babát.

4-el nem sokkal nehezebb mint 3 gyerekkel és így legalább párban vannak.

2014. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a délután folyamán megjött a vérzésem :)
2014. aug. 23. 17:50
 13/20 anonim ***** válasza:
Hála az égnek! :)
2014. aug. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass az érzéseidre! Ha fájna a szíved az elvetetéséért, semmiképpen ne tedd. Ne a férjed véleménye döntsön ebben, hanem a tied. Viszont lehet, hogy meg kellene fontolni, hogy más védekezési módszert válasszatok, ha már a második gyerek "csúszik be". Sokféle opció van, biztosan segítene a nőgyógyász másikat találni, mert ez a mostani így nem túl hatékony.
2014. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm az együttérzést, valoszínű megtattuk volna. Szívem mélyén szeretnék még egy gyereket, de egyenlőre az idegeim szerintem nem bírnák :)

Harmadik babócánk spirál mellett csúszott be. Szülés után elkezdtem szedni egy ugymond normál hatóanyagu fogigátlót, ami mellett 3 hónapja terhes lettem. 4 nap mensikésés után teszteltem, ami pozi lett. Azon az éjjelen el vetéltem. Azóta erős gyógyszert szedek, most azt hittem tényleg hogy baba van, de a fentiek velem vannak és nem volt gond :)


Mindenki válaszát nagyon szépen köszönöm :)

2014. aug. 25. 22:33
 16/20 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben! :)
2014. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
8%

VÉDEKEZNI LUXUS?! Nem hiszem el, hogy normális fogamzásgátlás mellett ez a 2.(!) becsúszott gyerek. Hát, gratulálok!

Nem szeded rendesen a gyógyszert, a férjed meg húzzon gumit a szerszámra, ha nem akar gyereket!


A döntés pedig a tietek, ti viselitek a következményeket, bármi is lesz az.

2014. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Oha, még jósnő is van az oldalon :)


Gratulálok neked, hogy KIJELENTETTED hogy nem dzedem rendesen a gyógyszert. Remélem most könnyebb a lelked! Azért megsúgom, hogy rendesen szedem, nem hánytam nem volt hasmenésem és atibiotikumot sem szedtem. A telefonom minden este 9re be van állitva, hogy jelezzen, én abba a minutumba indulok a konyhába bevenni a gyógyszerem.

2014. aug. 28. 12:03
 19/20 anonim ***** válasza:
Amíg nem csinálsz egy tesztet, nem biztos hogy terhes vagy. Közben kiderült? Én megtartanám.
2014. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Most látom , hogy közben megjött. Amúgy van egy barátnőm aki a férjével 3 gyereket vállaltak, és mindhárom az első alkalommal összejött. Emiatt duplán védekeznek, gyógyszer és óvszer, biztos ami biztos. Van ilyen, nem kell letámadni a Kérdezőt.
2014. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!