Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti elmennétek ilyen esetben...

Ti elmennétek ilyen esetben abortuszra?

Figyelt kérdés
Szóval 20 éves vagyok, 12 hónap próbálkozás után jött össze a terhesség, épp mentem volna laparószkópiára, hogy kierítsék meddő vagyok e amikor ez most összejött. Azóta a barátommal szakítottunk nem részletezném milyen okokból nem a kérdés tárgya. Van hol laknom, megvan a maximum gyedem is. Nekem is megvan a véleményem az abortuszról, nem kellenek az effajta kommentek, de nem akarom a fiút magamhoz lácolni ezzel, nagyon nehéz a döntés holnap kell bemennem, meddig lehet visszatáncolni? az altatásig? Pár orvos azt mondja hohy ezek után ne lássak sok remény thogy teherbe esek (kb 1200-500 szex volt ez alatt az egy év alatt a vérképem tiszta volt menstruáció is rendszeres ezért lett volna a laparoszkópia először...) El tudom képzelni mi a véleményetek rólam de nem szeretnék kommentháborút így kérlek csak erre válaszoljatok... szerintetek is nagyon kevés ezek után az esély a terhességre?:( Az is benne van hogy még csak 20 éves vagyok és ilyen gondnak nem kellene lennie... Köszönöm
2014. okt. 20. 12:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem mennék abortuszra! De a döntés joga a Te kezedben van, és szíved szerint dönts, ne hallgass senkire!
2014. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
42%
Nem mennék.van adókedvezmény s családi adókedvezmény is.apukának szólj hogy tudja babát vársz.
2014. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
Nem mennék.
2014. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy terhes vagyok de mivel nem működik a kapcsolat nem szeretné folytatni. Szóval lécci aki tudja megírná hogy ezek után mennyi esélyem lenne teherbe esni saccperkb? Tehát igaz amit pár orvos mond szerintetek?:(
2014. okt. 20. 12:33
 5/34 anonim ***** válasza:
68%

OFF 1200-500 sex egy ev alatt. Ja :D



Ha tervezett gyerek, nem mennnek abortuszra.

2014. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

az bizony előfordulhat, hogy - ilyen előzmények után - többet nem lehet gyereked ... ezt kell most szembeállítanod azzal, hogy fel tudod-e nevelni egyedül, tudsz-e neki örülni maradéktalanul


nem kell feltétlenül a fiú nyakába varrnod a gyermeket, dönthetsz úgy is, hogy nem nevesíted apaként

2014. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
41%
Saccperkabe semmi problemat nem hoztal fel, ami miatt meddo lehetnel. Tobb mint valoszinu hogy lehet kesobb gyereked
2014. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
Nem vetetném el,főleg,hogy akartátok a babát, meg se fordulna a fejemben.Nekünk becsúszott a gyerek, amint kiderült a terhesség a párom elhagyott (4év után) de én egyedül is vállaltam,életem legjobb döntése volt. Azóta rendeződött az életem is. Ilyen előzmények után főleg nem mernék kockáztatni.
2014. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy évet kellett rá várnod, van hol laknod, megvan a maximum GYED - ed, és úgy érzed, hogy egyedül is fel tudod szépen nevelni, akkor tartsd meg. (Nagyon sokan neveltünk fel apa nélkül gyereket, gyerekeket, köztük én is.) Persze ez a te döntésed, neked kell érezned.
2014. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
64%
öööö utolsó. Amikor egy nő egy év azaz 12 hónap alatt nem esik teherbe elindul egy meddőségi kivizsgálás (hivatalos keretek között ez már GÁZ főleg ennyi szexxel). Legtöbbször hormonális gondok szoktak lenni ami gyógyszerezhető, de mivel a kérdezőteherbe esett ez az eset nem áll fent. Nehezen esik teherbe és igen lehetséges hogy ezek után nem fogsz ne haragudj hogy ezt mondom, ez nem feltétlenül függ az abortusztól bár valamennyire csökkenti a következő terehesség esélyét de nem emiatt kell aggódni. 20 évesen valban fiatal vagy ahhoz hogy teherbeesési gondjaid lehetnek főként idősebb korban szokott ez előfordulni. Valószínűleg ilyen a genetikád. Én nem kockáztatnék, mert ha neadjisten valóban nem leszel többet terhes örökre bánni fogod a napot amikor nem ragadtad meg a lehetőséget?
2014. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!