Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti elmennétek ilyen esetben...

Ti elmennétek ilyen esetben abortuszra?

Figyelt kérdés
Szóval 20 éves vagyok, 12 hónap próbálkozás után jött össze a terhesség, épp mentem volna laparószkópiára, hogy kierítsék meddő vagyok e amikor ez most összejött. Azóta a barátommal szakítottunk nem részletezném milyen okokból nem a kérdés tárgya. Van hol laknom, megvan a maximum gyedem is. Nekem is megvan a véleményem az abortuszról, nem kellenek az effajta kommentek, de nem akarom a fiút magamhoz lácolni ezzel, nagyon nehéz a döntés holnap kell bemennem, meddig lehet visszatáncolni? az altatásig? Pár orvos azt mondja hohy ezek után ne lássak sok remény thogy teherbe esek (kb 1200-500 szex volt ez alatt az egy év alatt a vérképem tiszta volt menstruáció is rendszeres ezért lett volna a laparoszkópia először...) El tudom képzelni mi a véleményetek rólam de nem szeretnék kommentháborút így kérlek csak erre válaszoljatok... szerintetek is nagyon kevés ezek után az esély a terhességre?:( Az is benne van hogy még csak 20 éves vagyok és ilyen gondnak nem kellene lennie... Köszönöm
2014. okt. 20. 12:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy napi 7 szex? Jesszusom! Ilyen van? :)
2014. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de ha nem működött a kapcsolat akkor miért csináltatok gyereket? Nem vetetném el !
2014. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy letezik. Nagyitani akart, azt szerette volna kihangsulyozni hogy ok nagyon probalkoztak, de megsem jott ossze. FIzikai keptelenseg napi 7 merevedest osszehozni
2014. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
16%
20 évesen gondolom érettségid van, max. egy gyorstalpaló OKJ-d. Mégis mivel keresel bruttó 203 ezer forintnál többet, diploma nélkül?
2014. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Nem akartam nagyzolni :DDDD Az elején számoltuk, mivel én otthon dolgozok ő meg tanul kb ezer lehetőség volt, nem kényszerből csináltuk. az elején volt napi 7 vagy afölött amikor EGYÜTT ALDUTUNK, ez a következő félvben együtt alvás/ 3-4 re csökkent.


Utolsó....

Interneten kereskedek (cégnek) lassan 3 éve, bruttó: 340 a bejelentettem, mellette tanulok

2014. okt. 20. 13:54
 26/34 anonim válasza:
0%
Pfff miért olyan hihetetlen nagy a szám?:OO mi 7ből 4 napon minimum 3-4x szexelünk ha egy nap kimarad mégtöbbször, én is és a barátom is imádunk szexelni, de persze nem gyerekvállalás céljából egyelőre
2014. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
55%

Én 23 éves vagyok (nem sokkal idősebb tehát), és 2 éve várunk a babára (hormonális gondokat okozott a fogamzásgátló, amit azóta sem sikerült rendezni)... Szóval, ha most összejönne, de a férjem lelépne, mindenképpen megtartanám, mert egy kicsi esélyt sem adnék annak, hogy később esetleg emiatt ne lehessen gyerekem, ha már így is nehezen jött össze! Inkább egyedülálló anya lennék, minthogy verjem a fejemet később a falba, hogy nem kellett volna elvetetni...

Persze, ezt neked kell eldöntened, van pozitív és negatív oldala is, és csak te tudhatod, hogy melyik irányba dől nálad a mérleg...

2014. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Ő már a Tiéd, és szereted.
2014. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem én ebben az esetben nem variálnék, simán megtartanám. Persze azt is meg kell gondolni, lesz e valamiféle segítség, ha nagy szükség lenne rá. Ma már nők tömkelege marad egyedül a gyermekével. Tuti nem ideális állapot, de ez van. A papa, ettől függetlenül mehet isten hírével, semmi nem kötelező. Ő a lelépést választotta, hát ámen!

De én ilyen feltételekkel simán bevállalnám!

Az meg h egy nap hányszor voltatok együtt? egészségetekre.

2014. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Ha van biztos jövedelmed ès mint olvasom tervezett baba,tartsd meg.nem vagyok abortusz ellenes mielőtt felmerülne a dolog.

Ha èn kerülnèk ilyen helyzetbe akkor nehèz döntès lenne.van egy gyermekem,a fèrjem nèlkül el sem tudnàm kèpzelni az èletem,ès a kisfiam is nagyon apàs,így làtom,hogy mennyire szüksèg van egy apàra.

Valószínűleg nem tenne meddővè az abortusz,de az eszetekbe sem jutott ennyi idő alatt,hogy ilyen sok szex mellett nem lesz a szervezetnek elèg ideje negfelelő mennyisègű ès minősègű spermàt termelnie?!ez biztos megnehezítette a dolgot.

2014. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!