Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti elmennétek ilyen esetben...

Ti elmennétek ilyen esetben abortuszra?

Figyelt kérdés
Szóval 20 éves vagyok, 12 hónap próbálkozás után jött össze a terhesség, épp mentem volna laparószkópiára, hogy kierítsék meddő vagyok e amikor ez most összejött. Azóta a barátommal szakítottunk nem részletezném milyen okokból nem a kérdés tárgya. Van hol laknom, megvan a maximum gyedem is. Nekem is megvan a véleményem az abortuszról, nem kellenek az effajta kommentek, de nem akarom a fiút magamhoz lácolni ezzel, nagyon nehéz a döntés holnap kell bemennem, meddig lehet visszatáncolni? az altatásig? Pár orvos azt mondja hohy ezek után ne lássak sok remény thogy teherbe esek (kb 1200-500 szex volt ez alatt az egy év alatt a vérképem tiszta volt menstruáció is rendszeres ezért lett volna a laparoszkópia először...) El tudom képzelni mi a véleményetek rólam de nem szeretnék kommentháborút így kérlek csak erre válaszoljatok... szerintetek is nagyon kevés ezek után az esély a terhességre?:( Az is benne van hogy még csak 20 éves vagyok és ilyen gondnak nem kellene lennie... Köszönöm
2014. okt. 20. 12:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a véleményem, hogy ha tervezett baba, akkor mégis miért vetetnéd el? ha pl. a férjed meghal mikor 1 éves a pici , akkor eldobod a gyermeked? csak mert egyedül maradtál? hm? tudom, drasztikus összehasonlítás, de a lényeg ugyan az... vállaltad, tudatosan készültél rá, akkor most miért vetetnéd el? felelősséget vállaltál érte, na akkor ez itt kezdődik!
2014. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
48%
Csak szerintem kamu a kérdés??
2014. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak szerinted :)
2014. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

A párommal az elején mi is együtt voltunk naponta 6x 8x. Épp egyikünk sem dolgozott így ráértünk. Semmi különös nincs ebben. Egy pasi napi 7-nél is több merevedést is tud produkálni. :D Inkább a nőknek nehezebb...

Én a helyedben megtartanám!!!

2014. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!