Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem szabályozzák már az...

Miért nem szabályozzák már az abortusz számait?

Figyelt kérdés
Tegnap írt ki este valaki egy kérdést hogy 8 abortusza volt, a kérdést törölték. Miért nem szabályozzák ezt? Pl 2 abortusz után már nem lehet elvégeztetni, ha nem kell a gyerek tessék örökbeadni. Természetesen egészséges anya és magzat esetére értem, nem a missed abra.

2014. okt. 20. 16:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ingyenes fogamzasgatlas kellene, utolso es megfelelo felvilagositas. Itt is sokan irjak, hogy "dehat vedekeztunk" aztan kiderul hogy megszakitasos kozosulesre gondol, mint vedekezes.... Raadasul nem csak a tanulatlan, hanem az is, aki elvileg tisztaban kellene hogy legyen vele, mint pl a hugom, aaki egeszsegugyi vegzettsegu....
2014. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
92%

Na igen. De azt ki fizeti ki? Ki döntene róla, hogy kinek járna ingyen gumi és bogyó, kinek nem?

Ehhez azzal is tisztában kell lenni, ha valaki nem szedhet fogamzásgátlót, vagy nem használhat hormon alapú eszközt. Szerinted az egyszeri leányzó elmegy vizsgálatra? Dehogy.

Ráadásul, van, aki inkább bagóért eladná az asszony bogyóját, csak hogy legyen miből cigit és piát venni, dugni meg jó, hát az asszony feküdjön.

Ez a téma mindig megosztó és nem fekete-fehér. Próbáld elmagyarázni a kilenc gyerekes asszonynak a fogamzásgátlást, aki alig végezte el a nyolc általánost és épp, hogy a nevét le tudja írni. Vagy próbáld meg elmagyarázni az útszéli prostinak, hogy kiscsillag, nem baj, ha a sticid hülyére ver és levág egy ingyen menetet veled gumi nélkül, csak a lényeg, nehogy abortuszod legyen, mert jujjjuj, csúnya dolog...

Az az igazság, hogy mi a net mellett, a kényelmes szobácskánkból könnyen ráncoljuk a szemöldökünket és ítélkezünk, hogy xy-nak abortusza volt! Bezzeg én... De a másik ember nem te, nem én, nem mi, nem vagyunk a helyzetében.

Osztogathatsz te ingyen bogyót ott, ahol kenyérre se telik, de az abortuszt nem fogod tudni kiirtani a társadalomból.

2014. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
17%
Oké akkor a 2. abortusz után ki kell pakolni ,kész akkor nem nő a gyerekgyilkosságok száma sem .
2014. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy tényleg katasztrófa ebben a fejlett világban nincs igazán megfelelő fogamzásgátló módszer.Miért a nők szedik amikor ők születésükkor kapott petesejttel rendelkeznek, a férfiaknak folyamatosan termelődik ,miért nem ők szernek hormonokat???
2014. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
15%
En ismerek egy csajt akinek 12!!!!! Abortusza volt. :-/
2014. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
És még fel is vállalja? Szuper.... Ha rajtam múlna nem lenne neki több...sőr gyereke sem születhetne ha egyszer (most hülyeséget mondok) benő a feje lágya! Oké 1 aborruszt még talán elfogadok...de többet? Ne már. Én nem értem az ilyen nőket. Internet adó helyett talán foglalkozhatna ezzel orbánbácsi!
2014. okt. 24. 10:33
 17/42 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, pont hogy szabályozzák: 7 abortusz felett már törlik a kérdést.
2014. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
57%

És azt hogyan oldanád meg gyakorlatilag?

Hogy abortusza se legyen több, de azért gyereke se szülessen?

2014. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
A harmadik abortusznál sterilizálás! Vagy kötelezni örökbefogadásra. De semmiképpen nem engedni, hogy az abortusz legyen a védekezés!
2014. okt. 24. 17:01
 20/42 anonim ***** válasza:
41%
mármint örögbeadásra kötelezni igaz? Különben elég durva lenne.
2014. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!