Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem szabályozzák már az...

Miért nem szabályozzák már az abortusz számait?

Figyelt kérdés
Tegnap írt ki este valaki egy kérdést hogy 8 abortusza volt, a kérdést törölték. Miért nem szabályozzák ezt? Pl 2 abortusz után már nem lehet elvégeztetni, ha nem kell a gyerek tessék örökbeadni. Természetesen egészséges anya és magzat esetére értem, nem a missed abra.

2014. okt. 20. 16:11
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a 2-3 abortusz a durva :(
2014. okt. 26. 15:11
 22/42 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem semmi durva nincsen az ivartalanításban, aki ezzel a kinccsel nem tud felelősen bánni az nem érdemli meg,2 al egyidőben kipakoltatnám,pont
2014. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
22%
utolsó, szívemből szólsz. persze a betegség miattit nem számolnám bele.
2014. okt. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
69%
Miert, utols? Mi a kulonbsg akozott, hogy a no nem erzi magat kepesnek egy fogyatekos gyerek nevelesere es akozott, hogy mondjuk nincs megfelelo anyagi hatter?
2014. okt. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, szerintem ezt neked kell megfejtened. Ha nem sikerül akkor sajnos neked hiába is vélaszol az ember bármit is...
2014. okt. 28. 10:08
 26/42 anonim ***** válasza:
15%
Sosem ertettem, hogy miert kap "felmentest" meg alegelvakultabb abortuszellenestol is az, aki pl nem akar megtartani egy Down koros, vay vegtaghianyos gyereket es miert "rugdossak" azt, akinek nincs penze vagy lelkiereje gyereket nevelni. Az egyiket lazan gyilkossagnak nevezitek, a masik az ne szamit annak. Miert? A vegeredmeny ugyanaz. Mivel rosszabb ember az, aki nem akar nyomorba szulni, mint az, aki enm akar beteg gyereket nevelni? Ne tudod megmagyarazni, ugye. Pedig mindketto a kenyelemrol es az onzesrol szol.m
2014. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Azért mert a rossz anyagi helyzeten egy kis akarattal lehet javitani. Viszont a beteg gyerek nem lesz egészséges
2014. okt. 28. 10:46
 28/42 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan oy javitasz akarattal a rossz anyagi helyzeten a mai vialgban, amikor akkora a munkanelkuliseg? Ne legy alszent. Mellesleg a beteg gyerek is elhetne teljes eletet.m
2014. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Tehát ha te terhess lennél egy beteg babával, azt mondod hogy végignéznéd ahogyan szenved, majd pár naposan-hetesen-hónaposan meghal. Tényleg jobb, mintha embrióként vetetnéd el? Nemhinném hogy én volnék itt az álszent! :) És ne haragudj de továbbá nem vagyok a buta kommentjeidre kiváncsi
2014. okt. 28. 11:05
 30/42 anonim ***** válasza:
63%
Buta akit a tukorben latsz. Alszent vagy. A vegtaghiany, Down kor es sok hasonlo, ami miatt abortuszt lehet kerni nem halalos. Nezz picit magadba.
2014. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!