Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem szabályozzák már az...

Miért nem szabályozzák már az abortusz számait?

Figyelt kérdés
Tegnap írt ki este valaki egy kérdést hogy 8 abortusza volt, a kérdést törölték. Miért nem szabályozzák ezt? Pl 2 abortusz után már nem lehet elvégeztetni, ha nem kell a gyerek tessék örökbeadni. Természetesen egészséges anya és magzat esetére értem, nem a missed abra.

2014. okt. 20. 16:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
72%
Mellsleg egy szoval nem irtam, hogy megtartanam. Nincs eleg erom egy beteg gyereket nevelni. De ha most teherbe esnek se tartanam meg, mivel nem akarok tobb gyereket. Ennyi.
2014. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
66%
Na es hogyan szabályozhatnák ? Simán letagadhatja az illető az abortuszok számát , megvalaszthatja melyik intézményben , melyik orvossal végezteti el a műtétet .. Sehol , senki után nem fognak nyomozni , hogy valós kórelőzményt adott e meg .
2014. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
A kérdésedben ott a válasz is
2014. okt. 29. 15:28
 34/42 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ott a válasz is . Egyébként véleményem szerint mindenkinek maga lelkiismeretével kell elszámolnia , ő döntése .. Hogy mas mit tesz , engem nem különösebben érdekel . Nekem is van gyermekem , es igen .. Volt előtte terhességmegszakításom is .. Magánügynek tartom . Még édesanyámnak is volt előttem kettő , nem vetem meg emiatt . Annyit hozzátennék , hogy szerintem ilyen erővel a gyermekvállalások számát is szabályozni kellene . El lehetne bírálni , hany gyermek normál , egészséges felneveléséhez elegendő a család bevétele . Akkor talán nem vállalnák be sokan a 3. , 4 . ..gyereket a semmire , mondván jöjjön ha jönni akar , mert gyermeket elvetetni bűn . Szerintem nem bűn , sokkal inkább az a kilátástalanságra megszülni .
2014. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
82%

És azt miért nem szabályozzák, hogy a nők, akik halomra szülik a gyereket, és ütik verik, éheztetik, ne szülhessenek többet?? Oda kéne az elkötés.

Mindenki az abortuszra fujjol, hogy szegény csecsemő meghal, de a lelki és fizikai terrorban, mélyszegénységben ÉLŐ gyerekek senkit sem érdekelnek?

A borsod megyei kétfogú cigányasszony (már elnézést) meg a hasonló kvalitásokkal rendelkező férje meg lopni küldi meg veri a gyereket.. Ez szerintem nagyobb probléma, oda kéne erősen a sterilizálás.

2014. nov. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
36%
PONTOSAN !!!!! Ahogy a 35 .-ös mondja !! Kíváncsi vagyok a nagy ab ellenesek a kisebbség esetében is ellenzik a megszakítást ? Vagy megy a kétszínűsködés ..megkülönböztetés ? Akkor nem kell károgni akkor sem ,ha a romák szaporodnak ,szülik a "66" . gyereküket !
2014. nov. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

De, ilyen esetekben is jó lenne! Ez viszont a terhesség megszakitás témakör...


Egyébként meg nem elvetetni kéne az ilyeneknek a gyereket, hanem a gyámügynek kicsit talpraállni. Az ilyenek nem dolgoznak meg semmi...akkor tessék el venni a gyerekeket és sterilizálni...ennyi

2014. nov. 3. 07:37
 38/42 anonim ***** válasza:
61%
Ha őszintén belegondolsz ... ki vágyik roma kisbabára ? .. Ha a roma gyerekéről lemondana szülőanyja,vagy elvennék tőle ... ki akarná örökbe fogadni ? Az ő esetükben tényleg az lenne a legjobb ,ha max .2 gyerek után sterilizálnák őket ...
2014. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Igazából én szerintem kiskorban ők még formálhatók. Azokat a dolgokat, ami nekünk nem normális, mind mind a szüleiktől tanulják. Ha nekem nem lehetne gyerekem, én fogadnék örökbe roma kisgyereket is, hisz majdnem minden a neveltetésen és az életformán múlik. Persze ez én vagyok, másnak más a véleménye, de ha én igy gondolom akkor biztosan nem vagyok vele egyedül :) És bovsánat én nem akarok senkit sem megbántani...de Magyarország a magyaroké kéne, hogy legyen...és a problémák javarészt rendbe jönnének. Szerintem
2014. nov. 3. 10:34
 40/42 anonim ***** válasza:
76%
Es megis ki a magyar? Ha Magyarorszagon szuletett, magyar allampolgarok a szulei, akkor magyar. Lehet a nagyanyja kinai/spanyol/holland, akarmi. Magyar. A Magyarorszagon szuletett roma is magyar.
2014. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!