Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha valaki védekezés mellett...

Ha valaki védekezés mellett lesz terhes és nem akarja megtartani, annak ugyanannyiba kerül az abortusz?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 08:50
1 2 3 4
 11/31 Törpbogyó ***** válasza:
93%

Pff... Sejtem kik pontoztak le. xD

De a lényeg, hogy a kérdezőnek hasznos választ adtam.

2014. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne olcsóbb annak, aki védekezett?

Mert hiába pontoztak le itt 1-2 embert, attól még akkor is igazuk volt, hogy hogy bizonyítod be, hogy valóban védekeztél rendesen, szóval te száz százalékosan betartottál minden előírást a gyógyszerszedéssel kapcsolatban, vagyis tényleg normálisan védekeztél? Ezt nem tudod sehogy sem bebizonyítani és akkor ezzel az erővel mindenki, aki abortuszra menne, akkor mondhatná azt, hogy de mi pedig védekeztünk és akkor mindenkinek olcsóbb lenne...

Szóval nem, nem olcsóbb.

Amúgy meg én azt gondolom, hogy tényleg baromi ritka, hogy valaki normális védekezés mellett terhes legyen és valahogy ezen az oldalon tényleg kb. a nők azt mondom legalább 40 %-a védekezés mellett lesz terhes, ahol nem tervezett terhességről van szó...Csak valahogy a végén mindig kiderül, hogy 1-2 szem kimaradt, vagy csúszva került bevételre, vagy valamit mégis szedett vagy valami mégis történt vele, ami csökkentette a hatását, ami persze mind-mind benne van a betegtájékoztatóban, csak egyeseknek könnyebb erre fogni, hogy biztos én is abba az icipici százalékba tartozom...Vagy ha éppen óvszerről van szó, akkor mindig kiderül, hogy ja, egy pár percig csináltuk a nélkül is...

Ezzel nem azt akarom mondani kérdező, hogy rólad van szó, mert lehet hogy tényleg nem te voltál a hibás, de attól még a nők legtöbbje, akik állítólag nem tervezetten védekezés mellett lettek terhesek, ott mindig kiderül, hogy nem is volt teljes az a védekezés és akkor máris nem kell csodálkozni...

2014. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem kritika vagy ilyesmi, csak azért teszem fel ezt a kérdést, hogy legközelebb ne legyen ilyen. Nem szedtél esetleg antibiotikumot, vagy egyéb gyógyszert? Ha két évig védett a tabletta, akkor most valami miatt csökkent a hatása és ezt ki kellene deríteni! Jártál 3-4 havonta nőgyógyászhoz? Mert, hogy ezt is szokták javasolni. Amúgy nem lesz olcsóbb az abortusz.
2014. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%

"Jártál 3-4 havonta nőgyógyászhoz? Mert, hogy ezt is szokták javasolni. "

Ezt meg hol hallottad, hogy 3-4 havonta orvoshoz kéne járni annak, aki fog. gátlót szed? Egyáltalán nem kell. Évente egyszer ha nincs gond, elég.

Még sosem hallottam ilyet...

2014. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem jár nőgyógyászhoz, akkor ki írja fel neki a fg.tablettát?
2014. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Évente egyszer jártam nődokihoz ,a gyógyszer feliratás pedig rém egyszerű ... kijön az asszisztens beszedi a tb kártyákat azoktól akik csak tablettát íratni mentek ,de a háziorvos is felírja .Fájt a fogam egyébként ... arra szedtem gyógyszert néha ,valószinű az lett a ludas.
2014. nov. 2. 12:13
 17/31 anonim ***** válasza:
71%

"Ha nem jár nőgyógyászhoz, akkor ki írja fel neki a fg.tablettát?"

Én is évekig szedtem fog. gátlót, de személyesen a nőgyógyász évente egyszer írta fel, amikor elmentem rákszűrésre, egyébként az asszisztens hozta ki a receptet, vagy a háziorvosom írta fel.

És kérdező látod, hogy máris van fogalmad róla, hogy hol csúszott hiba a védekezésbe...Mert ha alkalmaztatok volna kiegészítő védekezési módszert, mialatt te a fogadra szedtél gyógyszert, akkor nem lett volna ez...Vagyis ebből is következik, hogy nagyon nincs olyan, hogy rendes védekezés mellett valaki terhes lesz...

2014. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
16%
15ös vagyok bocsi a kérdésért, de az a helyzet, hogy én még nem szedtem soha fg.tablettát és nem is fogok soha, ezért gondoltam, hogy ha nem jár 3-4 havonta akkor honnan szerzi be? :))) Remélem megbocsájtható:)
2014. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%
18as akkor minek szolsz olyanba beke amirol halvany fogalmad sincs? Akkora okorseget irtal, es ugy h azt se tudod mirol van szo. Miert erezted szukseget h skkor valaszolj?
2014. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
26%
Fel sem merül, hogy megtartod?
2014. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!