Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha valaki védekezés mellett...

Ha valaki védekezés mellett lesz terhes és nem akarja megtartani, annak ugyanannyiba kerül az abortusz?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 08:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
61%
Én spirál mellett lettem terhes, tehát papirom volt róla, bizonyitott volt. Az abortusz ugyanannyiba került volna, mert a terhesség nem veszélyeztette az egészségemet és látszólag egészséges volt a magzat is. Bocs hogy leirom, én végül megtartottam, egészséges tündéri fiacskám született :) Sajnálom kérdező, gondold át utoljára, mert ez nem visszafordítható
2014. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%
Azért írtam, mert nekem anno azt mondta a doki, hogy 3 havonta egy ellenőrző vérvizsgálat, labor azért szükséges. Én is háziorvosnál írattam fel a tablettát, ha nem kellett menni a nőgyógyászhoz. Valószínűleg a gyógyszer a ludas. Szintén nem kritika, de a betegtájékoztatókon szerepel, hogy ha bármilyen gyógyszert kell szedni, akkor kiegészítő védekezés szükséges. Figyelj erre!
2014. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem!!!! . Nyilván azért szedtem tablettát , mert nem akarunk jelenleg gyereket ! Ezen az a tény sem változtat , hogy besikerült ... Most költözök külföldre , dolgozni szeretnék , 4 hét múlva kezdek kint . Szóval az elkövetkező évekre megvannak a terveim .A baba vállalás még várat magára . Az életemet ,jövőnket akarom megalapozni először az a legfontosabb .. !
2014. nov. 2. 16:26
 24/31 anonim ***** válasza:
33%

Attól, hogy védekeztél nem olcsóbb, de ezt már jó páran leírták. Vmi biztos volt, ami miatt nem hatott a gyógyszer, ezt is leírták.

Az viszont csúcs, hogy valaki soha életében nem szedett gyógyszert és okoskodik. :D Jót nevettem. :D

2014. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 24s. Örülök, hogy jót nevettél, hasonlóképpen és is derülök az írásodon, mert semmi érdemlegeset nem írtál csak szajkóztad amit más leírt. Képzelem, hogy miért:)))


Csak azt írtam, hogy nem gyógyszeresen védekeztünk, és nem azt, hogy soha nem jártam nőgyógyásznál. Vagyis annak tanúja voltam, hogy a n.doki írja fel a gyógyszert.

20-25 évvel ezelőtt a h.orvos nem írhatta fel, csak nőgyógyász és arra is emlékszem, ( a nővéremnél még így volt), hogy addig fel sem írták, míg a véreredmény nem érkezett meg.

Az okoskodás és egy kérdés között amit feltettem, és volt aki normálisan felet is rá nagy különbség van, de kétlem, hogy te ezt felismernéd, mert mint említettem már csak mások gondolatát tudod magadévá tenni.

Nyugogtan töröltesd a kommentem, ha jól esik, maj jót röhögök rajtaXD

2014. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem te beteges vagy. Nincs nálad valami rendben. Az már tuti.

Játszd a kényszer röhögésedet nyugodtan. Ha neked az jó.

Attól még nevetséges maradsz. :)

2014. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
29%
:))Hát nálad semmiképpen nem vagyok sem betegesebb sem nevetségesebb, mert az nevetséges, hogy valaki értőolvasásból ennyire gyenge, hogy nem tud egy kérdést megkülönböztetni egy kijelentéstől, vagy egy véleménytől:) jó mulatást neked:))
2014. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Tényleg, hogyan bizonyítod, hogy bármivel is védekeztél?
2014. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
71%
Velem is ugyan ez történt meg,csak én 17 éves voltam. Nagyon sokat gondolkoztam,de én megtartottam :-) Nagy boldogság nekem a lányom :-) Ha nem vagy szociálisan rászorult,akkor fizetni kell érte,teljes összeget!
2014. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
:-) ... Van ilyen is ,sok boldogságot neked hozzá a továbbiakban is . Majd egyszer nekünk is lesz .. de nem most ! Nemrég értem haza a dokitól ,nem tartom meg ... holnap megyek a csvsz-hez . Köszi a válaszokat !!!
2014. nov. 3. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!