Hogyan zajlik az abortusz? Vizsgálatok, abortusz után mikor kell megjönnie a menstruációnak stb?

Figyelt kérdés
Válaszban leírom, hogy a Nyíregyházi Jósa András kórházban hogyan zajlik. Nem szeretném, ha belém kötnének. Szerintem senki sem jókedvéből megy el abortuszra.

2015. jan. 23. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
38%

2 -es vagyok.


Tudod akkor már egyikkel se éltem együtt mert fogták magukat és szétmentek de mindegyiknek sunyi mód meg volt az új saját családja.Csak vlahogy arról feledkeztek meg hogy van közös aki él és mozog.Így kerültem nagyszüleim házába.Nappali tagozat melett dolgoztam hogy legyen mit ennem,de ugyan olyan tini voltam mint bárki más abból a szempontból hogy a szülő a felelős.Örülök kedves válaszoló hogy Te megtudtad oldani.De ha mindenhonnan kidobnak és babát vársz akkor miből élsz meg?Semmi segítséggel?Arról nem beszélve hogy nem szeretném leírni mivel voltam zsarolva...


Legszebb hogy hánynom kelet sok ideig saját magamtól de anyám bejelentette hogy az új családjában amiben van ikreket vár!Szerinted mennyire volt ez az abortuszom után jó érzés?Tudni azt hogy az unoka egyiknek se keltet meg Én se de új családot tudott mindegyik alapítani...

2015. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
26%
10-es! Az abortuszra soha nincs mentség, vagy indok, magyarázat. Arról van csupán szó, hogy az emberek hajlamosak válsághelyzetben nem a jó döntést meghozni, hanem azt, ami számukra kényelmesebb, gyorsabb és egyszerűbb. Megszülni és örökbe adni, vagy megpróbálni mégis felnevelni a gyereket ezerszer nehezebben járható út, mint az abortusz, de erkölcsileg az egyetlen, igaz és jó megoldás. Azt se felejtsd el, hogy az abortuszon átesett nők túlnyomó többsége a saját hibája miatt került ilyen helyzetbe, ugyanis az emberek hajlamosan nagy ívben tenni a megfelelő védekezésről, vagy nem is védekeznek egyáltalán. Olvasgass csak itt is kérdéseket! Családanyák, akiknek azt hinné az ember, van egy kis eszük és fogalmuk arról, hogy fogan meg egy gyerek, bevesznek ilyen marhaságokat, hogy a megszakításos módszer az védekezés. De nem csak a tapasztaltabb nők, hanem sajnos egyre több tini kezd el nemi életet, úgy, hogy értelmileg egyáltalán nincsenek még felkészülve rá. Egy részük még testileg sem nagyon, hiszen 18 éves korig a test még fejlődik, alakul, a menstruációs ciklus is formálódik. Ennek ellenére minden csapból az folyik, hogy a tiniknek is joga van a szexhez. Igazad van! Undorító világban élünk! Lassan egy emberi élet kevesebbet ér majd, mint egy kg kenyér. Én azt mondom, nem baj, ha valaki még ítéletet mond az abortusz felett. Tegye bátran! Nem kell mindenkinek fejet hajtania az erkölcstelenség oltára előtt. Arra senkit nem buzdítok, hogy embertelen módon gyilkost kiabálva támadjon a másikra, de higgadt, nyugodt hangnemben mindenkinek joga van a véleményének kinyilvánítására.
2015. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
18%
bocsi, kicsit töröm a nyelvet, ejtettem pár hibát,de a lényeget remélem megértetted.
2015. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
25%

A második válaszoló vagyok.

Nos, rendben, le kell írni a nő fájdalmát, hogy milyen rossz az abortusz. No, de ha azt le kell írni, hogy a nőnek milyen, akkor azt miért nem írja le senki ha már elment abortuszra, hogy a magzatát egyáltalán megkérdezte-e, hogy meg akar-e halni? Azt miért nem írja le az abortuszra menő, hogy miként darabolja fel az abortőr a magzatot? Azt miért nem írja le senki aki abortuszra megy, hogy tulajdonképpen a saját vérét, a saját gyermekét gyilkoltatja le?

Akik abortuszra mennek, miért nem vesznek részt egy bemutatón, hogy hogy is zajlik egy abortusz?

Miért nem mutatják meg a gyermeke maradványait amikor felébredt a beavatkozás után?

Amúgy pedig leírnám, hogy érdekes 26 éve élek házasságban, még egyetlen egy alkalommal nem vettem részt abortuszon!

Igen. Vetélésem az volt sajnos nem is egy, és szörnyű érzés a mai napig is, hogy meghaltak. De az, hogy csak azért menjek abortuszra, mert úgy döntök, hogy az a gyermek bűnös, mert én nem védekeztem, és még meg sem születik már elítélem, ráadásul halálra? Kérdem én: Az abortuszra menő nők közül, melyik lenne olyan bátor, hogy beszáll egy gömbbe, aminek csak egy ajtaja van, és az ajtón keresztül egy óriási ollóval ébren, élve, feldarabolják? Vállalnátok-e? Vállalnátok? Vagy vállalnátok, hogy egy hatalmas csővel abból a "szobából" kiszippantsanak mint egy szemetet? Nem. Ugye? Hát képzeljétek csak el, az a pici gyermek sem szeretné...



Én azt gondolom, hogy itt ezen a fórumon,akik abortuszra mentek mind tanult emberek vagytok. Tényleg tanult emberek vagytok? Ha igen, akkor mit is tanultatok? Hmm...

Befejeztem!

2015. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
15%
14-es válaszolóval teljesen egyetértek. Az a álaszoló vagyok, aki vállalta a gyerekét. És ismételten lehet lepontozni, hajrá. De ne reméljétek hogy ezzel fel vannak oldozva a bűnötök :)
2015. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
72%

Nekem meg csak egyetlen egy kérdésem van: Nektek ehhez mi közötök?

Nem teljesen mindegy számotokra, hogy melyik magzat él -e vagy hal meg? Vagy mind a több ezret siratjátok naponta a sarokban kuksolva, és közben a abortuszon átesett nőket átkozzátok?

Annyira szánalmas felfogás ez. Söprögessetek csak a saját házatok tájékán, szüljétek halomra a gyerekeket, ha ettől többnek érzitek magatokat.

2015. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
79%

na ennyit erről a kérdésről is..

remélem a kérdező azért még visszatér mert engem a tények érdekelnek az erkölcsi prédikáció helyett.

Magamat féltem azért érdekel; lehet leundorítózni .

lehet lepontozni

2015. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
36%
Ez a baj igen...hogy, ha már valakit nem érdekelnek az erkölcsök és az erkölcsi törvények, mert akkor az a személy egy erkölcstelen, undorító, pusztulásra ítélt világban él, ahol az emberi élet értéke egyenlő a nullával, de ez azt is jelenti, hogy a saját élete sem ér többet sajnos ebben a világban. Pedig az élet, ahogy láthatjuk igen ritka az univerzumban, egy különleges dolog, hogy mi itt lehetünk, itt élhetünk és minden élet fontos. Nem kell "gyilkost" kiáltva bántani minden nőt, aki abortuszon esett át, ha megbánta, hiszen emberi jellemünkből adódóan tévedhetünk, de ha valaki még büszke is arra, hogy mit tett és magasról tesz arra a kis emberkére, akivel ezt tette, az nagyon undorító!
2015. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
75%

Mások fölött látatlanban, ismeretlenül ítélkezni, meg a másikra erőltetni a saját vallásodat, nézeteidet, az nem undorító? Az teljesen rendben van, igaz? Hiszen mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Amit te megmondtál az úgy van, mert csak.

Gondolom már be van készítve a heti csomag, amit viszel a nélkülöző gyerekeknek, akikért annyira kardoskodsz...

2015. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:

Itt vagyok. Engem egyáltalán nem érdekelnek akik támadnak. Nyugodtan írogathattok egymásnak, támadhattok, ti ítélkeztek ismeretlenül mások felett, ami nem szép dolog. Ennél több figyelmet nem is szemtelek nektek. Védekeztünk mi is, de nem hinném, hogy pont ez lenne a lényeg. Sajnos megtörtént. Szeretnénk majd babát, HA megfelelő, biztos körülményeket tudunk biztosítani neki. Megeshet bárkivel.

Az altatás után kicsit kába voltam. Miután haza engedtek itthon végig aludtam a délutánt és az estét. A hányingerem is másnapra elmúlt. A munka, igazából semmim nem fájt, az ülés volt kicsit nehézkes, gondolom a cső miatt amivel szívtak. Remélem veled is hasonlóan kedvesek lesznek, mert igenis számít. Kérlek írd majd le ha túl estél rajta. Kitartást és sok lelki erőt kívánok!

2015. jan. 26. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!