Hogyan zajlik az abortusz? Vizsgálatok, abortusz után mikor kell megjönnie a menstruációnak stb?

Figyelt kérdés
Válaszban leírom, hogy a Nyíregyházi Jósa András kórházban hogyan zajlik. Nem szeretném, ha belém kötnének. Szerintem senki sem jókedvéből megy el abortuszra.

2015. jan. 23. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
75%
Miert ne kene szexelni? A szex ket ember szerelmenek , vonzalmanak a beteljesulese. Nyilvan az utodnemzes a kovetkezmenye de jol neznek ki, ha csak akkor bujnank ossze a parunkkal, ha gyereket akarunk.
2015. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:
Járok de megmondtam, hogy nem reagálok a butaságaitokra, inkább menjetek és éljétek a SAJÀT életeteket! Mert ha ennyi a dolgotok, hogy ide írkáltok akkor csak gratulálni tudok. Ép eszű ember nem bonyolódik bele felesleges vitákba.
2015. jan. 28. 00:16
 53/84 A kérdező kommentje:
Nem volt kellemetlen, megértő volt, pedig ugye neki lett volna az a dolga, hogy lebeszéljen az abortuszról, az a MUNKÁJA,és egyedül neki van joga hozzá, mégsem ítélkezik. Megértette amit elmondtam, és elfogadta. Másodjára pedig csak annyit kérdezett, hogy gondolkodtam-e. Közöltem vele, hogy nem változott a döntésem és kaptam csekket.
2015. jan. 28. 00:23
 54/84 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálhatsz is kérdező annak aki nem a könnyebb utat választotta, hanem a helyeset. Aki nem dobott el egy életet!
2015. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
76%

Na ennyit arrol, hogy itt intelligens emberek vannak.

Otthon a kis kenyelmes szekbol, a silany eleted mellett konnyu ilyeneket irni. :)

2015. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
29%
Köszönöm, az én életem rendben van, picit sem silány. Az intelligencia pedig nem ott kezdődik, hogy támogatjuk az abortuszt.
2015. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
34%
.
2015. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez igy lenne, akkor nem irkalnal allandoan ebbe a kategoriaba...csak megjegyzeseket teszel masokra, kotekedsz, direkt provokalod az embereket.

Eleg inger szegeny korulmenyek kozt tengetheted a napjaid, ha szamodra ez jelenti az egyetlen szorakozast.

Ez mi, ha nem szanalmas?

2015. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az undorító, hogy ismeretlenül kritizálod az életem, azt sem tudod, hogy ki vagyok. Hidd el, nagyon is boldog vagyok. Szerető férj, lenyűgöző kisgyerek. Az én életemből nem hiányzik semmi, elég pocsék emberismerő vagy tehát. De ajánlom, sepregess kicsit a saját házad körül! Nincs jogod bántani engem! Az abortuszt viszont igen is lehet, sőt kell is kritizálni, mert az senkinek nem magánügye! Ártatlan gyerekek megölése nem magánügy! Társadalmi probléma! De az, hogy az én életem milyen,ahhoz neked semmi közöd!Szeretnél te ilyen életet szerintem, mint amilyen nekem van!
2015. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
5%
Jah és azt honnan vetted, hogy állandóan ebbe a kategóriába írogatok? Megmondanád? Te esetleg mindentlátó vagy? Most írtam ide másodjára, de mindegy...Ebből is látszik, hogy légből kapott baromságokat, kitalációkat irkálsz!
2015. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!