Hogyan zajlik az abortusz? Vizsgálatok, abortusz után mikor kell megjönnie a menstruációnak stb?

Figyelt kérdés
Válaszban leírom, hogy a Nyíregyházi Jósa András kórházban hogyan zajlik. Nem szeretném, ha belém kötnének. Szerintem senki sem jókedvéből megy el abortuszra.

2015. jan. 23. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
31%
Még annyit, hogy ismered a mondást? " A halál annyira végleges, de az élet tele van lehetőségekkel."
2015. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tudom, honnan van az idézet, de bárhonnan is jött, attól még nagyon igaz. Magadat minősíted amúgy, ha nem tudsz emberhez méltó módon megnyilvánulni. Hogy ki kap az élettől egyest, azt nem te határozod meg sajnos, de igazad van, egyszer mindenkinek számot kell adnia arról, hogy mit tett, neked és nekem is és még a többi milliárdnak, csak hogy az nem ezen a fórumon lesz.
2015. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
20%
Jah és ez is érdemi hozzászólás, mert minden amit leírtam ugyanúgy része az abortusznak, csak ti ezt nem akarjátok megmutatni.
2015. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
17%

A tortenet

Az emberek egy szebb jovo remenyeben kepesek olni egy igeretert.

Tobb ezer eve egy barbar isten oltaran egtek a elsoszulott csecsemok. Az igeret szerint az aldozat arra szolgalt jobb termes gazdagsag jo idot hozzott. Egy igeretet.

Barbar dolog elon egeti a csecsemoket sikolyukat a barbar isten papjai eneke nyomta el.

A szulok pedig ugy ereztek jol cselekedtek hiszen jo termes jobb elet szebb jovo vart rajuk es csaladjukra.

anno ma

Az emberek a szebb jovo jobb elet remenyeben elvetetik megolik a gyerekuket a sajat gyerekuket.

Az oltar a mutoasztal a sikolyot a mutosfiu es a radio nyomja el a muszerek kitepik az elo magzatot.

Es a szulok ugy erzik jol cselekedtek hiszen szebb elet jobb jovo var mindenkire igy.


AZ ember termeszete nem valtozik csak a helyszin es a szinfalak masok.

2015. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
83%

Csak mert belekeverted a műveltségemet azért reagálok így!

nem kell neked magyarázkodnom és hidd el magamnak sem kell majd

Viszont az hogy szét kell trollkodni az összes olyan kérdést ahol erről van szó fel nem foghatom!!

Irjatok oda ahol tanácsokat kérnek hogy mi legyen meg ahol épp azt ecsetelik hogy fáj a lelkük!

Engem a tények érdekelnek nem a véleményetek ..Majd kikérem annak a véleményét aki érdekel De tudod azért örülök hogy megtudtam hogy vannak ilyen vélemények is csak hogy ne lepjen meg ha valaki elitél ezért.

Ne hidd hogy nem tisztelem a véleményed meg a romantikus idealizált világképed de ennek itt és most nincs helye!!!

Hidd el nem te vagy a hozzad hasonlók fognak meggyőzni soha semmiről.Nekem a MÁR élők érdekeit kell néznem, tetszik nem tetszik elsősorban a sajátomat így hát feleslegesen pocsékolod az idődet ne tedd töltsd hasznos dolgokkal

PL olvasd el a Trónok Harcát :)

2015. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
100%

ja és töröltessük egymás válaszait ezaz....

ja a kitörölt válaszom csak egy trónok harca idézet volt szintén...

Kérdező jársz még erre?

2015. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
85%

"Nem vagyok erőszakos és az erőszak által még soha semmi nem oldódott meg. De attól még nem vagyok erkölcstelen, mert felemelem a szavam az ellen, ami mellett nem lehet elmenni csak úgy simán."


Szólásszabadság van, azt mondasz amit csak akarsz. Ha te el szeretnéd mondani, hogy szerinted az abortusz az rossz, szíved joga. Bárhol, bármikor kinyilváníthatod erről a véleményed. De ha megpróbálod másokra ráerőltetni akkor ne csodálkozz, ha ez valakinek nem fog tetszeni. Az pedig, hogy nem fogadod el hogy másnak más a véleménye, és újra és újra és újra mondogatod neki a sajátodat, az már igenis erőszakosságra vall.

2015. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
5%
Uh...azt hiszem, nem én vagyok az, aki rá akarja erőszakolni a másikra a véleményét. Ha szépen elolvasod a válaszaimat, én csupán annyira hívtam fel a figyelmet, hogy nem egyoldalú a dolog és az abortuszon kívül számtalan más lehetőség is van és nem kellene csupán mindig az anya életét nézni, mert itt nem csak ő a fontos, hanem a szíve alatt hordott baba is, akinek az életére viszont nem gondolnak. Illetve egyre többen igen, mert sok nőgyógyász igen is, hogy elutasítja az abortuszt és nem hajlandó elvégezni és ahogy én hallottam szülésznő ismerőseimtől, egyre többen vannak ilyen orvosok. Hogy törölték a válaszod, nem az én hibám, valószínűleg nem találták helyén valónak.
2015. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
20%
És annyit, hogy a kitörölt válaszod nem csak egy trónok harca idézet volt, hanem sértő és gúnyos megjegyzés is volt ott.
2015. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
74%

Mint ahogy minden megnyilvánulásodban amelyekre ezzel reagáltam :) ugye...rájöttem közben a nagybetűk miatt volt.

Hozzátenném engem megerősítettél a döntésemben mert ráébresztettél hogy csak magamra számíthatok..mert higgy nekem a szentimentalizmus nem vezet sehova

Nekem ez a legjobb döntés,a vita részemről lezárva

Kerdező mit vigyek szerinted magammal a korházba?

2015. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!