Hogyan zajlik az abortusz? Vizsgálatok, abortusz után mikor kell megjönnie a menstruációnak stb?

Figyelt kérdés
Válaszban leírom, hogy a Nyíregyházi Jósa András kórházban hogyan zajlik. Nem szeretném, ha belém kötnének. Szerintem senki sem jókedvéből megy el abortuszra.

2015. jan. 23. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
10%

Aminek dobog a szive AZ el magzat szive dobog a 5 hettol AZ abortusz a 12 heftig torvenyes.

AZ elo elpusztitasa gyilkossag.

2015. febr. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
21%

"de a magzatja érdekében is"


A magzat érdeke a halál lenne? Ezt remélem csak viccnek szántad. Szerintem jó lett volna ha anyád is így gondolkodik mint te és kinyir :)

2015. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Utolsó!

No, de legalább az anyja nem volt akkora paraszt, hogy elvetesse... Tanulhatna tőle a lánya!

Üdv

2015. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
86%
Azert eleg durva, hogy mas emberek halalat kivanjatok, igy ismeretlenul. :) Ez azert is ironikus , mert a ab.ellenesek, hogy is hivjak magukat...eletvedok?
2015. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
9%
És te minek hivod magad? Ab imádó vagy gyilkos? Hm?
2015. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
55%

Igen, persze...

De most min haborodsz fel? Hat nem ezt szajkozzatok mindig? Csak ugy latszik ciki bevallani, hogy a sajat elveiteknek mondtok ellent.

Amugy meg rosszat kivanni, atkozodni eleg alacsony intelligenciara vall. Ilyet max. a ciganyasszony tesz a keleti mellett, ha nem adsz neki 100 ft-ot.

Meg az ellensegemnek sem mondom a kepebe: hogy barcsak megdoglottel volna, plane nem az interneten.

Ilyenkor sajnalom, hogy a valaszok mellett nincsenek arcok es nevek...

2015. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
88%

Hátha vannak még érintettek

A védőnő nagyon kedves udvarias volt tájékoztatott mindenről amiről kellett neki bár láttam rajta hogy megért de nem ért velem egyet,nagyon sajnalom hogy ilyen szituációban találkoztam vele intelligens nőnek látszik mind értelmileg mint érzelmileg

még egyszer találkozunk aztán műtét

Eléggé tartok tőle nem is a fájdalomtól vagy rosszulláttől hanem az egésznapos bentléttől itt ugyanis másképp zajlik mint a kérdezőnél : reggel kell jelentkezni és másnap du lehet távozni

Amikor bejelentkeztem ott is nagyon normálisak voltak bár telefonon kellett kicsit türelmetlen volt de megnyugtatóan tájékoztatott.Persze arra nem emlékszem hogy lehet e első nap enni inni de mindegy majd kiderítem,első nap vizsgálatok és a tágítás zajlik.Akárhogy nézem ez pár óra hogy utána mit kezdek magammal azt nem tudom..sajnos pszichésen nem az az alkat vagyok aki nyugton bír maradni.Senki nem tud róla csak a barátom úgyhogy ő fog elkísérni illetve hazakísérni.

Gondoltam rá hogy elmondom a barátaimnak de olyan érzékenyek nem szeretném őket bántani ne aggódjanak miattam Eddig nem volt semmi különösen rossz élményem csak maga a tény..illetve extrém erős terhességi tüneteim vannak :görcsök hányás gyengeség álmosság szédülés .A nőgyógyász azt javasolta hogy lassú felszívódású szénhidrátokat egyek illetve igyak kávét az álmosság ellen mert az alacsony vérnyomás okozza.hát nem sokat segít de mindegy ezt már kíbírom

Van néhány kérdésem amit mindenképpen fel szeretnék feltenni az orvosnak mert nem találtam rá választ,majd ha valakit érdekel megosztom

Pl Mikor szabad sportolni (súlyzós edzés, futás)

2015. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
83%

Ja a 72 órás tablettáról kérdeztem az orvost hogy mi történhetett hogy nem használt pedig időben vettem be:

Ha már megtörtént a petesejt kiszabadulása (tehát a az ovuláció után amikor az ember kétségbeesve rohan a gyógyszerért akkor már semmit nem ér :( )

Tehát akkor amikor a legnagyobb szükség lenne rá

2015. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
Hatha nezed meg kerdezo:meg egyszer koszi nekem segitettel.30 napra megjott jol vagyok.A fizikai megterhelessel ovatosan nagyon kellemetlen perceket szereztem magamnak!
2015. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 A kérdező kommentje:
Örülök! Jobbulást! Vigyázz Magadra!! :)
2015. márc. 26. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!