Hogyan zajlik az abortusz? Vizsgálatok, abortusz után mikor kell megjönnie a menstruációnak stb?

Figyelt kérdés
Válaszban leírom, hogy a Nyíregyházi Jósa András kórházban hogyan zajlik. Nem szeretném, ha belém kötnének. Szerintem senki sem jókedvéből megy el abortuszra.

2015. jan. 23. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
92%

"aki rá akarja erőszakolni a másikra a véleményét"

Akkor miért vitatkozol oldalakon keresztül? Ha valóban csak fel akartad volna erre hívni a figyelmet, amit megtettél, arra bőven elég lett volna egy válasz. Azért írsz újra és újra, mert meg akarod győzni a többieket az igazadról. De ez az egész olyan fölösleges, meddő vita. Úgyse fogod meggyőzni őket. És ez fordítva is igaz. Csak megy a sárdobálás a végtelenségig.

2015. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
33%
Azért írtam, mert reagáltál a válaszaimra és párbeszéd alakult ki. Ebben semmi hátsó szándék nincsen, egyszerűen beszélgettünk. Én írtam valamit, te válaszoltál, amire én szintén reagáltam.
2015. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
7%
Te döntésed, előttem nem kell elszámolnod. Én csak felhívtam a figyelmedet arra, hogy ne gondold, hogy mindig azt fogod hinni, jó volt ez így, csak akkor sajnos már nem tudsz változtatni a dolgokon. A lehetőség most van itt és nem jön vissza soha. Nem egy ember volt már, aki annyira biztos volt a döntésében, mint te, aztán szenvedtek egész életükben. De a te utad, a te szenvedésed lesz ez is.
2015. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
20%

Csak egy példa a sok közül:


"


Szia


Sajnos ez igy van.Csak mi tudjuk ezt az utat végigjárni.


Én is megtettem egyszer és életemnek az egyetlen olyan döntése volt, amit soha nem fogok megbocsátani magamnak.


Erre nincs mentség.


A mai eszemmel már eszembe sem jutna megtenni, mert ma már tudom, hogy mindig van megoldás. Valami mindig történik és semmi sem ér annyit mint egy gyermek élete, amit rám biztak volna.


Menyasszony,Viraag, ne tegyétek meg!!


Mindennel el tudsz számolni de a lelkiismereteddel nem, erre ugysincs bocsánat. Az életedet még rendbeteheted de ezt már soha nem csinálhatod vissza.


Én nem remélek feloldást, tudom, hogy ezért egyszer majd fizetnem kell."


Én minden rossz szándék nélkül, tényleg csak azt akartam, hogy erre is gondolj!


A fórum, de több is van:


[link]

2015. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
86%

Minden ezer ilyen sztorira van másik ezer, amikor azt ecsetelik, hogy jó döntésnek tartják.

Senki nem lát a jövőbe. Igen, benne van a pakliban, hogy meg fogja bánni, lehet hogy nagyon megfogja bánni, lehet hogy egész életén át emiatt fog szenvedni. De az is lehet, hogy fél év múlva már nem is emlékszik rá. Ki tudhatja? Lehet hogy el se ér a kórházba, mert elcsapja egy busz.

Engem annyira ki lehet akasztani ezzel a 'maaaajd megbánod' szöveggel. Bár nekem más miatt mondogatják, de a világból ki lehet vele kergetni. Honnan a jó életből tudhatja bárki, hogy mi lesz? Majd ha odaérünk, akkor majd elválik, hogy jó vagy rossz döntést hoztunk. Addig meg teljesen fölösleges ezen stresszelni.

2015. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
15%
Ha te is úgy gondolod, hogy bármi lehet az életben, akkor miért vagy az abortusz mellett? Az abortuszt nem lehet meg nem történté tenni, minden máson lehet változtatni.
2015. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
72%

30-as valaszra reagalva: Mar lattam ezt a not es a videot is regebben. 10 perc utan rajottem, hogy nem normalis. Amilyen gyulolettel, megvetessel beszel, es az a szoveg ...hat ne haragudj, de szamomra taszito. Ha egy ilyen videoval akarnanak lebeszelni az abortuszrol, biztos fejjel a falnak rohanek.


Amugy en is mutassak olyan kerdeseket, leveleket, hozzaszolasokat ahol konkretan a szulok megbantak, hogy gyereket vallaltak? Ok meg hagyjan, de a gyerek , hogy szenvedhet. Ti el nem tudjatok kepzelni milyen amikor nem tudnak titeket szeretni.

Ezert sem kell mindenkinek szulni, gyereket vallalni.

2015. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
76%

Miből gondolod, hogy az abortusz mellett vagyok?

Igazad van, nem lehet meg nem történté tenni. De már megint a döntésekhez jutunk vissza. Egy már megszületett gyereket se lehet meg nem történté tenni. Azokat az éveket amik kiestek a gyerek miatt, szintén nem fogja soha visszakapni, a lehetőségek amiket elmulasztott miatta, megint csak nem fognak vissza jönni.

Ezért mondom, hogy fölösleges ezen rugózni. Ott van egy válaszút, valahogy muszáj dönteni, de hogy a jó vagy a rossz döntést hozzuk meg, azt majd az élet megmondja. Azt pedig hogy mi lett volna, ha a másik lehetőséget választjuk sose tudjuk meg. Viszont a döntésünk következménye örökre velünk marad, amivel mindenkinek magának kell megbirkóznia.

2015. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
12%
Nem, nem kell mindenkinek szülni és gyereket vállalni, de akkor ne is adjon esélyt arra, hogy megfoganjon az a gyerek, mert ugye szexelni sem kell mindenkinek.
2015. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
54%

Jogos felvetés, és egy idilli világban biztos így is lenne. De a mi világunkban ez több mint irreális elvárás. Mindig is voltak és lesznek akik felelőtlenül a semmire vállalják a 8. gyereket, akik igazából nem is akarják, de ezzel akarják magukhoz láncolni a pasit, megjavítani a házasságot. Aztán ott vannak akiknek véletlenül sikerül be (ilyen is van, csak nem olyan gyakorisággal, mint ahogy azt egyesek állítják).

Az meg hogy ne szexeljenek? Hááát... Hallottál már a pedofil papokról?

Még az jutott eszembe, hogy te ugye mellszélességgel küzdesz az abortusz ellen. Tehát gondolom adott esetben kiállnál a betiltása mellett is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ezt kívánnád vissza?

Félre ne érts, nem azt mondom én, hogy jó dolog az abortusz, nem az. De azért nem is a legszörnyűbb verzió. Aki nem akarja a gyereket, az megszabadul tőle, vagy így vagy úgy. Nem támogatom az abortuszt, de ezerszer inkább az, mint a 'házi praktikák', meg a csecsemő gyilkosságok.

2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!