Hogyan zajlik az abortusz? Vizsgálatok, abortusz után mikor kell megjönnie a menstruációnak stb?

Figyelt kérdés
Válaszban leírom, hogy a Nyíregyházi Jósa András kórházban hogyan zajlik. Nem szeretném, ha belém kötnének. Szerintem senki sem jókedvéből megy el abortuszra.

2015. jan. 23. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha félre nyomok 1-2 betűt, de mobilról vagyok. A menstruáció előtt nagyon görcsöltem, jobban mint szoktam és közben is, ezt leszámítva ugyanúgy zajlott mint a műtét előtt. Kérlek ne foglalkozz a támadókkal, műtét előtt egyszer vettem a bátorságot olvasni az abortuszról, nem volt jó ötlet. De már nem érdekel ki mit mond, én életem, te életed. És inkább felelősségtudatos döntésnek nevezem a döntésem mint magam gyilkosnak... Ui.: a kórteremben volt 2!!! Édesanya is, egyiknek 2 gyereke van már, másiknak 3... Ítéljük el őket is mert a mai világban nem mertek bevállalni 3.-at, 4.-et? Beszélgettem velük, okos döntésnek tartották, hogy nem a szegénységre szeretnék szülni, hanem 2-3 év múlva majd a biztosra.
2015. jan. 26. 16:35
 22/84 anonim ***** válasza:
15%
Biztosra? A biztos sem biztos sajnos. Nem tudhatod mit hoz a holnap. Ezért kioltani egy ártatlan életet, hát ha nem gyilkosság akkor mi a pcsa?
2015. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Kérdező! Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat, sajnos én is teherbe estem védekezés mellett és abortusz előtt állok. Eléggé rettegek :(
2015. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
17%
19-es! Képzeld! Ha nincs is sok,amiből adhatok, szoktam adakozni. Legutóbb egy beteg gyereknek. Bocsi, hogy inkább erkölcsösen próbálok élni és védem az életet, még egy magzatét is, nem pedig "mit érdekel az erkölcs engem?" és "teszek nagy ívben annak az ártatlannak az életére" ember vagyok. Ha viszaolvasod, nem írtam csúnyát, nem bántottam senkit, csak a véleményemet írtam le. Emiatt nem kell szektásnak és mindennek titulálni.
2015. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
76%

Köszönöm a választ és a biztatást is.

Akkor hát ha szerencsés vagyok akkor egy hétvégém esik ki és már mehetek is dolgozni

Gondolom számít hogyan bánnak veled,aggódom mert nem volt més semmilyen műtétem igazából az altatástól félek a legjobban nem szeretek öntudatlan lenni

Szeretem ezt az ítélkezést meg hogy mindenki azt olvas amit akar.Rendben vannak az erkölcseim köszönöm.

A védőnős beszélgetes nagyon kellemetlen volt?

2015. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
21%
Nem, ne haragudj, de nincs rendben az erkölcsöd, mert az erkölcsi törvények védik az életet, MINDEN életet. Ha erkölcsösen akarnál cselekedni, akkor nem mennél abortuszra, hanem a nehezebb utat választanád, megszülnéd és megpróbálnád felnevelni tisztességesen. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem csak egy hétvége alatt lerendezhető "dolog" lenne. De ezt az utat ugye te is, mint az emberek többsége önzőségből elutasít, mert a te életed, senki más ne szóljon bele ugye, csak hát ez nem egészen a te életed egyedül. A gyerekedről is szó van benne, aki nem várt arra, hogy majd minden "biztos" legyen, Ő most akar jönni, Ő most kér életet, Ő meg akar születni és arra kér, hogy legyél az édesanyja, minden bizalma egyedül benned van, ezért én az abortuszt a legnagyobb árulásnak tartom. Tudom, hidd el, hogy Ő igenis érez mindent! Aki volt már terhes, tudja, hogy milyen ez a szimbiózis és a te gyereked is érzi, tudja, hogy mit akarsz csinálni. Kérlek, ne vedd sértegetésnek, mert nem annak szánom, de jobb, hogy, ha valaki megpróbálja felnyitni még időben a szemed, mint, hogy utána szenvedsz egész életedben, vagy ne talán tán, nem jön majd már a gyerek akkor, amikor te akarod. Tudom, azt hiszed, ettől nem fogsz te szenvedni soha, de ismerek egy nagymamát, aki 60 évesen jött rá arra, mit is tett valójában és nem tudott elszámolni többet a lelkiismeretével. Szóval olyat ne gondolj, hogy soha, mert te más vagy...Főleg ha erkölcsösnek tartod magad, akkor előbb, vagy utóbb, de ott lesz ez a szög a lelkedben.
2015. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
22%
Jah és ne olyan példákból meríts erőt, mint a kérdező, ne tőle kérj tanácsot, hanem keress olyat, aki minden nehézség ellenére megszülte a gyerekét. Nagyon egyoldalú így a képlet, nem gondolod? A másik oldalt is talán meg kellene kérdezned.
2015. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
9%
2015. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
60%

Meg mindig nem kaptam valaszt!

Miert akarjatok ennyire, hogy egy szamotokra teljesen vadidegen ember, megtartsa a magzatat, mondvan ez igy van rendjen? Latjatok ot valaha? Nektek jobb lesz tudni, hogy van egy gyerek a vilagban?

Ha annyira erkolcsos lennel utolso elotti, vagyis etikus akkor tiszteletben tartanad masok donteset, nem pedig magyarazkodnal, hogy te mit gondolsz az abortusztol.

2015. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
17%

Azért nem mindegy, mert nem lehet tétlenül nézni, hogy ártatlan gyerekeket ölnek meg, mert nevezzük nevén akkor a dolgokat. Attól mert legális, nem lesz elfogadható ez az egész, csak a társadalmi törvények alól mentesíti az anyát, nah, de mi van az erkölcsi törvényekkel, amelyek minden más törvény felett állnak? Én elfogadom, hogy valaki rossz döntést hoz és ártani akar egy pici léleknek önzőségből, vagy félelemből, vagy azért mert nem lát más kiutat. Mi mást is tehetnék? Nem vagyok erőszakos és az erőszak által még soha semmi nem oldódott meg. De attól még nem vagyok erkölcstelen, mert felemelem a szavam az ellen, ami mellett nem lehet elmenni csak úgy simán. Miért? Mert érzi az ember, hogy ez így nincs rendjén. Ne kérd ezért senkitől, hogy hallgasson és nézze tétlenül, mi folyik a világban. És ahogy írtam: nem kell álszenteskedni, segíteni kell ott ahol tudunk, én is ezt teszem. Igyekszem a lelkiismeretemnek megfelelően tenni mindent.


Nézd meg ezt kérlek, nagyon tanúságos, mert kivételes, hogy valaki túléli a saját abortuszát és elmondhatja a világnak, hogy milyen érzés a másik oldalon lenni. Ugyanis erről soha senki nem akar beszélni!


https://www.youtube.com/watch?v=xofoQflM8Hg

2015. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!