Hogyan zajlik az abortusz? Vizsgálatok, abortusz után mikor kell megjönnie a menstruációnak stb?

Figyelt kérdés
Válaszban leírom, hogy a Nyíregyházi Jósa András kórházban hogyan zajlik. Nem szeretném, ha belém kötnének. Szerintem senki sem jókedvéből megy el abortuszra.

2015. jan. 23. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
72%

Na, te itelkezhetsz masok felett nulla infoval , de ha ezt mast teszi, akkor mar felhaborodsz. Nevetseges.Tarsadalmi problema, az max. a te fejedben. Neked nincs jogod, ahhoz, hogy ismeretlenul is beletaposs masok lelkebe es olyan temarol lokjed a szoveget amirol aztan halvany fogalmad sincs.

Koszonom, nekem meg van a sajat eletem es orulok, hogy nem vagyok olyan, mint te. Nincs mit irigyelnem.

A bunko valaszaid alapjan meg igenis felismerheto vagy.

2015. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
12%
Azt hiszem, én senki lelkébe nem gázoltam bele. Olyan megnyilvánulásaim sem voltak, mint neked. Ha nem vennéd észre folyamatosan te cseszegetsz engem, egyre személyeskedő hangnemben. Értelmesen, emberi módon lehet vitázni.A vita önmagában nem baj, abból lehet tanulni, abból lehet fejlődni. Én bunkónak sem neveztelek téged, mint ahogy te engem. Hangsúlyozom, nem szoktam ezen a fórumon tengetni a napjaimat. Köszönöm, hogy a bunkó mellett hazugnak is nevezel. Persze, én vagyok sértő, én vagyok az, aki beletipor a mások lelkébe. Mindegy, a részemről ennyi. Jobb itt lezárni, mint, hogy átcsapjon a vita személyeskedő veszekedésbe.
2015. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
87%
Köszönöm szépen a védőnővel kapcsolatos válaszod!
2015. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
14%

A 14-es válaszoló vagyok.

Kedves Kérdező!

Nem válaszoltál a kérdésemre! Miért?

Talán félsz?

Na Tehát: Mi, akik az abortusz ellen vagyunk, ítélkezünk felettetek, és ez micsoda dolog. Igaz? És ti? Ti mit csináltok? Nem épp egy ártatlan ember felett mondtok halálos ítéletet úgy, hogy bűne sincs? Ti, azt gondolom itt akik abortuszra mentek, mind tanultnak mondjátok magatokat... Igaz?

Persze lehet, hogy csak a használt cikk piacon vásároltatok magatoknak bizonyítványokat, hogy megmutassátok a világnak, hogy ti milyen csúcs emberek vagytok, de arról halvány fogalmatok sincs, hogy amikor abortuszra mentek mit tesztek. Valóban? Kedves a védőnő veled? Hmm...

Mert köteles kedvesnek lennie! Én azt kívánom mindőtöknek akik direkt elvetetitek magzataitokat, hogy az abortusz után soha, de soha ne essetek teherbe, mert ti nem érdemlitek meg egy gyermek életét!

Milyen érdekes... Egyszer gyilkoltok, gyilkoltattok, máskor pedig azért küzdötök, hogy gyereketek legyen? Nem is értem... Hmm. Az egyik kell, mert már úgy döntesz, a másik pedig nem?

Tudjátok? Szánalmasak vagytok!

És tényleg? A csecsemő, és gyermek gyilkosságokat elítélitek? A magzat az nem lenne csecsemő, és kisgyermek sem? Ő valami sárkány a méhetekben? Vagy ne tán gumilabda?

Nem tudom... Szóval ti akik abortuszra mentek, és lemészároltatjátok magzataitokat egy sem mer szembenézni a fent leírt kérdésemmel...

Szégyelljétek magatokat!

2015. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
8%
A gyűlöletre nem a gyűlölet a válasz.
2015. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
22%
Bennem nincs harag, nem gyűlölködöm. A te szavaiddal viszont bántasz, indulatokat gerjesztesz, másokat porba döngölsz.
2015. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
0%
Nem vettem magamra amúgy. Én csak töröltetek minden sértő választ, ha nem tetszik neked valami, ne állj le vitatkozni az illetővel, hanem jelentsd a válaszát!
2015. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
16%
Hidd el, nem akartam rosszat, igazad van, Ő sem írt valami szépen, de ha leállsz vele veszekedni, akkor abból semmi jó nem fog kisülni. Jelentsd inkább és kész.
2015. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
12%

Egy nep aki sajat magat kiirtja megedemli a sorsat.

Magyarorszag vilagvezeto AZ abortuszokban

Nulla szexualis neveles es kultura barbar magzatgyilkossagok tudatlan vedekezes.

Aki a sajat veret kiirtja es meg veri is a mellet hogy joga van hozza.

Kis hazam vilagvezeto abortus ongyilkossag alkoholizmus valas tiniterhesseg gyogyszerfogyasztas nemi baj

statisztikaban

Beteg erkolcs es ertek nelkuli tarsadalom tele buta hobolgo jogait es oklet razo emberekkel.

2015. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
74%

Magyarországon az éhező gyermekek száma is iszonyú magas!Annál szomorúbbat keveset tudok elképzelni mint amikor egy hétéves azt mondja hogy az álmai közt az szerepel hogy húst ehessen krumplival és hogy eljusson egyszer a színházba.

Én már láttam olyan kisgyereket aki 6 évesen evett először fagyit..nem szegények annyira hanem az anyja nem akarta Őt,le se sz@rja!

Bőgtem mint egy hülye

Tudod szerintem ez az amihez nincs joga senkinek ÍGY felnevelni valakit!

2015. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!