Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Hosszú lesz

Figyelt kérdés

A helyzet. Januarban kesett 6 napot, azalatt a 6 nap alatt azt hittem terhes vagyok. Van egy 28 honapos fiam. Egeszen eddig amig nem hittem, hogy terhes vagyok, nem akartam még masik gyereket. De amint kiderult hogy negativ a teszt, megjott, kiborultam, eldontottem, hogy szeretnem a masodikat. Ferjem igazi apa tipus, ő szeretne még gyereket. Mensi elmultaval nekialltunk a babaprojektnek. Februar 3.heteben kiderült, hogy elsőre összejött. Amint meglatram a pozitiv tesztet, nemhogy orultem, hanem elsirtam magam, hogy mit tettünk hiszen én nem is akarok még masodikat. Kicsi, 37 nm-es lakasban elunk, alberletben. Van egy kocsi es egy személyi hitelunk. Kb 0-ra jövünk ki. Félre nem tudunk tenni. Mindketten dolgozunk, de en utalom a munkat, de nem tudom mit tanulnék amiből megelunk. Sokat jar az eszem azon, hogy raallok a német tanulasra es elvegzek egy babysitter tanfolyamot es lerakom a jogsit, es kijarok majd 1 ev mulca ausztriaba hetvegente babysitterkedni.

Fogyokurat is most szerettem volna elkezdeni, sajnos kb 12-15 kg-ot le akartam adni.

Annyira imadom a fiamat, hogy egyszerűen nem tudom elkepzelni, hogy a masodik gyerekemet is tudnam ennyire szeretni. Szeretnek meg gyereket, de olyan mintha ugy ereznem, hogy nem most. Nagyon őrlődöm, mert a férjem szeretné. Valahol a szivem mélyen én is, de amikor elődöntöm,hogy na akkor megtartjuk, masnap "kijozanodok" és ugy erzem, meg nem vagyok rá kész és nincs ahhoz jogom, hogy a már meglevő fiamtol elvegyem a lehetőségét annak, hogy most tenyleg nekiálljak tanulni, es majd jobb eletunk legyen egy nagyobb lakasban es jobb anyagi helyzetben. Aferjem szeretne a babat, de azt mondja, hogy ha vvégképp nem tud meggyőzni, akkor enyém a döntés ő mellettem áll akkor is, ha ugy döntök nem mard meg.

Nem értem magamat, nagyon undorodom magamtol, hogy en akartam, aztan most, hogy meglett, meg mar nem akarom. De ez nem igaz,csak ttalán nem most. Talan ha nagyobb lakasban elnenk, vagy lenne egy yan piackepes szakmam, amit biztosnak érzek.. Nem értem mittörténik bennem. Nem tudom hogyan döntsek, hisz a gyerekekről van szó.

Ti hogy döntenétek?


2015. márc. 7. 14:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a 29-es ugyancsak a kérdező egy másik névről. Nem létezik, hogy legyen még egy ember a földön, aki szerint normális elvetetni azt, akit akartunk, terveztünk, főleg, hogy semmi sem változott, nem hagyta el a párja, nem lett munkanélküli, nem lett beteg, nem történt semmi változás, pusztán csak MEGGONDOLTA magát.
2015. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
35%
majd ezt mond el a fiadnak is,mikor felnő,ha megkérdezi miért nincs testvére,háát tudod lett volna, akartam is meg is lett,de mégse kellett inkább. büszke lesz rád. azért szerencsés vagy, hogy a férjed erre nem szól semmit...tudod mit? legközelebb ne álljatok neki a babagyártásnak,inkább vegyél 1 hörcsögöt,azt még vissza is veszik ha nem kell
2015. márc. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem tartsátok meg. Minden, amit felsoroltál, tanulás, állás, jogsi csúszhat még pár évet a baba miatt, ráérsz utána tanulni, állást keresni. Legalább egyben letudod a gyest meg a kistestvér projektet és nem kell többé kimaradnod a munkából sem. Most így még otthon lehetsz pár évet, ami alatt tanulhatsz akár németül, utána meg keresel egy olyan állást, ahol még 20-30 évig dolgozhatsz :)
2015. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem csak megijedtél, hogy ilyen hamar összejött, de magadban tudod te, hogy szeretnéd, hiszen mikor negatív lett a teszt csalódott voltál.


Mi történt azóta? Hogy vagytok?

2015. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!