Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusz akkor is bűn, ha...

Az abortusz akkor is bűn, ha valaki még nincs 18 és azért esett teherbe mert megerőszakolták?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
82%

És ha 25 vagy 40 évesen erőszakolják meg? Nem értem, hogy jön ide az életkor...

Amúgy szerintem nem bűn ilyenkor.

2015. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
12%
Ha megölsz valakit akkor is bűn, ha azelőtt ő is megölt valakit?
2015. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
79%
Az abortusz nem bűn... mondom ezt úgy,hogy én nem lennék rá képes.. de ezt mindenki máshogy érzi. De..ha netán erőszak áldozata lennék,és teljesen mind1 hány évesen ,és teherbe esnék,nem tartanám meg a babát. Biztos belebolondulnék.. mert akkor is az én vérem lenne...és a gyerekem..de egy beteges hajlamú állattól nem kéne baba...
2015. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
72%
Az abortusz nem bűn, és a kedves szemellenzos ketteske véleményének ellenére sem gyilkosság, vagy emberölés
2015. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
75%
Az abortusz nem bun, nem gyilkossag es eroszak eseten teljesen lenyegtelen, hogy hany eves az illeto.
2015. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
69%
Semmikor nem bűn. Ezt csak a vallási fanatikusok, meddők állítják. Ennyi erővel egy tojást felverni is gyilkosság, mert csibe lehetett volna belőle.
2015. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
17%
erre elég kicsi az esély, mivel erőszak esetén az az általános eljárás hogy a kórházban látlelet után azonnal adnak 72 órás tablettát. Ha meg nem megy kórházba ezt akkor is kiválthatja, legalábbis nekem első dolgom lenne.
2015. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
45%
Az abortusz nem bűn, hanem egy orvosi műtéti beavatkozás.
2015. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
38%
Az emberi embrió nem csirke embrió. A csirkét megeszed, mert táplálék, úgy, mint a tojás, de emberi embriót nem szoktunk enni. Az emberi embrió genetikailag pont ugyanolyan ember, mint mi. Értelmetlen zagyvaság ezért a tojást és az emberi embriót összehasonlítani. Elvenni egy emberi életet pedig vallástól és minden fanatikus eszmétől függetlenül, józan ésszel gondolkodva is bűn. De!Ahogy előttem leírták, a kérdés értelmetlen. Ha valakit megerőszakolnak orvoshoz kell azonnal fordulni a bűntény miatt is és azért, hogy megpróbálják megakadályozni a terhességet.
2015. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
56%

Az embertol meg nagyon tavol all, egy olyan eloleny, aki ha az anyamehen kivulre kerulne azonnal elhalna.

Masreszt miert ne lehetne? Vki fel a rendorseghez fordulni, esetleg a tabletta nem hat, vagy ha tettes megverte, megsebesitette a not/ lanyt az orvosnak nem a tabletta beadasa lesz az elso gondolata.

2015. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!