Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusz akkor is bűn, ha...

Az abortusz akkor is bűn, ha valaki még nincs 18 és azért esett teherbe mert megerőszakolták?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 18:33
 81/98 anonim ***** válasza:
2015. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
2%
Az "árja" törvényeket kicsit sem próbálták eltitkolni, mint ahogy a spártában a gyermekek "legális" gyilkolását sem. Magyarországon is ott voltak a zsidó törvények, amik egyértelműen különbséget tettek ember és ember között. Szerinted azok is morálisak voltak, csak azért mert társadalmi törvények voltak?
2015. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
100%
A diktatúra törvényei nem törvények, ezeket felesleges ide hozni. Ha te 11 éves gyerekedet eroszakoljak meg, neki is ki kell majd hordania, mert szerinted bűn az abortusz?
2015. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
71%
De nem beszéltél diktatúráról! Te azt mondtad, hogy az erkölcsi törvények mindig megfelelnek a társadalmi törvényeknek szerinted. Most akkor magad ellen érvelsz? Amúgy nem csak diktatúrákban születnek erkölcstelen törvények. Ma sok helyen legális a kivégzés még, például a magát demokrácia fellegvárának hirdető USA-ban is. Pedig a kivégzés totál ellentmond az erkölcsi törvényeknek.
2015. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ott van a fekete rabszolgák esete... Egy totálisan demokratikus államban...
2015. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
75%
Befejeztem veled a beszélgetést. Nem vagyunk azonos szinten és és én nem szeretnék lesullyedni melléd.
2015. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy mi diktatórikus, mi demokratikus, bizony sokszor változott már a történelem során, de egy állandó: az erkölcsi törvény, amely kimondja, hogy NE ÖLJ EMBERT! Egy magzat pedig 100%-ban ugyanolyan ember, mint, te vagy én. Eddig is tudtuk, de most már tudományosan is bizonyítottuk.
2015. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
0%
Bizony... nem vagyunk egy szinten. Megbuktál a vita során,nincs több érved, ezért kiszállsz. Megértem.
2015. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem buktam meg, utolsó, pláne nem egy olyan emberrel szemben, aki a saját baromságat hangoztatja és szulesre kenyszeritened egy kisgyereket, akit mmegeroszakoltak. Magasról teszek a szemellenzos, bigott érvelésedre és a véleményedre.
2015. aug. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
0%

"szulesre kenyszeritened "


Kit kényszerítettem én és mire? Nem írtam direkt semmi ilyesmit!

Csupán arra hívtam fel a figyelmed, hogy az

"erkölcsi törvények=társadalmi törvények", érvelésed egy jó nagy baromság. És igen is, hogy megbuktál, mivel nem tudtad észérvekkel tovább folytatni a vitát. Amúgy eléggé unom a papagájkodást, hogy valaki csak a mástól lopott szavakat (szemellenzős) képes szajkózni, önálló, saját véleménye nincs.

2015. aug. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!