Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszom lesz. Elmondjam,...

Abortuszom lesz. Elmondjam, vagy próbáljam meg eltitkolni?

Figyelt kérdés

Egyéjszakás kalandból sajnos összejött egy baba. Anyukám a háziorvosom, tehát mindent lát, ami velem történik. Túl bizalmas kapcsolatunk sajnos nincs, és már többször mondott olyanokat, hogyha teherbe esek mehetek a háztól. Tehát nem tudom, mennyire számíthatnék rá...


Van pénzem a műtétre, de egy éjszakát bent kell töltenem, és nem tudok mit hazudni sem, hogy hova megyek.. Sosem alszok barátnőknél, mivel külföldön élnek...


Ha megtehetném, eltitkolnám, de így 100% hogy kiderül, ugye? :( Hogy lehet ezt elmondani egyáltalán? :( Az abortusszal egyetértene, de nem ilyen felelőtlennek ismer (2 percre csúszott le a gumi, amit nem vettünk észre... :(), tehát nagyon ki lenne akadva..


2015. nov. 28. 19:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
68%

#14: Akkor lehet, hogy kórházanként változik a bent alvás. Én sem szültem, első AB volt, délelőtt műtöttek, ebéd után vizit, és mehettem haza.


Anyukád úgyis megtudja, ha ilyen pletykafészek helyen laksz. Akkor már jobb megelőzni, és te mondd el.


"már többször mondott olyanokat, hogyha teherbe esek mehetek a háztól"

Anyukádba orvosként több empátia is szorulhatott volna. Bocsánat, de így gondolom.


Én visszamennék ahhoz a dokihoz, aki azt mondta, hogy nem kell eseményutáni.

2015. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
51%
#29: [link]
2015. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
22%
38F nagyon jól mondja, hallgass rá.
2015. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
38%

Mehetsz a nem teruletileg illetekes korhazba,akar meg is mondhatod miert mert az orvost kotelezi a titoktartas,es mond hogy elutazol masik varosba.en megertelek en is letagadnam ha nincs bizalom

.kitartast

2015. nov. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem fogja megtudni, ha jól csinálod. Eltudod intézni a műtétet úgy, hogy ne kelljen bent aludnod. Nekem úgy volt, hogy reggel bementem 10 körül felhelyezték a tágítót és 3 óra múlva műtöttek. Aztán saját felelősségre elmehettem 1-2 óra múlva, szóval olyan délután 3-4 körül már otthon lehetsz.


Egyébként én még annyit tudok tanácsolni, hogy költözz el otthonról és akkor nem szólhatnak bele a szüleid, hogy mit tehetsz és mit nem.

2015. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Szó nem volt arról, hogy beleszólnának.
2015. dec. 1. 10:39
 37/40 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél kérdező? Hogy oldod meg?
2015. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Gondolom már túl agy rajta.
2015. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Pénteken volt a műtét. Elmondtam itthon, és meglepően jól reagált anya, keresett nekem orvost is.
2015. dec. 12. 16:01
 40/40 anonim ***** válasza:
Mielobbi gyogyulast.
2015. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!