Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszom lesz. Elmondjam,...

Abortuszom lesz. Elmondjam, vagy próbáljam meg eltitkolni?

Figyelt kérdés

Egyéjszakás kalandból sajnos összejött egy baba. Anyukám a háziorvosom, tehát mindent lát, ami velem történik. Túl bizalmas kapcsolatunk sajnos nincs, és már többször mondott olyanokat, hogyha teherbe esek mehetek a háztól. Tehát nem tudom, mennyire számíthatnék rá...


Van pénzem a műtétre, de egy éjszakát bent kell töltenem, és nem tudok mit hazudni sem, hogy hova megyek.. Sosem alszok barátnőknél, mivel külföldön élnek...


Ha megtehetném, eltitkolnám, de így 100% hogy kiderül, ugye? :( Hogy lehet ezt elmondani egyáltalán? :( Az abortusszal egyetértene, de nem ilyen felelőtlennek ismer (2 percre csúszott le a gumi, amit nem vettünk észre... :(), tehát nagyon ki lenne akadva..


2015. nov. 28. 19:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%

Abortusszal nem kell bent aludni.

Műtét után 2-3 órát alszol, és mehetsz haza.

2015. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
31%
Ja, 4, miután online adatbázis van, a háziorvos látni fogja az összes kezelést, terápiát, műtétet, stb
2015. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

És ezen mit nem lehet érteni, könyörgöm? 2 éves kapcsolatomnak lett vége, azután történt.

De igen, lehet ő a haziorvosom, nyugodtan járj utána. Felnőtt háziorvos, 2 éve járok hozzá.


Pózváltásnál ellenőriztem, rá pár percre éreztem, hogy fura és nem volt rajta.


Mit nem lehetett ezen érteni, jól esik, hogy még ti is idegesítetek. Nem vagyok elég idegbeteg így se.

2015. nov. 28. 19:36
 14/40 A kérdező kommentje:
Meg tegnap délután felhívtam a kórházat, BENT KELL ALUDNI, mivel első abortuszom és nem szültem még.
2015. nov. 28. 19:36
 15/40 anonim ***** válasza:
65%
Mondd el anyudnak, segíteni is fog, hogy jó orvoshoz kerülj. Tudnia kell, mennyire megterhelő ez lelkileg. Hajrá, szorítok. A kapcsolatotok is biztos helyrejön majd.
2015. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Bár úgy érzem még mindig nem lehet elég világos a fogyatékosoknak. Szakítás x-szel, szex_-nal.


Csak hogy végre mindenki értse és ne 5 oldalon keresztül kelljen magyaráznom a tök lényegtelen dolgokat.

2015. nov. 28. 19:38
 17/40 A kérdező kommentje:
* szex y-nal
2015. nov. 28. 19:38
 18/40 anonim ***** válasza:
90%

Amit a helyedben tennék:

- átjelentkeznék másik háziorvoshoz

- azt mondanám, hogy bulizni megyek és emiatt csak másnap jövök


Szerencsére nekem jó a kapcsolatom a szüleimnek, így nem titkolnám előlük. Ráadásul bármi történhet, bent kell maradnod még egy éjszakát, utána nem jössz rendbe olyan gyorsan stb.

2015. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes, mégsem a fogyatékos az, aki a, egyejszakas ribizlit játszik, b, olyan hülye, hogy ha észreveszi, hogy lecsúszott az óvszer, nem irat fel esemény utánit és c, épp abortusz készül
2015. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Átjelentkezésre gondoltam én is, de baráti viszonyban van a többi orvossal...


Muszáj lesz elmondani..

2015. nov. 28. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!