Milyen helyzetben mennél abortuszra?

Figyelt kérdés
Néha előfordul,hogy megbízható védekézes mellett terhes lesz egy nő. Ti ha végigondoljàtok az életeteket,sohasem volt olyan helyzet amikor nem tudtàtok volna a gyereket vállalni? Aki ellenzi az abortuszt és kamaszkorában terhes lett volna inkább anyaotthonba ment volna ha a szülei nem tàmogatjak?
2016. márc. 17. 15:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha teherbe estem volna, piszkosul kétségbe estem volna bármikor.

Jó kérdés, de valószínűleg nem vetettem volna el, bár nem tudom, hogy anno miként neveltem volna fel... Nehéz kérdés ez, sose gondolkodtam rajta.

Minden esetre veszettül csodálkoztam volna rajta!

34F

2016. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
A mostani helyzetemben biztos nem tartanám meg. 45 évesen, 4 gyerekkel (az egészségem is rámenne.)
2016. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
14%
Megbízható vádekezés mellett soha nem lesz terhes senki! A megbízható védekezés számomra ugyanis gumi és tabletta egyszerre. Aki terhes lesz, az nem védekezett megbízhatóan.
2016. márc. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Utolsó! Szerinted 45 évesen lehet tablettát szedni???
2016. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de lehet a gumi mellé még más kiegészítő védekezés is. A lényeg a dupla védekezésen van.
2016. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
A "párom " utolsó pillanatban közli hogy neki mégsem kellünk,nözik a kocsija fontosabb,nekem anyámmal kellene élnem egy szobában a gyerekkel és csak a családit kaptam volna,a családom segíteni nem tud mert nekik is alig jut ételre...Én ilyenben mentem.....
2016. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, van olyan hogy gyerektartás...De könnyebb abortuszra menni mint megvizsgálni a lehetőségeket. !5 éves válaszoló, ennyi gyerek után kérheted az elköttetést, esetleg spirál..sok lehetőség van ennyi idősen is.
2016. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Persze hogy van de ő olyan ember hogy azért is könyörögni kéne..és szerinted 20 ezer ft tal mit kezdek??'...
2016. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
meg a családi plusz gyes...azért az összesen nem olyan kevés összeg...főleg hogy mehetett volna bölcsibe, ott ingyenes étkezés, ahogy oviban iskolában is... Közben te is dolgozhattál volna, és nehezen hiszem el hogy ahol jut négy emberre étel, plusz egynek nem jutna...
2016. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

Innentől fogva bármikor, ha teherbeesek.

Két gyerek van. Két problémás terhesség.

Inkább őket nevelem fel. A házasságom alapjaiban el lett cseszerintve, szóval ott tartok, hogy a hibáimat kell előbb jóvátenni, változtatni.

Elköttetném magam, de hiányzik még egy jövőbeli adófizető a gyűjtőkártyámról.

A minden helyzetben megszülőknek: Igen, a gyerek biztosan hálás lesz a nélkülözésért, vagy hogy a nagyival van egy szobában. Hogy még turkálóra sincs pénz, hogy vászoncipőben kell járnia télen. Hogy a kalciumhiánytól törik a foga, hogy hullik a haja. Igen ez egy csodás gyermekkor képe, élveztem minden percét.

2016. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!