Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Teherbe estem, de nem akarok...

Teherbe estem, de nem akarok gyereket. Valaki, aki már járt hasonló cipőben, hogyan működik az abortusz?

Figyelt kérdés

Szedek fog.gátlót, épp ezért nem is izgultam, amikor nem jött időben.. Úgy voltam vele biztos késik pár napot. De már elég ideges lettem, hogy nem szokott ilyen előfordulni, vettem 2 tesztet is és mindkettő pozitív lett.

Komolyan nem hiszem el, hogy gyógyszer mellett, hogy lehet teherbe esni. A sors iróniája, hogy édesanyám is anno gyógyszer mellett esett teherbe az öcsémmel.

Na mindegy, a lényeg, hogy nem akarok gyereket, épp ezért is szedtem a gyógyszert, nem hiányzik az életembe egyáltalán, meg alapból sem szeretem őket, nincs hozzájuk türelmem stb stb. Amióta az eszemet tudom azt mondogatom, hogy nem kell gyerek és ez a mai napig így van. Különben is egyetemre járok, mellette dolgozok is már, nemsoká diplomázok, vannak terveim, szóval semmiképp nem hiányzik 1 gyerek.

Valaki, akinek már volt abortusza, el tudná mondani, hogyan zajlik pontosan? Mennyi idő mire elvégzik, milyen "következményei" vannak, mennyibe kerül? Fáj? Tudom biztos googleben találnék róla információt, de jobb szeretnék olyasvalakitől tanácsot kapni, aki maga is érintett volt benne.

Ja és szeretném leszögezni: nem vagyok kíváncsi a sok támadó, abortusz-ellenes ember magán véleményére, nem kell nekiállni győzködni és lökni a szent beszédet, nem fogom megtartani, úgyhogy kíméljük meg egymást a felesleges ítélkezésektől és vitáktól.

Köszönöm.


2016. jún. 30. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
De ha még nem tűnt volna fel és nem állt volna össze a kép, nem arra voltam kíváncsi, hogy ki szerint minősül gyilkosságnak és emberölésnek az abortusz, mert számomra nem is kérdés, hogy az abortusz nem gyilkosság, hanem maga az egész procedúra érdekelt, nem a műtéti beavatkozás "részletei".
2016. júl. 1. 14:17
 12/73 anonim ***** válasza:
56%
#10 A kérdező nyilván nem arra volt kíváncsi, hogy a magzat milyen módon és hova távozik. Ha azt gondolod, hogy #6-os röviden tömören leírta a lényeget, akkor tévedsz. Nem ez volt a kérdés. Ez rajtatok kívül mindenkinek világos volt.
2016. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
58%
Mit nem adnek ha a helydben lehetnek. 8 eve varok a babara es nem jon. Irigyellek. Azert nem hogy elmesz abortuszra. De ha nem akarod akkor nem akarod a babat. Elmesz nogyogyaszhoz o elmondja hova kell elmenni aztan a csaldsegitobe kell meg menned. Ott adnak 30 ezres csekket. Be kell fizetned. Aztan vissza a dokihoz. Kozben vizsgalatok. Idopontot kapsz. Es meg egyszer vissza kell menned a csalad segitobe elmondani h nem sikerult meggyozniuk. Nem kell a baba. Roviden ennyi. A mutet 5 perc. De neked elotte nap tagitot tesznek majd fel mert meg nem szultel. Remelem segitettem.
2016. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
11%

Be kell perelni a gyógyszergyárat!


Viszont most hol vannak a gúgli javasoló válaszolók.?


Pontos leírások vannak, biztos a youtubon is vannak videók, ott kell megnézni, nem itt keresni infót, a névtelenek között.


Ha valaki nem akar gyereket, úgy egyáltalán, akkor meg ne tablettát szedjen, hanem sterilizáltassa magát, és megoldja a problémát örökre.


És, vajon milyen egyetemre jársz, ahol "dolgozok" meg "diplomázok" van?


Jobban bízol itt a válaszolókban, mint a profi, hiteles információkban; nem okos dolog.

2016. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hihetetlen, de sokan dolgoznak egyetem mellett. A kérdező pedig leírta, hogy ismeri a google-t, de személyes tapasztalatokra kíváncsi.
2016. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:

#13: Köszi a választ, és sajnálom, hogy nem sikerül a baba, kitartást!


#14: Igen persze, mert ez úgy működik, hogy besétálok a dokihoz, hogy sterilizáltatni akarom magam és kész is.. Szigorú feltételei vannak, aminek nem felelek meg, ez nem így megy! Másrészt pedig nem tudod ki vagy te, hogy megmond ki, mit kezdjen a saját testével! Nem akarok gyereket, épp ezért is védekezem!! Az már nem az én hibám, hogy így is becsúszott egy gyerek.


"És, vajon milyen egyetemre jársz, ahol "dolgozok" meg "diplomázok" van?"


Nem értem mire fel ez a pökhendi stílus, mit érdekel téged, hogy milyen egyetemre járok??! Nagyon sokan dolgoznak egyetem mellett, bár ez neked biztos újdonság, de ha valamiről nincs információd, akkor még ne te kérd ki magadnak, köszi.


76%-os neked pedig külön köszi, hogy helyettem is "helyre rakod" a sok okoskodót.

2016. júl. 1. 18:56
 17/73 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, a válaszadónak nyelvtani hasfájása van: az, hogy miért nem "dolgozom" és "diplomázom"...
2016. júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mi a problémája a drágalátos 47%-osnak, éppen csak nem érdekel. Adott egy kérdés, nem kértem nyelvtani kioktatást...! Nem kell jönni itt az ikes igékkel, tudom hogy m-mel kéne a végén írni, de nekem nem áll rá se a kezem, se a szám. Nekem így értelmesebben hangzik, így is mindenki megérti és szerintem az emberek 95%-a nem alkalamazza ezt a szabályt! Köztük sok tanár se. De ez legyen a legnagyobb problémája az életében, nem attól lesz valaki, intelligens és okos, ha használja az ikes igéket!! Kíváncsi lennék ő mit tud felmutatni, ha már annyira okoskodna. De ugye a kérdésre nem tud válaszolni, se szöveget értelmezni...
2016. júl. 2. 13:35
 19/73 anonim ***** válasza:
19%
Ha te ennyire talpraesett ,karakán csaj vagy ,ja és diplomás leszel akkor minek firkantasz fórumra.Micsoda kérdés ez hogy mi a menete egy abortusznak.Először is orvoshoz kell menned és ő megmondja a köv.lépést.Hú ez tényleg nagyon bonyolultnak tűnik ám.
2016. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
66%

Nâlam is ez volt

Bár Nâlam májproblema van. Egyik gyogyszer sem hatott , a hormont sem kepes feldolgozni a szervezetem amit kulsoleg kapok..

2016. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!