Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Teherbe estem, de nem akarok...

Teherbe estem, de nem akarok gyereket. Valaki, aki már járt hasonló cipőben, hogyan működik az abortusz?

Figyelt kérdés

Szedek fog.gátlót, épp ezért nem is izgultam, amikor nem jött időben.. Úgy voltam vele biztos késik pár napot. De már elég ideges lettem, hogy nem szokott ilyen előfordulni, vettem 2 tesztet is és mindkettő pozitív lett.

Komolyan nem hiszem el, hogy gyógyszer mellett, hogy lehet teherbe esni. A sors iróniája, hogy édesanyám is anno gyógyszer mellett esett teherbe az öcsémmel.

Na mindegy, a lényeg, hogy nem akarok gyereket, épp ezért is szedtem a gyógyszert, nem hiányzik az életembe egyáltalán, meg alapból sem szeretem őket, nincs hozzájuk türelmem stb stb. Amióta az eszemet tudom azt mondogatom, hogy nem kell gyerek és ez a mai napig így van. Különben is egyetemre járok, mellette dolgozok is már, nemsoká diplomázok, vannak terveim, szóval semmiképp nem hiányzik 1 gyerek.

Valaki, akinek már volt abortusza, el tudná mondani, hogyan zajlik pontosan? Mennyi idő mire elvégzik, milyen "következményei" vannak, mennyibe kerül? Fáj? Tudom biztos googleben találnék róla információt, de jobb szeretnék olyasvalakitől tanácsot kapni, aki maga is érintett volt benne.

Ja és szeretném leszögezni: nem vagyok kíváncsi a sok támadó, abortusz-ellenes ember magán véleményére, nem kell nekiállni győzködni és lökni a szent beszédet, nem fogom megtartani, úgyhogy kíméljük meg egymást a felesleges ítélkezésektől és vitáktól.

Köszönöm.


2016. jún. 30. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:

Mondtam már, elég lesz a válaszokból, már tudom, amit tudnom kell, azóta már a dokitól is megkaptam a válaszokat, nem kell tovább szennyezni a kérdést.


#50: Mindenki magából indul ki, te biztosan lesüllyednél ilyen mély szintre, én viszont nem, úgy hogy leszel szíves az alaptalan és szánalmas vádaskodás helyett csinálj inkább valami hasznosat. Nekem ez az első és egyetlen kérdésem itt gyk-n, bár nem mintha ez rád tartozna.

2016. júl. 9. 17:46
 52/73 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom ki volt a 37-es ,de szerintem nem én.


Egyébként nem értem minek kellet lepontozni ,persze mindenkinek meg van a jóga. Evégre tudod ,azért van az a három kis icipici kezecske ,hogy ha számodra a válasz adó nem autentikus módon adott választ akkor arra nyomsz rá amire akarsz. Ettől független megjegyzem ,hogy oltári nagy primitívség az ,hogy valakit azért pontozgatunk le mert nem tetszik az igazság. Ha nem tetszik hibáztasd a "közvéleményt". De a te dolgod.


És ezt írtam azoknak akik lepontoztak.

2016. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
1%

A 13-as válaszolót össze kell hozni a kérdezővel: Kérdező megszüli és odaadja nyílt örökbeadással a 13-as válaszolónak.


A kérdező azt írta, nem akar gyereket nevelni. De ha megszüli és örökbe adja akkor nem neki kell bajlódnia a gyerekneveléssel és olyan kapja meg, aki meg nagyon vágyik egy babára!

2016. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:

#53: Egyáltalán nem akarok gyereket, egyik részét sem, ebbe beletartozik a kihordasa és megszülése is!

Nem vagyok szeretetszolgálat és senki helyet nem fogok szülni, nem ment el az eszem, hogy 9 hónapig kínlódjak míg kihordom, aztán a szülés fájdalmairól ne is beszéljünk, utána meg odaadom valakinek..

De már úgyis tárgytalan..!

2016. aug. 1. 15:38
 55/73 anonim ***** válasza:
10%
És egy újabb hülye kérdés lezárva.
2016. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogyha neked pl nem tetszik egy kérdés az már is "hülye kérdés".

Ez egy teljesen normális kérdés volt, az hogy betalálta nehány gondolom hozzád hasonló hülye, még nem a kérdés lesz hülye.

Szép napot!

2016. aug. 1. 15:55
 57/73 anonim ***** válasza:
11%

1. Menj el orvoshoz, aki majd útbaigazít.


2. Soha ne vállalj gyermeket. Legjobb, ha az abortusszal egyidőben elkötteted magad, mert aki így nyilatkozik a gyermekvállalásról - és nevelésről, annak jobb, ha nem lesz gyereke.

2016. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
58%
#57, ha nem veszed észre, hogy egy hónapos a kérdés tehát valószínűleg bőven eldőlt, és ráadásul csak ostobaságokat tudsz írni, talán bölcsebb lenne hallgatnod.
2016. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
0%
#58: Te írsz ostobaságokat.
2016. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:

#57: Ha nem lett volna egészen világos, elmondtam, hogy nem is akarok gyereket SOHA, úgyhogy köszönöm de nincs szükségem arra, hogy vadidegenek megmondják mit tegyek vagy mit ne, azt egyedül is el tudom dönteni.

Mégis hogy nyilatkoztam a gyereknevelésről??! Azt mondtam, hogy nem szeretem őket, nincs hozzájuk türelmem és idegesítenek. Ezzel semmi rosszat nem mondtam, nem szidtam őket, hogy rinyáló kis görcsök stb, mert olyan személyt is ismerek, aki ilyen "kedves" jelzőkkel illeti a gyerekeket, csak mert nem szereti.

Hidd el, ha lehetne el is köttetném magam, mert pontosan tudom, hogy nem vágyom gyerekre és így legalább megkímélném magam az ilyen helyzetektől, hogy becsúszik gyogyszer mellett a gyerek. Csak hogy ez nem így működik. Amit viszont nem értek, hogy csak azért mert nem az a véleményem a gyerekekről mint itt egyeseknek, miért kell lenézni és megjegyzést tenni.. Elvégre én sem szólok be azoknak, akik meg akarnak. Én tisztában vagyok azzal, hogy nem való nekem gyerek, épp ezért nem is fogok szülni. Vagy talán jobb lenne, ha alkalmatlanként mégis szülnék, aztán a gyerek is szenvedne, mert az anyjának nincs hozza türelme és nem törődik vele megfelelően?

2016. aug. 1. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!