Mennyi idő után tudnak a lányok túllépni az abortuszon?

Figyelt kérdés

Sajnos a Barátnőm múlthét szerdán esett át rajta:( Azóta nagyon szomorú, és sokat sír. Teherbe esett, védekezés(gumi) mellet, és mivel fiatalok vagyunk, 18 év alattiak, így nem tudtuk megtartani, mert még tanulunk, meg nem lett volna rá elég pénzünk. Én is nagyon szomorú vagyok, de szerintem ez volt a "legjobb" döntés mindenkire nézve:( Amúgy 7 hetes volt a magzat:(

Mennyi idő kell, hogy túltudjon lépni rajta a barátnőm valamennyire, mert szerintem elfelejteni sosem fogjuk tudni?

Légyszi ne hibáztassatok, mert már megkaptam a magamét az apukájától...

Szerintetek az miért van, hogy ilyenkor a fiúkat hibáztatják, és azt gondolják, hogy mi emiatt nem vagyunk szomorúak? Pedig én nagyon is az vagyok.


köszönöm!


2017. febr. 21. 11:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes dolog erre azt írni, hogy csak a mi értékrendünk szerint gyilkosság:

[link]


Persze vannak romlott elméjű emberek, akik könnyen beszélnek, hisz ők megszületettek.

2017. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Romlott elmeju persze...

Te pedig egy rendkivul alszent, empatiara keptelen ember vagy, az ilyenektol kell tartani, a valo eletben is. Siman a masikba rugsz.

Oszinten, jobb , hogy ezt ideirtad?! Jol esett a lelkednek? Szerencsetlenek igyis kivannak...

2017. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, hat te vagy a hires 58%-os ! :D

Az onzo lelkinyomorek jelzot is akkor vedd magadra, ahogy a tobbi kerdesnel.

2017. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
18%
Jobb ember, mint te vagy. Ezt biztosra mondom.
2017. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

Ja, aki kitagadna a sajat gyereket egy abortusz miatt, az nagyon jo ember . :)

Szerintem meg valoszinu, hogy a valo eletben teged nagyon sok frusztracio er, ezert idejarsz masokat gyilkosozni . Sz*r lehet neked.

2017. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
4%
Sosem írtam sehol, hogy bármikor is kitagadnám a gyerekemet abortusz miatt. A csökött agyad még nem fogta fel, hogy van több 58%os is ezen a fórumon, amiket írtam, az pedig neked szólt, nem a kérdezőnek. Szerintem te bárkit simán vágóhídra küldenél, aki nem úgy vállal gyereket, ahogy neked tetszik. A kérdezőre írtam, hogy többet ér, mint te, kár, hogy nem fejlődött ki az agyad.
2017. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan az a stilus, hasonlo szavak hasznalata. Akkor eleg nagy baj, hogy tobben vagytok. :(

Szerintem ujra megkene tanulnod fogalmazni. Vagohidra meg senkit nem kuldenek,ne hasonlits mar magadhoz, kerlek. Na szia!

2017. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!