Örökbeadás vagy abortusz?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 15:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 anonim ***** válasza:
83%

60. Ítélkezhetsz màs felett a gondolkodàsmódja miatt, ha akarsz, mert màsképp làt dolgokat, màshogy àll hozzà. De akkor azt is fogadd el ha az a màsik ember is ítélkezik feletted a te buta nézeteid , erőszakossàgod, miatt. Ès azért mert olyasmiért bíràlsz màsokat amihez semmi közöd.

Amúgy aki az abortuszt vàlasztja pont leszarja, hogy pàr csőlàtàsú szentfazék mit gondol róla, és ez így van jól. :) Aki így dönt, annak megvannak az okai, joga van hozzà, hogy ezt a lehetőséget vàlassza.

2017. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 anonim ***** válasza:
58%
" Szeretnétek Amerikában élni? Naná." - elkeserítlek hoper, de egyáltalán nem, sőt... tudod, ott jópár tagállamban 18 év a szexuális beleegyezési korhatár, és én ezt mindig is emberiségellenes bűntettnek véltem...
2017. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/136 anonim ***** válasza:
58%

Igen Hoper, szerintem AZ. És ez legnagyobb sajnálatodra teljesen ontopic itt, mert tudod, első sorban azért nem döntenék a "Örökbeadás vagy abortusz?" kérdésben az örökbe adás mellett SOHA, mert ne tudnám megakadályozni, hogy "rendpárti-tekintélyelvű" SELEJTEKHEZ kerüljön az a szerencsétlen gyerek, és nem tudok ott lenni 16 éves korában, hogy a barátjától, barátnőjétől, párkapcsolattól, szextől tiltó "csak jót akaró" örökbefogadót megrendszabályozzam... mert szerintem az ILYENEKNEK kiszolgáltatni egy fiatalt sokkal súlyosabb bűn, mint embrionális korban abortálni.

Na erre varrj gombot...

2017. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/136 anonim ***** válasza:
6%
Nem mert ha betartaná a törvényt, akkro nem kéne 16-17 évesen abortuszra járkálnia. Mondjuk szerencsére azt ott nem annyira lehet. Ennyi!
2017. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 anonim ***** válasza:
40%

...de mi szerencsére Magyarországon élünk, ugye és ez egy magyar fórum... úgyhogy légyszi ne terelj...

(sajnos azt nem mondom, hogy itt ne lennének ilyen végtelenül elítélendő szemlélettel bíró emberek, szülők... na ezért nem adunk örökbe... nem szolgáltatunk ki gyereket ilyen helyzetnek...)

2017. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/136 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen helyzetnek? Pl. Röhrig Géza örökbefogadott volt. Ma már Kossuth díjas és egy Oscar díjas film főszereplője. De ti őtőle is elvettétek volna az esélyt... Ma szegényebbek lennénk egy Oscar-díjjal valszeg.
2017. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/136 anonim ***** válasza:
77%
67 Ez egy ember akinek mâzlija volt. Ugyanezzel az eséllyel lehetett volna szenvedő, kínlódó, bàntalmazott élete is. Én sem bíznàm ezt a szerencsére.
2017. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/136 anonim ***** válasza:
56%

„Egy tizenkét éves embert a szó valódi értelmében nem lehet örökbe fogadni. Akkorra én már régesrégen kész voltam. Mikor gimnáziumba kerültem, én nem mutattam meg az ellenőrzőmet, és soha nem kérdeztem meg, hányra kellene hazajönni, a magam útját jártam.”

[link]

2017. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/136 anonim ***** válasza:
59%

Persze kedves abellenesek nyugodtan ítélkezhettek számotokra teljesen idegen emberek felett nehány sor-mondat alapján és nyugodtan elítélhetitek csak azért, mert másképp gondolkoznak adott dolgokról, mint ti és más a véleményük. Ez csakis titeket minősít, hogy ennyi alapján kategorizáltok és ítéltek meg embereket, egészségetekre! Egyszer csak rájöttök már, hogy a kutyát sem érdekli a velemenyetek és aki abortusz mellett dönt az pont leszaja, hogy nehány szentfazek szerint ez micsoda huuu de szörnyű dolog. Aki abra akar menni az fog is, mert joga van dönteni a saját teste és élete felett. Kész.

Attól, hogy ti földhöz veritek magatokat itt a nagy magzat védésben, még nem lesz kevesebb abortusz, mert mint mondtam, senkit nem érdekel egy ilyen ügyben, hogy vajon nehány "szüljünk bármiáron, hisz majd csak lesz valahogy" típusú egyén mit fröcsög egy anonim oldalon. De csak nyugodtan, ha ettől nyugszik meg a lelketek, akkor ítélkezzetek, az úgyis nagyon megy, eleg szétnézni 1-2 kérdés alatt ebben a topicban.

2017. ápr. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/136 anonim ***** válasza:
23%
Jó, de a kérdezőt érdekelte. Mi meg válaszoltunk és azt mondtunk, hogy ne menjen. Ez azért nem az a kérdés volt, amikor abortusz részleteire kérdeztek rá és ott anyáznak, hanem vagy-vagy kérdés, menjen vagy ne menjen.
2017. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!