Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miről szól a magzatvédők...

Miről szól a magzatvédők "feladata"?

Figyelt kérdés

Kik ők? És segítenek e személyesen ha kérik? Foglalkoznak e már megszületett babákkal is? Ha kérdezni-kérni akar tőlük egy rászoruló család, azoknak ingyen segítenének vagy pénzért? Ha a rászoruló kismama nem vallásos, és a magzata down kóros az tényleg baj náluk? Mert azt meg a párom mondja rájuk.


Keveset hallottam róluk. De azt mondja a barátnőm, keressem fel őket, mielőtt abortusz mellett döntenék.


Volt már valakinek bármiféle jellegű pozitív-negatív tapasztalata velük?



2017. máj. 10. 05:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
61%

kérdező, ha érdekel, milyen élete lesz a down-babádnak, itt olvashatsz róla

[link]

2017. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
De aranyoooos :') ezen a linken az a lány boldognak tűnik és tök értelmesen ír ♡♡♡♡♥♥♥♥♥
2017. máj. 10. 20:09
 33/40 A kérdező kommentje:
Jó hírem van! Párom is nagyon érdeklődik. :') Köszönjük, hogy segítetek! SOKAT JELENTETT, HOGY ITT VAGYTOK! ♡ ♥ Felkeresett valaki privátban egy linkkel, ahol tudunk keresni tanácsért családot. :) Sokkal jobb érzéseink lettek, ezzel a dologgal kapcsolatban. Mégis megtartjuk. Mert az a lány is ott a linken teljesen meggyőző, én is akarom, hogy ilyen boldogan nézzen vissza rám. Megnéztük a linkeket amiket küldtetek. Köszönjük. Megérte ide jönni!!! ♡♥♥♥♥♡♡♡♥
2017. máj. 10. 20:25
 34/40 anonim ***** válasza:
74%
jaj de jó! annyira örülök, hogy segíthettem :) legyetek nagyon boldogok! :)
2017. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNJÜK MINDENKINEK A LELKI TÁMOGATÁSOKAT, A LINKEKET IS, A TANÁCSOKAT! ♡♥♡♥ Most már tudjuk, nagy hibát követtünk volna el! :'( Emiatt a felvetés miatt bűntudatom van. Az a baj, gyáva, gyenge voltam. :( De érzem, érezzük, hogy jobban fájt volna ha elvetetjük. És ezt sajnálom nagyon :'((( Köszönjük! ♡♥♡ Annyira jól esik. Elmegyünk tanácsadásra is. Aranyasokak vagytok.
2017. máj. 10. 20:42
 36/40 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Ő is down szindrómás...Tornász.


Nézegessétek a képeit, videóit boldog az élete! :) hátha ő is ad nektek egy kis erőt :)


Egyebként legyetek nagyon büszkék magatokra!

És gratulálok a kicsihez! :)

2017. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
63%

Szívből gratulálok a jó döntéshez, és nagyon jó babavárást kívánok!


A 3. kerületben van egy színházuk is:

[link]

2017. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudod mit vallalsz.

Ha nem ebbe az orszagba elnenk, akkor se tartanam jo otletnek, se igy vegkepp nem. Remelem enyhe downja lesz.

2017. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező, én NEM akarlak abortuszra bíztatni, de itt nagyon egyoldalú képet kaptál a Down-kórról. Igen, vannak kevésbé sérült emberek. Vannak köztük boldogok is. Vannak olyanok, akik többé-kevésbé képesek önálló életre.

De sajnos többen vannak, akik nem soha nem lesznek képesek.

Hogy egy baba melyik csoportba tartozik, csak szülés után, vagy évekkel később derül ki. Sokan közülük súlyos szívbetegek...

Mi lesz vele, ha veletek történik valami? Ha túlél benneteket, mi lesz vele?

Tudod-e, mennyire nehéz egy beteg babát nevelni, kész vagy-e erre? Túléli-e ezt a házasságod/párkapcsolatod? Ha nem, képes vagy-e egyedül végigcsinálni? Belefér-e anyagilag? Fel tudod-e dolgozni, hogy más gyereke "tökéletes", a tied pedig nem?


Itt tudsz egy történetet olvasni, jó pár része van már a sztorinak:

[link]


Ismétlem: NEM bíztatlak abortuszra, csak gondold át a másik oldalt is, nem csak a rózsaszínt. Én jó ötletnek tartom a pszichiátert.


Amúgy már biztos a Down-kór? Mert akkor már elég előrehaladott lehet ez a terhesség, ha az amniocentézis megvolt. Sok időd már nincs dönteni...

2017. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Nincs szívhang! Nem akartam mindenáron írni, de mivel privátban még mindig jönnek a levelek, úgy gondoltam ezt még utoljára elmondom. Sziasztok.
2017. máj. 13. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!