Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Férfiak, Ti hogyan vélekedtek...

Férfiak, Ti hogyan vélekedtek az abortuszról?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet olyan indok, kizáró ok ami megmagyarázza az abortusz szükségességét? Nektek van, vagy volt saját esetetek, ahol a saját gyermekeitek volt az áldozat? Mit éreztetek? Egy férfi is elsirathatja a magzatát? (Mert a férfié is, hiszen apa lenne/lett volna!)


Megbocsájtotok azoknak a nőknek, akik mégis megtartják, betegen is?



#férfi #apa #lélek #hozzáállás #ok #indok #nevelőapa #férfiak véleménye #abortusz okai
2017. máj. 11. 22:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Pl. én.
2017. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%

Nő vagyok

Van egy friendzone-os barátom akinek a barátnője terhes lett...úgy tervezték hogy esküvő és keresztelő egyszerre lesz majd. Egyik nap a csaj meggondolta magát, elment és elvetette a babát (külföld...nincs tanácsadás meg meggondoltatás meg minden). Kikaparták...a pasi bele rokkant lelkileg. Eltelt már kb 15 év azóta de még mindíg nem tette túl magát ezen. Azóta is csak alkalmi kis kapcsolatai vannak...semmi komoly.

2017. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%
1: teljesen méltatlan életbe születettem bele, mégis boldog vagyok és legfőképpen boldog anya és feleség. Ha te döntöttél volna az életem felett, akkor most nevem sem lenne. Nincs jogod a saját elképzeléseid alapján eldönteni, hogy kinek van joga élni és kinek nem.
2017. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

25F

Kiskorom óta vágyok arra hogy apa lehessek,sokan nem merik ezt bevallani...


Nem lennék képes arra buzdítani a barátnőmet hogy vetesse el a gyerekünket számomra nincs olyan élethelyzet, aki nagyon nem akar gyereket az úgy védekezik hogy véletlen se legyen nem egy olyan párt ismerek ahol mindkét fél védekezeik gyógyszer+plusz óvszer..egyébkén mi is barátnőmmel, mert ahogy írtam szeretnék gyereket de még nem most így felelőséggel védekezünk.

2017. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

Azt gondolom, hogy ebbe férfiként beleszólni a"más farkával a csalánt" tipikus esete.

Kivéve,ha konkrét saját magzatról van szó: ott megbeszélés kérdése, de alapvetően a nőé a döntés.

2017. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%
#12, én pont fordítva vagyok vele, én egy abortusz elmaradásán nem tudom túl tenni magam...
2017. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként kedves hölgyek, nagyon nehéz megállni, hogy ahol kifejezetten a férfiaknak szól a kérdés, ne ott nyomassátok a véleményeteket? Nem tudom, én simán megállom, hogy egy "Anyukák.." kezdetű kérdésre válaszoljak...
2017. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%
12es vagyok...egy pasiról írtam, miért baj ez? Ő a mai napig sem tudja túltenni magát azon, hogy az akkori barátnője csak úgy elvetette a magzatot. Miért kell ezért lepontozni vagy megszólni? Nem saját véleményt vagy élményt írtam le. Ja...és ott nem lett volna méltatlan életkörülmény. Sikeres, híres fogorvos a pasi, gyerekeket imádja, akkori nőjét állítása szerint imádta és tenyerén hordozta. pénze és ideje annyi van amennyit csak akar.
2017. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
17: uram dolgozik, nem tud netezni. Merek a nevében írni több évtized házasság után és én is pasikról írtam.
2017. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
39%

Nő vagyok, de a párom véleményét illetően teljesen képben vagyok. Négy hó együttélés után jött a baba. Párom sosem egyezett volna bele, hogy elvetessük, ha megtettem volna, nem tudott volna tovább velem maradni, és megértem teljesen.

Más eset, ha a baba beteg lett volna, azt megbeszéltük előre, hogy nem tartjuk meg, de nem így lett.

2017. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!