Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen helyzetben megoldás az...

Ilyen helyzetben megoldás az abortusz?

Figyelt kérdés
A nő 23 éves. Egy négy szobás házban laknak ő az öt testvére, meg az apja aki eljár dolgozni, de sokszor részeg. Az anyjuk nem él. Mivel szegények voltak a 23 éves nő prostitúcióból tartja el magát, jól keres. Ha nem csinálná akkor a testvérei intézetbe is kerülhetnének. Most lett egy párja akitől terhes lett. Ő nem tud arról miből él a nő. Ti mit tennétek ha ilyen helyzetbe lennétek? Nem rólam van szó csak ismerem és kíváncsi vagyok mások mit tennének.
2017. jún. 17. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem megoldàs. Csak kiborul tőle az amúgy is nehéz életű nő. Itt az ideje, hogy gondolkodásmódot ès èletmódot váltson: őszinteség a pasijával, ártatlan kisbaba felnevelése. Ez kilendítheti a veszélyes, alvilági èletèből.
2017. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem megoldás az abortusz. Gondolom a nő párja dolgozik, így tud segíteni a kiadásokban. Attól, hogy az apa gyakran részeg korántsem biztos, hogy minden pénzt eliszik. Lehet, hogy egyedül is el tudná tartani a maradék gyerekeit. Persze elég kevés volt így az infó.
2017. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

A nő 23 éves terhes, elmondja a párjának, hogy miból él, a ffi itt már elgondolkodik, kitől van a gyerek, valoszinűleg lelép. Nő remélhetőleg terhesen nem árulja a testét, széthullik a család.......

Persze, mindenképp tartsa meg, király élete lesz a csemetének. 12 éves korában tippelgethet, hogy ki lehet az apja.

Én nem szeretnék a ebbe a szituba megszületni, borzasztó teher lenne gész életemben.

2017. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Teréz anya mondatát lenullázni azért nagy butaság. Őt ismerik és elismerik még úgy is, hogy már nem él. Fáj az igazság a nullázóknak? Pedig ő aztán pontosan tudta, hogy miről beszél.
2017. jún. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

Mert miért lenne butaság? Sokkal inkább az a butaság és hogy a nagy Teréz anya szavaival éljek nyomorúságos, hogy emberek szabad akaratát akarják elvenni és olyasmire kényszeríteni (pl szülés), amit ő maga NEM akar. Nem akarják élni hagyni az embereket a saját életüket úgy, ahogy az NEKIK megfelel. Na ez valóban nyomorúságos.

Attól még, hogy Teréz anyát ismerik és elismerik (már aki!!), még nem jelenti azt, hogy ő csak csupa okos és bölcs dolgot mondott és butaságot nem! Mert ez sem igaz, hiába vagy szentül meggyőződve efelől.

2017. jún. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

Először is neked lehet anyád van, nekem anyukám!

Másrészt, hogy jössz te ahhoz, hogy belekeverd pl az én anyukamat az idiota fröcsögésedbe???! Azt pártolom, hogy a magadfajta fanatikus, masokra a saját akaratát ráerőszakolni akaróknak SEMMI beleszólásuk ne legyen abba, hogy ki kit tesz a SAJÁT életével és testével!! Ezt pártolom! Fel bírod fogni vagy túl magadnak számodra? Hogy nem lehet emberek kényszeríteni olyanra, amit nem akarnak?! Hogy igen is joguk van úgy alakítani az életüket, ahogy az NEKIK megfelel? Szerintem meg pont a magadfajtak anyja kellett volna átgondolja az ab lehetőséget, mert pont az ilyen mentalitasú emberek azok, akik potyogtatják a gyerekeket, mert "Jajj az már egy élet" és a fanatikus, csőlátású értékrendjük szerint nevelik őket, így csak szaporodnak azok, akik folyamatosan rendelkeznenek mások méhével és nem bírják elviselni, hogy (halistennek) nem mindenki azt tartja helyesnek, amit ők!!

Visszatérve meg arra, hogy az én anyukám is megszült és felnevelt, annyi lenne a kérdésem, hogy ÉS??! Neked először is ehhez mi közöd, ennek az egésznek mi köze a kérdéshez és úgy általánosságban az abortuszhoz?? Anyukám AKART engem! Nagyon! Érted??! Nem arról volt szó, h felelőtlenségbol vagy védekezés mellett pl teherbe esett és nem akart gyereket! Számára egyértelmű volt, hogy megszül, de ez a Ő döntése volt, az meg h én mit tennék, ha pl most terhes lennék, meg csak is az ÉN döntésem lenne. Ha elvetetett volna most nem lennék, nem tudnék semmiről, ergo nem is léteznék, tehát nem lenne, ami fájjon! Szóval ez a nagy fanatikusok legidiótább érve! Inkább ne beszelj több hülyeséget légy szíves, így is elég szánalmas vagy az "anyád téged is megszült" álszent dumád nélkül is, hát még azzal együtt...

2017. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem vannak itt nagyobb bajok is, mint pl hogy a lány prosti. Az meg hogy a párja nem tudja.... Jesszus. Hogy lehet ilyet eltitkolni? Normális férfi (ember), nem jön össze egy prostival, aki mellette még másik száz pasassal is lefekszik, hogy pont az a kapcsolat lényege, hogy CSAK egymással fekszenek le. Nem hiszem, hogy bárki tolerálná, hogy a nője isten tudja hány és milyen fickóval fekszik még össze rakta kívül. Eleve ez már egy rettenet negatív dolog, ami miatt mára önmagában nagyon nagy az esely, hogy kidobja a srác, joggal. DE! A csak ráadásul még hazudott is róla, titkolta, hogy azzal keresi a kenyérre valót, h mindenféle embernek beterpeszt.. Szerintem majdnem biztosan kidobná a francba ezekután a pasi és el sem hinné, hogy tőle van a gyerek, hanem azon gondolkozna, hogy melyik "kuncsaftja" csinálhatta fel a nőjét. És ezek mind jogos gondolatok és cselekedetek lennének.

Tehát így is elég borzasztó az egesz helyzet, ezen a terhesség csak rontana, lenne egy újabb gyerek, aki nyomorba születne, apa nélkül, prosti anyával, aki ha ott lesz a gyerek, nem tudja jó ideig árulni a testét, h pénzt keressen, akkor majd éhen halnak...? Eleve úgy kellett volna az egészet kezdeni, hogy normális munkát keres a lány és nem az egyszerűbb utat választja. Én semmiképp nme tartanám meg!

2017. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!