Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nekem 1 eve volt abortuszom...

Nekem 1 eve volt abortuszom es nem tudtam lelkileg feldolgozni Van mas is így?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 12:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%
"Utolso nem szulei estek teherbe Ez az o rossz dontesenek kovetkezmenye volt." - nem gondolom, hogy ez bármiféle tudatos rossz döntés következménye lett volna, sokkal inkább egy szerencsétlen véletlené, ami benne van a pakliban, nincs 100%-os fogamzásgátlás.
2017. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

Felelossegvallalas

A szex mellekhatas a terhesseg.

Ezt eloszor meg kell erteni.

Tudatos dontes kamaszkent szexelsz vagy nem.

Ha mellekhatast nem tudod vallalni korai a szex

2017. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
40%
...aha, szóval szerinted aki még/már/éppen akkor/sose akar/tud gyereket vállalni, az ne éljen szexuális életet... kétségkívül érdekes felfogás, az egyetlen komoly baj vele az, hogy életidegen és határozottan emberellenes. De aki így akarja élni az életét, az persze tegye nyugodtan, az ő baja...
2017. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
59%

Szia, nagyon sajnálom amin most át kell menned az abortuszod után.


Igen, van más is igy, sok abortuszon átesett nő évtizedek múlva is hordozza magában fájdalmát és bűntudatát, nem vagy egyedül. Lehet, hogy nem volt elég információd. Lehet, hogy tele voltál félelmekkel és kétségekkel. Lehet, hogy kényszeríttek. Lehet, hogy jó megoldásnak tűnt, de megbántad.


A Kiáltás az Életért Egyesületet ismered? Azzal a céllal alapították, hogy segítséget nyújtsanak a válságterhesség, abortusz dilemmájával küszködõ nõknek.


Abortusz utáni tanácsadással is foglalkoznak. Beszélj velük, segítenek.


Közöttük is van olyan, aki maga is átélte és kigyógyult az abortusz utáni depresszióból.

Elérhetőségük: [link]


[link]

2017. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
43%
A 8-as például miért lett lepontozva?
2017. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
27%

"- még szerencse, hogy Magyarországon ugye nincsenek abortusz-klinikák, az abortuszokat a kórházak szülészet-nőgyógyászati osztályain végzik. Így is oda lehet menni persze minden fiatal nőhöz, hogy abortuszra jött-e, de nem adok neki 15 percet, hogy valaki szóljon a rendésznek/rendőrnek, aki intézkedik a másokat zaklató fanatikussal szemben.

Ez itt - szerencsére - nem az USA."


Ugyan már közterületen mindenki amellett tüntet, ami mellett akar, és olyan szórólapot osztogat, amit akar, és embereket megszólítani sem törvénysértő, csak ha erőszakkal feltartod. Sajnos persze az itteni életpártiak 100-ad annyira sem rámenősek, mint az USA.-ban...

2017. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24%

"Ugyan már közterületen mindenki amellett tüntet, ami mellett akar, és olyan szórólapot osztogat, amit akar, és embereket megszólítani sem törvénysértő, csak ha erőszakkal feltartod." - ez így van, csak hát:

Egy kórház előtt a közterületen kb 0,1% az esély arra, hogy az illető AB-ra jön, és 99,9%, hogy bármi más egyéb okból jár arra. Ezzel szemben sacckb 25% az esély, hogy a kedves agitátort elküldik a fenébe - szintén teljes joggal.

2017. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván a bejárat előtti, már nem a kórházhoz tartozó járdarészre kell állni, és a láthatóan befelé tartókat megszólítani.:)
2017. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Micsoda mocsok emberek vannak ezen a Földön nem kívánom senkinek az elvezetéssel járó lelki fájdalmat én egy éve őrlődöm... de valamivel szimulálnám az ilye férgeknek!

Ne csüggedj nem voltál rá kész nem ön nyugtatás ez az igazság ! Én is mondom magamnak nem voltam rá kész nem nyugtat hisz amint írtam egy év után is fáj de igyekszem csendesül majd az érzés ne ostorozd magad.

2017. szept. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
73%
Oh bocsi nem írtam hogy nekem is egy éve hoppá így kicsit értelmetlenebb bocsi hajnal van fáradt vagyok
2017. szept. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!