Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan bocsássak meg a volt...

Hogyan bocsássak meg a volt feleségemnek? Elvetette a gyerekünket. Nekem ez a közös gyerekünk megölése.

Figyelt kérdés
Próbáltam mindig megbocsátani, azonban szerintem valahol nem sikerült sohasem. Színezi a képet, hogy a történteket megelőzően jól ismertük egymás álláspontját, az abortuszt mindketten emberölésnek tartjuk. Ráadásul a legdurvább gyilkosság, amikor éppen az anya vet véget a saját gyermeke életének.

#házasság #abortusz #a férfi jogai a gyermeke iránt
2017. szept. 30. 17:58
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
86%

"A szándékom és az övé is arra irányult, hogy rendezzük a kapcsolatunkat, a felszín működött is, de pont tíz évvel az AB-ok után elváltunk, pontosabban ő vált el tőlem."

Nézd, ezzel a mondattal nevetségessé tetted az egészet.

1, Ha szerinted az abortusz halálos bűn, gyilkosság, miért nem valtal el az elso után?

2, Miért nem kotottel csomót a farkadra az első után, ha már válni nem akartál?

3,10 év után mi értelme van még ezen rágódni és az asszonyt hibaztatni mindenért, amikor te pont ugyanolyan hibás VAGY?

2017. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
41%
Olvassátok már el a keresőszavakat...trollkérdés lol.
2017. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 47es vagyok. Ha jól emlékszem, azzal kezdtem a válaszomat, hogy nevetséges vagy a filozofálásoddal, amiben magadat mentegeted, erre folytatod tovább :D nincs más a tarsolyodban? Aki meg kicsit is nem ért egyet, az FEMINISTA. Jó, hogy nem már felbujtó emberölésben, ajaj, fel is adom magam a rendőrségen... Amúgy az utolsónak van igaza, etetjük a trollt...
2017. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 Theressita ***** válasza:
9%

Kedves Kérdező! Mint már írtam, én megértelek. De szerintem felesleges magyarázkodnod. Aki kicsit is nyitott, megérti a felvetett kérdést és fájdalmadat, aki meg csak bántani jött,

az meg élvezi, hogy kiforgathatja a szavaid. Egyébként a kommentek "hangvételéből" és stílusból elég sok dolog kivehető.

2017. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!