Abortuszon átesett nők?

Figyelt kérdés
Akik élték már át,milyen tapasztalataitok vannak a témában? Nekem jövőhéten lesz,félek tőle fizikálisan és lelkileg is..Már befizettem a csekket,nem gond,ha már előtte egy héttel be van fizetve? Köszönöm a válaszaitokat előre is,kérem kíméljenek a lelki térítők.

2018. jan. 9. 10:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem kedves utolsó,fizikálisan félek inkább tőle! Szerintem aki lelkileg inkább,azok lesznek majd akik megbánják. Azt írtam,hogy most ez volt a legjobb döntés,és lelkileg annyira nem visel meg.
2018. jan. 9. 14:50
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
Szia! 6 hete volt:) magandoki (csaladbarat)csinalta egy het alatt (uh val egyutt) lezavartunk mindent,korhazban szinte kinyaltak a kis seggem,tagitot meg sem ereztem szo szerint...altattak.Nem volt aemmi fajdalmam,se lelki se testi...csúnyàn hangzik,de úgyéreztem,mint aki lerakott egy nagy tàskàt a hátàról..Azóta már a menstruàciót vàrom,ő. Még annyira nem akar jönni..Nem kell izgulni.nem lesz semmi gáz.Én annyi hulyeseget olvastam itt,kar volt sajnos..ezt az orvosom is es a korhazban is mondtak.
2018. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2%
Tehát inkább attól félsz, hogy mi lesz a méheddel? Meg egyáltalán ez a macera, hogy be kell feküdnöd és matatnak rajtad?
2018. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Sokan szinte büszkék is rá... Mosolyjelek, dicsekvésszag... Hihetetlen. Családbarát abortáló orvos... Nem semmi.
2018. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell tartani tőle ! Tény és való nem a legszebb dolog a világon de még sincs értelme riogatni a másikat . Nekem egy éve volt . Nagyon szerettük volna de nem volt lehetőségünk megtartani . Nem bántam meg mert csak keserűséget okozott volna neki ha megtartjuk . Viszont míg intéztük a dolgokat minden nap sírtam ,hogy én ezt nem akarom..
2018. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%
Családbarát orvos családbarát kórházban vaskos vérdíjakért abortál emberi életeket? Akkor milyen az, aki családellenes? Itt a fizikailag megölt magzatok mellett morális hullák is vannak a történetben.
2018. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
A családom barátja az orvos,ti nagyon okosok...menjetek lazadjatok valahol mashol ;) hangulatjellel
2018. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
Sajnáljuk, hogy veletek ellentétben mi képesek vagyunk normális, emberi hangnemben valaszolni, megnyugtatni a kerdezőt azzal kapcsolatban, amire választ vár és nem érzelmileg zsaroljuk és ócsároljuk, ahogy azt ti szoktatok tenni.. És mi van akkor, ha valaki rakott egy mosolygós smileyt?? Komolyan ennyiből azt vontatok le, hogy van aki szinte már büszke ra? Az igen, nektek nem semmi logikatok van. Pont olyan ez, mint hogy nekitamadtatok az egyik válaszolónak, aki a családbarat orvos alatt azt értette, hogy az orvos barátja a családjuknak.... mielőtt pampogtok, nem ártana gondolkodni is. Különben is, a kérdés az abortuszon ÁTESETT nőkhöz szól, lévén hogy idejöttetek szentfazekaskodni, féltekéjén egyikotoknek sem volt abja, akkor meg mi a fenét rontjátok itt a levegőt...? Menjetek oda, ahol érdekeltek is valakit, itt garantálhatom h a kutya se kiváncsi rátok.
2018. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Köszönöm utolsó....Nagyon sokat olvastam a temaban es rengeteg kerdest mielőtt atestem a műtéten,es sosem ertettem ezeket az embereket...Nem tudom,hogy ennyire unatkoznak ,vagy ennyire nem jon ossze a baba,hogy ide jonnek osztani az eszt elkeseredettsegukben...Szánalmas es sajnalatra méltó :/ Kedves ab.ellenesek nem bantasbol,de szerintem menjetek szeretkezzetek egyet a parotokkal,hatha megnyugszik a kis lelki vilagotok.
2018. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
62%

Jesszus, menj már innen a francba, de komolyan, magzatfanatikus elmeháborodott.....

Hanyinger mennyi rosszindulatú ember van, aki nem elég h képtelen valaszolni értelmesen egy kérdésre, de még ráadásul fröcsög is és ismeretlen embereknek szólogat be, csak mert neki olyan unalmas a nyilvan tökéletes, makulátlan kis élete, hogy máséval kell foglalkozzon..

A kérdező nem kivantan terhes, NEM akarja azt a magzatot!! Így nyilván semmilyen velejáróját sem szeretné, nem tudom mi ebben olyan ördögtől való... Hogy esetleg nem kivan folyamatosan hányni, amíg meg nem mutik.

2018. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!