Abortuszon átesett nők?

Figyelt kérdés
Akik élték már át,milyen tapasztalataitok vannak a témában? Nekem jövőhéten lesz,félek tőle fizikálisan és lelkileg is..Már befizettem a csekket,nem gond,ha már előtte egy héttel be van fizetve? Köszönöm a válaszaitokat előre is,kérem kíméljenek a lelki térítők.

2018. jan. 9. 10:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
Jó eg, azért mert valaki nem akar gyereket és semmilyen velejáróját, már ilyen primitíven kell megnyilvánulni? Úgy csináltok, mintha az abortusz a világ legeslegszörnyűbb dolga lenne, ami illegális is és kb örüljön a kérdező h dönthet a saját teste felett, de ezen túlmenően egy büdös szót ne merjen szólni vagy panaszkodni, mert akkor azonnal le van szedve a feje. 49%-os rajtad meg érezni a rosszindulatot, gondolom azt hiszed te különb vagy, csak mert neked nem volt abortuszod, de ilyen primitív, alja megnyilvanulással semmivel sem vagy különb. (bár alapból sem ér többet az, akinek nem volt abortusza, azoktól mint akiknek volt, csak a magzatmaniasok szeretik ezt hinnicmagukról...)
2018. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes,eltűnt a hozzászólás. Tudom,hogy nem egy kellemes dolog ez,és nyilván nem kapok érte jutalmat,de döntöttem. Köszönöm a kommenteket,még sosem volt semmilyen nőgyógyászati műtétem. Nagyon aggódom. Lehet,hogy furán hangzik,de hiába altatnak,a műtét folyamatától félek. Több videót néztem,olvastam mostanában. Alszom és közben mi történik a testemmel..Hát igen,kemény lesz,de vállalom a felelősséget.
2018. jan. 11. 14:12
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

Inkább ne nézz ilyen videókat. Csak hagyd, hogy megtörténjen. A tudatlanság boldogság. Nekem 2 féle műtétem is volt fél éven belül tavaly. Az egyik egy abortusz volt, a másik meg egy tüdőműtét. Amikor a tüdőműtétemnek néztem utána, hogy mi is a pontos eljárás, akkor tökre beparáztam, hogy zsibbadni fog az oldalam, mert átvágnak ideget, vagy nagyobb eséllyel lesz spontán ptx-em stb. Közben a dokim meg nem nyaggatott ilyen szövődményekkel(amikkel a nőgyógyászok meg védőnők riogatják az abortuszosokat).


A félelem tejesen természetes. Altatnak, nem tudod mi fog történni, nincs hely és szokásismereted. Teljesen idegen környezetben leszel kiszolgáltatva.

Az orvos aki műt, nem fog neked kárt okozni szándékosan.


Ami a feldolgozást illeti, nálam az ébredés pillanata az jó volt, hogy végre lekerült egy nagy teher rólam. Utána nem volt időm feldolgozni ezt, mert sok volt a suliban a tanulni való+dolgoztam is. Aztán amikor több lett a szabadidőm, azért jöttek olyan gondolatok, hogy talán mégse kellett volna stb, de most már eltelt egy év azóta és jelen helyzetben mégis csak örülök, hogy így alakult. Meg annak is, hogy én dönthettem, hogy a könnyebb vagy a nehezebb utat választom.

2018. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, ha jobban belegondolsz, még egy foghúzás is borzalmas videón (vakbélműtétről nem is beszélve) s mindegyik meg is történhet az életedben.

A felkészülés és tájékozódás jó dolog, de ne sokkold magad. Szerintem MOST fejezd be a téma további olvasgatását, tegyél be relaxációs zenét, ülj be egy kád vízbe egy jó könyvvel és egy pohár borral.

Döntöttél, s mivel TE ismered magadat és az adott helyzetet, tutira legjobb tudásod szerint döntöttél, mert hülye lennél magadnak rosszat akarni.

Tehát, itt, most JÓL döntöttél. Akkor is ez egy JÓ döntés, ha később más információk birtokába jutsz, ezért akkor már máshogy döntenél. Olyan ez, mint amikor az ember az időutazásról elmélkedik. Mivel mi változott volna. Egy másik alternatív jövőben pedig azt látnád, hogy ez a döntés még annál is jobb, mint most hiszed.

2018. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
33%
Jobban vagy kérdező? :)
2018. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!