Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kell tudnia az abortuszról?...

Kell tudnia az abortuszról? Lelkiismeret vs szülői nyomás?

Figyelt kérdés

Nem kérek fejmosást, tanácsra lenne szükségem.


Terhes lettem elég fiatalon egy 'barátság extrákkal' kapcsolatban. Nem vállalom a terhességet, viszont szerintem a barátomnak tudnia kellene róla... Nem azért, hogy ostorozza magát, hanem mert napi kapcsolatban vagyunk, folyamatosan beszélünk még akkor is, ha éppen nem vagyunk egy városban. Tud rólam mindent és ez fordítva is igaz.

Viszont az anyám szerint ne mondjak neki erről semmit, hanem jobb, ha megszakítom vele a kapcsolatot. Mert hogy mi lesz, ha esetleg ő akarna gyereket és kiakad, mert nem vállalom és elmondja bosszúból mindenkinek...


Szóval nem tudom, hogy mit tehetnék. Szeretném elmondani neki, de értelme tényleg nem lenne azon kívül, hogy az én lelkemen könnyítenék, kibeszélném magamból. De az anyám ennek nagyon ellene van, szerinte erről nem kell tudnia másnak.


2018. febr. 9. 16:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%

"De nem tudom hogy tervezed a továbbiakat de ne szexelj amig nem vagy kapcsolatban. Ez csak egy jótanács" - szerintem egyáltalán nem az volt a kérdés, hogy kinek mi a véleménye a Kérdező szexuális életéről... szerencsére már nem a "szűzen az oltár elé" borzalmas időket éljük...

#20, ugyan miért érezné magát rosszul a srác? Nem megtartani és ráerőszakolni akarja a Kérdező a terhességét...

2018. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
21# akkor sem ertem miert kell megkimelni ot barmitol, es fokepp kihagyni..
2018. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem kell kihagyni, én biztosan elmondanám a Kérdező helyében. Ez voltaképp max akkor veszélyes, ha a másik fél esetleg halálosan szerelmes lenne a Kérdezőbe. Más esetben aki keresztény-konzi nézeteket vall, az nem menne bele ilyen kapcsolatba, aki belemegy, az meg inkább hálás lenne, hogy a barátja & szexpartnere milyen normálisan kezeli a témát, ahelyett, hogy bekattant volna...
2018. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
57%
EL KELL MONDANOD NEKI! Ha nem mondod el , úgyis kiderül. Hány éves vagy? Mert ha mondjuk 16 úgy se akarja megtartani a gyereket . Ha mondjuk 21-22 akkor megvan rá az esély, hogy meg akarja, de mondjuk 1az 100000-ből.
2018. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%
#2....
2018. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
78%
Elmondanám, természetesen és azt is, hogy abortáltatom. Ennyi, legközelebb meg FIGYELNÉK, hogy ne legyek terhes.
2018. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha megölnéd a gyerekem én inkább nem szeretnék tudni róla. Bármennyire is rá tartozik ha nincs beleszólása hogy megtartod e vagy sem akkor ne mondd el neki
2018. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Most őszintén, mennyi rá az esély, hogy ebben a kapcsolatban Kérdező kifogjon egy vonalas magzatvédőt???

Szerintem mindenképp jobb, ha elmondja (így nem marad egyedül a problémával és a kapcsolatuk is megmarad), de persze nem olyan alapvető jogos elvárás, mint ha megtartani készülne, nem kötelességet akar fű alatt a srác nyakába nyomni...

2018. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!