Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti megtartanátok vagy elvetetn...

Ti megtartanátok vagy elvetetnétek ebben a helyzetben a gyereket?

Figyelt kérdés

Adott egy 18 éves lány, nincs párja, egy ismerősétől esett teherbe, aki ha megtudná letagadná hogy tőle van a gyerek.

A lány szülei és nővérei nagyon szigorúak, soha többé nem állnának szóba a lánnyal ha megtartaná a gyereket.

Viszont a lány nagyszülei magukhoz fogadnák, segítenének neki, mindenképp azt akarják hogy tartsa meg. Ti mit tennétek a lány helyében?


2018. febr. 11. 12:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%

20#

Bocs de ha nem fogja felvenni a felelőséget?

Ha pont amit írtál fonákul sül el?

Oké tényleg jó,hogy a nagyszülő támogatja de ezt se lehet végletekig folytatni.Érted?

Soha nem volt abortuszom és nem is lesz.

De ilyen estben nem tartanám meg.

Én is úgy gondolom ennyi idősen nem lettem volna kész az anyaságra pedig tudom tőlem a család nem fordult volna el.

2018. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21%
Megtartanám (Bár nem egy rúd párizsiról beszélünk, hogy kell vagy nem? Maradhat?). Van, aki segíteni fog (nagyszülők), és a szülők sem biztos, hogy ha már megszületett a gyermek, akkor nem fognak észbe kapni-valószínű, hogy még előbb. Gondolom nem akarnak sértettségben élni egész életükben. A gyermek pedig fel fog nőni. Egy valakire nagyon nagy szüksége van, éspedig az anyukájára! A többi mellékes dolog lesz az idő múlásával. (Hogy milyen volt a kiságya, a rugija vagy hogy milyen a pelenka. Tele rakja a Pamperst és a Tescost is. Az idő pedig pereg, a 18 évből hamar lesz 24, meg 36 is... Mindegyik gyermek értékes, bárki az apukája, hogy vállalja vagy nem. Kit érdekel? Ő fel fog nőni, és már az köszönet az anyukájának, ha épkézlábra sikerül! (miért ne lenne az?) Mind így születünk, megfoganunk és az édesanyánk (jobb esetben) az édesapánk szerető gondoskodása alatt felnövünk és családunk lesz, és megtanulunk írni, olvasni, számolni, valamilyen szakma is összejön vagy nappalin vagy estin, mind eljutunk addig, hogy elkezdünk dolgozni és kezdődik újra. Miért kellene ennek a babának a szemétben végeznie?
2018. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%
"Mindegyik gyermek értékes, bárki az apukája, hogy vállalja vagy nem. Kit érdekel?" - hát nem tudom, engem olyan nő nem érdekelne egy percig se, akinek egy embrió fontosabb, mint a párja, családja...
2018. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%
Engem sem érdekelne olyan pasi, akinek csak numera vagyok és a gyermekünk meg csak egy ebihal a számára.
2018. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom hogy következik abból, hogy a pasi nem akar gyereket, az hogy csak egy numera lennék számára.. Semmi összefüggés nincs a kettő között.

Nem tudom miért ennyire hihetetlen, de nem mindenki akar gyereket és igen is jelentsek már többet és legyek már fontosabb a barátom/férjem számára, akivel évek óta együtt vagyunk és mindenben mellette vagyok, egy a hasamban lévő fejletlen embriótól..! Nem hiszem h ez akkora hatalmas kérés. Védekezni kell normálisan, de ha hiba csúszik a rendszerbe, be is b*aszna, ha a pasi az embrióért remegne, le sem tojva az állítólag szeretett nőt..

2018. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
33%
#15, szó szerint egyetértek. Be is tenné a kiskaput, ha egy párkapcsolat kizárólagos értelme az utódnevelés lenne az arra relatív legmegfelelőbb személlyel... az ilyen párok szoktak szétmenni, amikor a gyerek betölti a 18-at (második válási csúcs)
2018. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
megtartanám
2021. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!