Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztablettát akkor most...

Abortusztablettát akkor most Magyarországon is lehet beszerezni?

Figyelt kérdés

Én azt olvastam, hogy legálisan hozzá lehet jutni, a nőgyógyász megkéri a megfelelő szerveket az egyéni gyógyszerbehozatalra és odaadhatja, mert a használata nincs megtiltva. Természetesen orvosi felügyelet mellett történne, mert tudom, hogy kockázatos. Illetve akkor Sztk-ban is lehet erre igényt tartani? Azt hallottam, hogy a Jahn Ferenc kórházban van erre lehetőség, az magánklinika?

Ne írjanak olyanok, akik ellene vannak, mert nem fognak lebeszélni. Nem tartozom senkinek magyarázattal, de védekeztünk, eleve direkt akkor szeretkeztünk, amikor alacsony volt a terhesség esélye, természetesen óvszerrel, de kiszakadt, másnap reggel rögtön vettünk esemény utánit, tehát még csak nem is az volt, hogy utolsó napra hagytuk, hanem azonnal intézkedtünk. Ehhez képest 6 napja nem jött meg és csináltam egy tesztet és halványan, de ott van a 2. csík. Sosem akartam gyereket és még iskolás vagyok, munka nélkül, úgyhogy egyáltalán nem fér bele az életembe egy gyerek.


2018. febr. 20. 17:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, ha szerinted tényleg csak rossz oldala van, akkor miért egyre elterjedtebb az abortusz ezen módja a világban???
2018. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Nekem csináltak UK- ben gyógyszeres vetélés indikàciot ( embrió elhalàs )

Ők is úgy voltak, jobb nem kapirgàszni, tájékoztattak a méh esetleges sérüléseiről, és mivel nem születem igy ezt látták jobbnak.

Végül 2 adagot adtak be, de a szevezetem leverte a gyógyszert, nem hatott 12 óra után is ott ültem mint egy fsz. Jöttek a nővérkék h fáj? Fáj? De csak a gyomrom fájt az éhgyomorra benyelt gyógyszerek miatt. Végül 40 fokos làzam lett, majdnem ott maradtam. Másnap kiszedték.... Rendes altatasos műtéttel.

Egy másik csaj kapott ugyanezt a gyógyszert, majdnem elvérzett mert haza ment... Engem bentfogtak. Jobb is.

2018. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!