Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A barátnőm lehet terhes? (Sos...

A barátnőm lehet terhes? (Sos Lent)

Figyelt kérdés
Ma le feküdtünk, 3 nyomás erejéig gumi nélkül, de ki is vettem, mert nem akartam bajt, de mint utólag kiderűlt, ma vagy holnap, van a peteérése, így lehetnek problémák? Eléggé esélytelennek tűnik, de mint olvastam a spermiumok, akár 48 óráig is életképesek a hüvelyben, de úgy vettem észre előválladek se jött, mit tegyek? Van okunk az aggodalomra? Előre is köszönöm a valaszaitokat
2018. febr. 25. 16:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Azoszt felelősségteljes viselkedés, hogy nem vagytok orvosközelben. Ilyenkor azt kell tenni, hogy orvos közelébe juttatjátok magatokat (vagy legalább a barátnődet). Gondolom, nem a sivatag közepén vagytok...
2018. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Képzeld, senki sincs orvosközelben, aki nem lakik együtt egy orvossal. El kell menni! Meglepő, mi?
2018. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
20%
Ennyitől szinte biztos nem lesz semmi.
2018. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz semmi, kérdező, nem kell esemény utáni. Ennyitől nem lesz terhes. Mi a férjemmel rendszeresen megszakítással védekezünk már 2 éve, utlolsó percbe veszi ki, peteéréskor is és a 2 év alatt még nem csúszott be a baba. Nem kell ennyire parázni.
2018. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
Legalább egy házas felnőtt ember ne nyugtatná hogy ez így oké. Azért van ennyi aggódós tini mert azt tanulják egymástól hogy oké megszakítása próbálkozni.
2018. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
18%
30 felett vagyunk már, a párom eleinte jó dolognak tartotta, hogy az elején csak egy kicsit óvszer nelkül beteszi. Több is volt az, mint 2-3 lökés, és mondhatni rendszeresen. Soha nem lett semmi baj, gyakorlatilag 0 az esély, de persze ez nem nyugtat, ha pont ti vagytok az az egy a millióból. Én persze mndig paráztam, így már nem engedem neki egy jó ideje, nektek sem ajánlom. De én nem mennék - és nem is mentem - esemény utániért. (bár mint írtam, 30 felett vagyunk, nem tervezünk épp gyereket, de ha úgy alakulna, nem lenne katasztrófa, ha teherbe esnék)
2018. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
De ő meg menjen, főleg, ha tinédzserek. Nem hiányzik nekik egy abortusz vagy egy nemvárt baba.
2018. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazából pont abban a korban vagytok, amikor a teherbeesés esélye a legnagyobb. Sokan vannak akik megszakítással védekeznek és nem esnek teherbe, viszont ugyan ezek a párok csodálkoznak, hogy amikor ténylegesen babát szeretnének, akkor nem jön össze. Egyébként nem tudhatod, hogy nem termeltél előváladékot, mert azt nem érzed és a barátnod elviekben hüvelyváladékot termel, tehát nem látod, hogy melyikotoké is volt az.
2018. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
14, majd ha kiderül hogy akkor sem jön amikor akarjátok rájössz miert is fura hogy most nem maradsz terhes.
2018. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%
Jaj, mikor tanulják már meg a tinik, meg sajnos sok idősebb is, hogy a szex a gyerekcsinálás céljára lett kitalálva? Bármikor teherbe lehet esni, ha a pénisz bekerül a hüvelybe. Az esélyek mások csak attól függően, hogy mikor kerül sor az aktusra, vagy hogy a nőben megy-e el a férfi. Ha 3 lökés után kivetted, és nem élveztél bele, kisebb az esélye, hogy terhes lett, mintha beleélveztél volna, de ha volt előváladékod, amit nem tudhatsz, akkor bejuttattál neki spermiumokat, és ha pont peteérés környékén van, azok találkozhatnak a petesejtjével, szóval lehet terhes. Gondolom, akkor meg majd jön a kérdés, hogy hogyan kell az abortuszt elintézni a szülők tudta nélkül (sehogy) és majd mindenki az életvédőket fogja szapulni, amikor felvetik, hogy egy nemkívánt sejtcsomónál azért talán mégis többről van itt szó...Miért nem lehet felelősen nemi életet élni? Miért kell tiniknek összefeküdni? Ha már összefekszenek, miért nem lehet óvszert használni? Vagy kézimunkázni, orál-análszexelni, ha nincs gumi, hogy ne csinálja fel a fiú a lányt, és rohanjanak utána kikapartatni azt a szerencsétlen új kis embert, akit megcsináltak, de a következményeit a nagylányságnak, nagyfiúságnak nem akarják már vállalni? Ezek csak költői kérdések...
2018. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!