Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A barátnőm lehet terhes? (Sos...

A barátnőm lehet terhes? (Sos Lent)

Figyelt kérdés
Ma le feküdtünk, 3 nyomás erejéig gumi nélkül, de ki is vettem, mert nem akartam bajt, de mint utólag kiderűlt, ma vagy holnap, van a peteérése, így lehetnek problémák? Eléggé esélytelennek tűnik, de mint olvastam a spermiumok, akár 48 óráig is életképesek a hüvelyben, de úgy vettem észre előválladek se jött, mit tegyek? Van okunk az aggodalomra? Előre is köszönöm a valaszaitokat
2018. febr. 25. 16:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk és nem élveztem bele
2018. febr. 25. 22:04
 22/28 anonim ***** válasza:
59%
Akkor még nagyobb szégyen. 20 évesen már nem vagytok gyerekek hogy ennyire ne értsétek a dolgokat.
2018. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
26%
IQ alapján max 10 évesen vagytok. Nem csak beleélvezéssel lehet teherbe esni.
2018. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, lehetni lehet, de a leírtak alapján minimális rá az esély.
2018. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nagyon sok oldalon olvastam, PL orvosi oldalon, informed! webbeteg, ahol orvos válaszol,az előváladék csak úgy tartalmaz spermiumot, hogyha már a 2. menetnél vagyunk és a húgycsőben maradt spermiumom az előváladékkal bele megy a hüvelybe, egy nőgyógyász orvos irta,nem én találtam ki,
2018. febr. 26. 09:12
 26/28 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg miért kérdezed meg a gyakorin? Csináljátok csak!
2018. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan jól írod kérdező, ez így van. Csak azért piszok nagy önfegyelem kell hozzá, ezért írják azt, hogy ne alkalmazzák védekezésképpen, mert nagyon kevés ember van, aki tényleg bír megfelelő önuralommal. Tehát jobb, ha a köztudatban az van, hogy egy pillanatra se óvszer nélkül. Tapasztalatból írom én is. Évek óta így éljük a szexuális életünket. Amikor gyereket terveztünk, elsőre sikerült, sőt az egyikük épp egy végigszakadt óvszer eredménye. Azóta én jobban bízom a páromban, de ez csak személyes preferencia, nem biztatok erre senkit. Főleg nem azt, aki fiatal és egyáltalán nem alkalmasak az életkörülmények a gyerekvállalásra. Az a tuti, ha mindig használtok gumit és akció után ellenőrzitek, nem szakadt-e. Azért a mostani helyzetet nem kell túlaggódni, de a saját nyugalmatok érdekében ne így a jövőben.
2018. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
71%

Öcskös, hiányoztál a felvilágosító órán, otthon meg nem figyeltél a faterra? Meg a csajod sem volt a topon e téren. Védekezni miért nem lehet?? Ha nem akarsz gyereket, húzd rá a gumit, akárhány löketre is.

És még egy újdonság a szex világából: nemcsak peteérés környékén lehet teherbe esni, bár akkor a legnagyobb az esélye. Minimálisan, de menstruáció alatti szexből is lehet terhes valaki, főleg még nem teljesen rendeződött ciklusnál, fiatal korban (ha te 20 vagy, gondolom, max annyi a csajod is).

2018. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!